امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفـتگـوے آزاد 【86】

(07-03-2014، 9:41)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-03-2014، 9:38)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-03-2014، 9:36)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این بچه مثبته صبونه میخورهggre

بی ادب مهمـون داریم مجبـورم بـرم پیششون |: ..

پُـرووو |: ..

+ عَمتـه -__- ..

ایـش /: ..

به قول معلم ریاضیمون اینا همش توجیهه:|

(07-03-2014، 9:38)F A T Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آرع ...:|
میخوره مشکل داری؟؟؟
آره مشکل دارم حرفی داری؟

آرع...:|

خیلی پرویی
آخه مردم صبحانه بخورن یا نخورن به تو چه ربطی دارع؟هان؟؟؟؟
گــفـتگـوے آزاد 【86】 229
 سپاس شده توسط ERF@N ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، !~IмДи~!
آگهی
هیییییییییییییم ^_________^
نوری نوری قر چرا ؟؟؟:|نه
نکردم و نمیکنم !
فک کُن من با نوری قر باشم!!!نوپــــــــــ
چطوری؟:|

همینطوری عسل نامرد شدی:|
all falling stars one day will land
all broken hearts one day will mend
and the end is still the end whether you want it or not
 سپاس شده توسط ERF@N ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، First Star
(07-03-2014، 9:43)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-03-2014، 9:40)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-03-2014، 9:38)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-03-2014، 9:36)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مـن کـردَم :| ...!

چه بی ادبDodgy

(07-03-2014، 9:32)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیکنم |: ..

چه بی ادبDodgy
هـاع 0.O !!
چی گـفـتم انـگـار !!
مـنـظورم اینـه کــه کــــــَردَم کـاری کـه گفـتی و 0.O!
سعی نکن کارتو توجیه کنی:hiccp:

(07-03-2014، 9:40)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-03-2014، 9:37)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-03-2014، 9:36)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام^_^
مهـراوع ^_^...!!
خـوبیع Smile
اووهووم-_-

بیچاره مهری فکر کنم دیشب فقط کابوس منو میدیده:|
فک کنم!!!

(07-03-2014، 9:43)F A T Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-03-2014، 9:41)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-03-2014، 9:38)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-03-2014، 9:36)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

+ عَمتـه -__- ..

(07-03-2014، 9:38)F A T Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میخوره مشکل داری؟؟؟
آره مشکل دارم حرفی داری؟

خیلی پرویی
وای وای وای وای
حرفت رو پس بگیر
استغفرالله
نچ نچ نچ نچ نچ!
گــفـتگـوے آزاد 【86】 229
(07-03-2014، 9:41)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها فعلـن خدافس /:

ایسان :|
هییییییییم خدافظ):
all falling stars one day will land
all broken hearts one day will mend
and the end is still the end whether you want it or not
جیغ ^_^
دخترآ نرین اینجا |:   ===> دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=93945
 سپاس شده توسط ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ
(07-03-2014، 9:43)F A T Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

+ عَمتـه -__- ..

میخوره مشکل داری؟؟؟
آره مشکل دارم حرفی داری؟

خیلی پرویی
وقتی اینجا میگن میشه سوژه پس به همه ربط پیدا می کنه4fvf
 سپاس شده توسط ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، !~IмДи~! ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ

(07-03-2014، 9:35)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-03-2014، 9:32)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درودcry girl

سلـام!؟ |: ..

(07-03-2014، 9:31)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مـنم رفـتم اُل بکـس ...

چیـزه تو کُلـوب پیـام داری ..

منم باید برم صبحونه بخـورم |: .. خُـدافس -_-

میخوره مشکل داری؟؟؟

الـآن داری بآ مدیـر انجمن حرف میـزنی ..

واسـه اطلّاع خودم گفتم اجـی ...
 سپاس شده توسط Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ
(07-03-2014، 9:45)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیییییییییییییم ^_________^
نوری نوری قر چرا ؟؟؟:|نه
نکردم و نمیکنم !
فک کُن من با نوری قر باشم!!!نوپــــــــــ
چطوری؟:|

همینطوری عسل نامرد شدی:|

من نامرد شدم؟؟:|
میشه بگی دقیقا چرا؟؟؟:|
آوآتــآرَم و دوســـــــــت دآرَم -______^ ...!!

امـضـاع میخـــــــوامـ..!
سلام بچه ها
 سپاس شده توسط !~IмДи~!

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان