امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نـقد دآستـان آکادمـی ومپـایرز(شروع فصل دوم )

قسمت جدید و کی میزاری؟؟؟
زود باش دا
?Isn't it lovely, all alone
...Heart made of glass, my mind of stone
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، Berserk ، ϟ Gσтнıc ναмρıяє Gıяʟ ϟ ، saba 3 ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، omidkaqaz ، ~ aylin ~ ، PISHY ، Silver Sun
آگهی
این همه آدم این تایپک رو خوندن و ۲۲ صفحه نظر دادن من خیر سرم تازه این داستان رو خوندم  Big Grin

خیلی داستان جالبه .. خوبیش اینه که یه جاهاییش طنز داره و داستان یک نواخت و کسل کننده نیست ..  خیلی از خوندنش لذت بردم .. واقعا ارزش وقت گذاشتن برای خوندش رو داشت .. مرسی .. لطفا ادامشو بزاااااااار
 سپاس شده توسط Berserk ، omidkaqaz ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، # αпGεʟ ، ✘Nina✘ ، ραяα∂ιѕє- ، Silver Sun
اهورا چرا نذاشتی پس ؟ :|
3 روزه نت نداشتم با ین امید اومدم که با حداقل 2 قسمت جدید روبه رو بشم ولی هیچی ندیدم @_@
بدو دیگه !
خوب، ولی اشتباه...
 سپاس شده توسط ~ aylin ~ ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، # αпGεʟ ، Berserk ، omidkaqaz ، ✘Nina✘ ، ραяα∂ιѕє- ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، Silver Sun
با عرض معذرت دوستان دو س روزه درگیرم ببخشید
فردا میزارم
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، Berserk ، Apathetic ، omidkaqaz ، ✘Nina✘ ، esiesi ، ραяα∂ιѕє- ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، Silver Sun
(02-09-2015، 21:22)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با عرض معذرت دوستان دو س روزه درگیرم ببخشید
فردا میزارم

من تو رو قبول دارم وقتی قول میدی پایه قولت هستی ولی باید خیلی طولانی تر از اون موقعی باشه که پریروز قرار بود بزاری
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، ✘Nina✘ ، ραяα∂ιѕє- ، Silver Sun
اهوووووراااااااا
این قسمت جدید چی شد پس
از صبح منتظریم ها 
زود باش خب
?Isn't it lovely, all alone
...Heart made of glass, my mind of stone
 سپاس شده توسط Berserk ، # αпGεʟ ، Apathetic ، Silver Sun
الی راس میگه قرار بود داستانو سه روز پیش بزاری نزاشتی دیروز اومدی میگی فردا الانم فرداس هنوز نزاشتی اه اهورا چته؟؟؟ باید داستانتو طولانی بزاری  اعصابمو ریختی به هم
 سپاس شده توسط ✘Nina✘ ، Silver Sun
(03-09-2015، 22:32)×...Icy Girl...× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهوووووراااااااا
این قسمت جدید چی شد پس
از صبح منتظریم ها 
زود باش خب
(03-09-2015، 22:38)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الی راس میگه قرار بود داستانو سه روز پیش بزاری نزاشتی دیروز اومدی میگی فردا الانم فرداس هنوز نزاشتی اه اهورا چته؟؟؟ باید داستانتو طولانی بزاری  اعصابمو ریختی به هم

ای بابااااااا
خب رعایت کنین دیگه 
حتما گرفتاره بنده خدا 
ی ذره قوه ی ادراکو پرورش بدین
اون ک نمیخواد شما رو تو خماری بذاره
گرفتاره ، نمیتونه تایپ کنه داستانو
رعایت کنین خواهشا
نـقد دآستـان آکادمـی ومپـایرز(شروع فصل دوم ) 22
 سپاس شده توسط ~ aylin ~ ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، Berserk ، omidkaqaz ، # αпGεʟ ، ✘Nina✘ ، Silver Sun
یه چیزیو بگم ..

من هم قبلا یک داستان در اینستاگرام به اشتراک گذاشته بودم .. و میدونم که نوشتن
این متن های طولانی چقدر سخته ..

لطفا یه ذره درک کنید ..

این متن هایی که ایشون در روز میزارن خیلی طولانیه .. اونوقت آقآ امید شما انتظار دارید بیشتر بزاره ؟ عجب .. خود تایپ همینا خودش یه ربع تا نیم ساعت طول میکشه ..
 سپاس شده توسط Berserk ، # αпGεʟ ، ραяα∂ιѕє- ، ✘Nina✘ ، omidkaqaz ، Silver Sun ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ
با عرض معذرت بخاطر بدقولیم !
من واقعا این دو س روز درگیر بودم !..
چون تایپم همزمانه دیر شد ولی دیگه قول میدم قسمتا رو درست پشت هم بزارم ...
نتمم یکم ضعیفه به همین دلیل رزی زحمت میکشه این قسمت جدیدو ک حاضر کردم میزاره ...
مرسی ک درک میکنید !
 سپاس شده توسط esiesi ، Berserk ، ~ aylin ~ ، Mason ، ( lιεβ ) ، # αпGεʟ ، omidkaqaz ، Silver Sun ، ✘Nina✘ ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  اسم عشقت با چه حرفی شروع میشه؟ ... خیلی جالبه
  قصه تولید مبلمان در عطاآباد از کجا شروع شد؟
  اسم عشقت با چه حرفی شروع میشه؟؟؟ خیلی جالبه بخونید...بدوووو بیا توووووو
  عکس نوشته های شروع امتحانااااااا
  محرم 12شروع میشه؟چه حسی داری نسبت به شروع محرم؟
  امروزت رو با کدوم رنگ شروع میکنی؟؟؟
  آکادمـی ومپــایــرز | vampires Academy *قسمت 2 فصل 2*
  یـ ِ دآستـان ِ کوتـآه امّـا واقعـی ...
  ♫♫♪♪مســآبقــه مــــوسیقی و تـــصویر ♫♫♪♪(مــــــــــــهم مسابقه شروع شد)
  بازی شعر یادت نره شروع شد!!!(قابل توجه شرکت کننده ها)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان