امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گُـفـتُـــــــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 28 ُ هَشــ×ـــت

(10-07-2013، 10:00)pegah-p نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-07-2013، 9:57)*2gether4ever* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

روي ماهتو خوب اومدي..Big Grin
چشمون سفيد چيه ديگه..؟Dodgy

خو چشمای صورتیت خوبه؟Big Grin

(10-07-2013، 9:58)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-07-2013، 9:53)pegah-p نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-07-2013، 9:49)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-07-2013، 9:45)pegah-p نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

2تابزن8تابخورBig Grinلای لالالای لایBig Grin

Big Grinمیدونم لازم به گفتن نیSleepy:cool:

پگوووووووووووووول!!!
بازم میگم تو بهترین دختر روی زمینی؟؟Wink
باشه بابا میدونم دیهBig Grinانقد نگو خوSleepyBig GrinAngel

دیووووووووووووووووووونه
ارسالای منو تغییر نده...!!!Angry
بی شعور...

فحش = محرومیت
اواااااااااااااااااااااااااااااااااBig Grin

فحش نخوردی....!!!

(10-07-2013، 10:05)گل نهال جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-07-2013، 10:04)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-07-2013، 9:59)گل نهال جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-07-2013، 9:56)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گلیییییییی
افسردگی نداشته باشcrying

من افسرده نیستم نفسی تو درمن افسردگی مشاهده میکنی دختر به این خوشحالیBig Grin

فداااااااااااااااااااات

نفسی دیروز پاری با فروزن کپکی ها در افتاد دمحروم شدSad

خخخخ
بیخی...
اسمشو نگو!!
محروم میشیا
+من از اینجا פֿــوـاهــم رفت..

و فرقے هــم نمے ڪنـב فانـوــωـے בاشتـہ باشم یا نهــ!

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

از گُم شـבن نمے هــراـωــב..

سپاس شده توسط ICe Angele
آگهی
(10-07-2013، 10:04)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه خآموش -_-

عاقا گل نار بهم فحش داد باید محروم شهBig Grin

. بر خورد صحیح با کاربران دیگر فلش خور و عدم استفاده از کلمات و جملات توهین آمیز و حفظ حرمت سایرین شرط اول فعالیت در فلش خور میباشد.در صورت مشاهده هر گونه بي احترامي به كاربران ديگر و مديران و مسئولان سايت با كاربر مربوطه برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسي وي به انجمنها قطع خواهد شد.Big Grin
 سپاس شده توسط ICe Angele
(10-07-2013، 10:05)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-07-2013، 10:00)pegah-p نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-07-2013، 9:57)*2gether4ever* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

روي ماهتو خوب اومدي..Big Grin
چشمون سفيد چيه ديگه..؟Dodgy

خو چشمای صورتیت خوبه؟Big Grin

(10-07-2013، 9:58)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-07-2013، 9:53)pegah-p نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-07-2013، 9:49)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پگوووووووووووووول!!!
بازم میگم تو بهترین دختر روی زمینی؟؟Wink
باشه بابا میدونم دیهBig Grinانقد نگو خوSleepyBig GrinAngel

دیووووووووووووووووووونه
ارسالای منو تغییر نده...!!!Angry
بی شعور...

فحش = محرومیت
اواااااااااااااااااااااااااااااااااBig Grin

فحش نخوردی....!!!

(10-07-2013، 10:05)گل نهال جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-07-2013، 10:04)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-07-2013، 9:59)گل نهال جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-07-2013، 9:56)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گلیییییییی
افسردگی نداشته باشcrying

من افسرده نیستم نفسی تو درمن افسردگی مشاهده میکنی دختر به این خوشحالیBig Grin

فداااااااااااااااااااات

نفسی دیروز پاری با فروزن کپکی ها در افتاد دمحروم شدSad

خخخخ
بیخی...
اسمشو نگو!!
محروم میشیا

چراع محروم میشمHuhSmileSmile

(:  ......  nobody  is  #perfect
 سپاس شده توسط *Nafas*
گُلی آزآده تآ میخوآد بت فحش بده -_-
A Friend is nothing but a known enemy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گُـفـتُـــــــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 28 ُ هَشــ×ـــت 229
 سپاس شده توسط *Nafas* ، ICe Angele
(10-07-2013، 10:08)pegah-p نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-07-2013، 10:04)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه خآموش -_-

. بر خورد صحیح با کاربران دیگر فلش خور و عدم استفاده از کلمات و جملات توهین آمیز و حفظ حرمت سایرین شرط اول فعالیت در فلش خور میباشد.در صورت مشاهده هر گونه بي احترامي به كاربران ديگر و مديران و مسئولان سايت با كاربر مربوطه برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسي وي به انجمنها قطع خواهد شد.Big Grin

بگم غلط کردم
ول میکنی؟؟

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

(10-07-2013، 10:09)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عاقا بیخیال من رفتم پیش صابرBig Grin
 سپاس شده توسط ICe Angele
(10-07-2013، 10:09)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واخعن؟؟؟Tongue

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

(10-07-2013، 10:10)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-07-2013، 10:08)pegah-p نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه خآموش -_-

بگم غلط کردم
ول میکنی؟؟

ممممممممم اره بگوBig Grin
 سپاس شده توسط ICe Angele
(10-07-2013، 10:10)pegah-p نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عاقا بیخیال من رفتم پیش صابرBig Grin

اواااااااااااااااااااااااااااااااcrying

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

نفسی آواتارم قشنگه؟Shy

(:  ......  nobody  is  #perfect

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 34 مهمان