امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاב { 128 }

عاقا من امروز 2قطبی شدم :|||
هم خوشحالم
هم ناراخت
نا مادری؟!؟
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاב { 128 } 24

سپاس شده توسط Mason
آگهی
چه قدر احمق بودم باوتو سایتش رفتم کامنت گزاشتم گفتم چرا سخته این بازیتون گف پشت بسته سی دی رو ببین دیدم نوشته +16
حالا فهمیدم چرا سخته واسم و واس برادرم اسون ا:

سپاس شده توسط ∆ MeRzaD ∆
بدرود
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، ∆ MeRzaD ∆ ، Mᴏsᴇs ، Dead Silence ، Mason ، F A R ! N
(25-05-2014، 20:45)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جوابمو ندادین که Dodgy

بستگی ب قیمش داره
Jackson Pollock paint a picture, see my vision through it
بدرود Dodgy
نامردا DodgyDodgy
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Mᴏsᴇs ، ∆ MeRzaD ∆
(25-05-2014، 20:45)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2014، 20:44)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2014، 20:43)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دندون درد گرفتم .__.
قسمت V شکل دستت(بین انگشت شست و اشاره)....
با یخ ماساژ بده.....
خوب میشه....!
دکتر رضـا پروداکشن -_- :| !!

از بس بهم فشارشون دادم اینجوری شد :| !!
به هر حال....
این بود پیام بهداشتی امروز:|

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Magical Girl
خدافص ..
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، Dead Silence ، Mᴏsᴇs ، Mason ، Magical Girl ، F A R ! N
(25-05-2014، 20:46)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2014، 20:45)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2014، 20:43)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2014، 20:41)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عرفان پنهانارو میبینی !؟ :|

بعله!

امکان نداره ( ._.) !!
عروس خانوم بعل رو داد دیه :|

اره تروخدا ! میبینی !؟|:

عرفان تو روز روشن میگی بله !؟ |:

نُچ نُچ -_-

زنــت اینجـآ نشســته ! خجالت بکش ! -_- |:
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط ∆ MeRzaD ∆
(25-05-2014، 20:45)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2014، 20:44)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2014، 20:43)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2014، 20:41)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عرفان پنهانارو میبینی !؟ :|

بعله!

ی فوش دادم بهت -__- :|

همیشه مورده ظلممگـُـفـتـُـــگـوےِ آزاב { 128 } 24

دلم سوخید ._.
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
(25-05-2014، 20:46)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عاقا من امروز 2قطبی شدم :|||
هم خوشحالم
هم ناراخت
نا مادری؟!؟
جوووووون ؟؟ Angel

(25-05-2014، 20:47)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بدرود
خدافظی ... ^_^

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان