امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

¤¢گفتگو آزاد نسخه 235¢¤

کُلا من همه رُ یاد ی نفر میندازمـ ._.

:\

ـ

از سحر یاد بگیرین -_- ..

به هم سپاس بدین بلکم از از این فلاکت در اومدیم !_____!
 سپاس شده توسط Mason ، ss.mu ، Navisa.
آگهی
(24-04-2015، 20:06)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-04-2015، 20:04)ss.mu نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-04-2015، 20:01)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-04-2015، 20:00)Navisa. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-04-2015، 19:57)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اووف مدرسه -_-

زبان - ریاضی - فیزیک - عربی :||

3 هفته مونده >_<

از دنیای گیم هم خبری نی .. پووف تا حالا سابقه نداشته -_-

انگار همین دیروز بود که تازه سال تحصیلی شروع شده بود ..

چقدر زمان زود میگذره
روز اول انقد روز گندی برام بود ک نگو :|

روز اول من مصادف بود با شب فینال جام جهانی    روز اول کلا خواب بودم

من بدبخت از وسط تابستون می رم مدرسه بعد 1 هفته مونه به 1 مهر ولمون می کنن به عنوان طعطیلات  هی   تو روح این علامه ها   کلا مدارسه هاشون دهن سرویس کننده هست

سحر تو رفتی شهریور مدرسه ؟ :/

به ما ک نگفتن ^^_^^
مدرست چیه اسمش؟
چندمی؟
(24-04-2015، 20:09)Navisa. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-04-2015، 20:06)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-04-2015، 20:04)ss.mu نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-04-2015، 20:01)exanimate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-04-2015، 20:00)Navisa. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چقدر زمان زود میگذره

من بدبخت از وسط تابستون می رم مدرسه بعد 1 هفته مونه به 1 مهر ولمون می کنن به عنوان طعطیلات  هی   تو روح این علامه ها   کلا مدارسه هاشون دهن سرویس کننده هست

به ما ک نگفتن ^^_^^

من کل تابستون تو مدرسه بودم رزی -_-

ما بدبختا رو خر گیر اوردن :|
:v
(24-04-2015، 20:09)ss.mu نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چقدر زمان زود میگذره

به ما ک نگفتن ^^_^^
مدرست چیه اسمش؟
چندمی؟

خودت چی فک میکنی ؟ :|

اول ..
 سپاس شده توسط Navisa.
(24-04-2015، 20:09)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ـ

از سحر یاد بگیرین -_- ..

سپاس های منو نیگا کلا 600 تا امروز دارم سنگ توموم می زارم به همه سپاس می دم
 سپاس شده توسط Navisa. ، Spell †
ی بنده خدا یخ زد ._.
(24-04-2015، 20:09)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ـ

از سحر یاد بگیرین -_- ..

|:

دلم برا طرف تنگ شد .-.

هعیی

__

نکته سپاس های منو گرفتین ؟ V:
سلامـ
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe ¤¢گفتگو آزاد نسخه  235¢¤ 235
 سپاس شده توسط Mason ، Navisa. ، Spell †
(24-04-2015، 20:14)Ƒαкє ѕмιƖє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلامـ

(..)--+
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Spell †
(24-04-2015، 20:06)✿ ɓℓąƈҡ ɠïŗℓ ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-04-2015، 20:03)Navisa. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-04-2015، 19:58)✿ ɓℓąƈҡ ɠïŗℓ ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام 

سارا به نظرت اواتارمو عوض کنم؟

دوس دارم انریکه بزارم ..

هییم ._.

اصلا پروفایلمو کلا پسرونه کنم

اسمم عوض کنم بعد همه فک کنن پسرم :|

بعد برم با دخترا دوس بشم

بعد O_o

یا حضرت شلغم (._.)
اره اره عوض کن :|

نام کاربری گنگ بزار. -.

یبار تو لاین مخ یه دختره رو زدم :|

بعد گفتم دخترم ^_^

تو شوک مونده هنوزم :|

تو فکر اینم که تابستون تو روز سالگرد دوستیم با کیانا

یه برنامه بریزم که باهم

کلا تا دو هفته پروفایل و استایلمونو پسرونه کنیم

خخخ خیلی وقته خل بازی در نیاوردیم (=

به یاد قدیما :491:
 سپاس شده توسط spent † ، Spell †
ســارا..
شــُــتــُر-ــ-

ایســان تُ همـ خیلی شترشدی:|
-ــ-
 سپاس شده توسط Spell †

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان