امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتــــگـوےِ آزاد «۴۴۴»

(02-07-2021، 18:33)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-07-2021، 18:30)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میدونی من نرم ترین لپای دنیا رو دارم؟.--.

*-*

میدونی من نقطه ضعفم لُپه؟
اینقدر لُپای داداشمو گاز میگرفتم که کبود میشد ._.

جدییییییی سنسحسنیحژنژپسپطخط؟؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://www.digikala.com/product/dkp-2540351/عروسک-ضد-استرس-مدل-جوجه-کد-b10073
لپ من اندازه این نرمالو ها نرمه^^
 سپاس شده توسط *VENUS* ، شـــقآیــق
آگهی
(02-07-2021، 18:34)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-07-2021، 18:33)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چیو بکشین ؟ :>
میخوای گریه کنم ؟

چرا گریه؟ ):
 سپاس شده توسط Mohlek ، شـــقآیــق
(02-07-2021، 18:34)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-07-2021، 18:28)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط مهراب خسته سول.. یعنی خسته صدا

ن._.

دوس داشتی که.
اونو گوش کن که میگه عزیزم دروغ نگو عزیزم دروغ نگو دروغ کار بدیه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(02-07-2021، 18:35)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-07-2021، 18:34)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میخوای گریه کنم ؟

چرا گریه؟ ):
وقتی زندگی یه دلیل واس لبخند نشون میده
تو هزار و یه دلیل واس گریه بش نشون بده :v
ناشناس
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، *VENUS*
(02-07-2021، 18:35)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-07-2021، 18:33)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بهارررررر تو بعد از ی هفته
ولی ی روز گذشته من بیخیالممممم D::::::
منم داغونم|`:
تام جری.___.

+برم بخونم بزارم.-.
جدیییی ؟ lolll فقط یک روز طول کشید یعنی ؟
چه ت*** بوده پس ._.
خیلی خوبه ^^

+

بدو بدو که منتظرم ❤️

Telegh_48
از چشمم افتادTelegh_48

چشم
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط *VENUS*
(02-07-2021، 18:35)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

*-*

میدونی من نقطه ضعفم لُپه؟
اینقدر لُپای داداشمو گاز میگرفتم که کبود میشد ._.

جدییییییی سنسحسنیحژنژپسپطخط؟؟

آیییییی قلبممممم 8
من میخوام لپاتو بکشمممممممم

کی میای مشهد؟ 8
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، shghyegh ، شـــقآیــق
ولی واقعا ساندکلاد >>>>> اسپاتیفای
ناشناس
 سپاس شده توسط shghyegh ، شـــقآیــق
(02-07-2021، 18:36)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا گریه؟ ):
وقتی زندگی یه دلیل واس لبخند نشون میده
تو هزار و یه دلیل واس گریه بش نشون بده :v

درسته

خب چیو بکشین؟
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Mohlek
(02-07-2021، 18:37)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-07-2021، 18:35)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آیییییی قلبممممم 8
من میخوام لپاتو بکشمممممممم

کی میای مشهد؟ 8

به زودی<:
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، *VENUS*
@βάરãɲ
بارانِ بابااااا 15
=/
/=

ناشناس -_-
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، *VENUS* ، Mohlek ، βάરãɲ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 87 مهمان