امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

¢گفتگو آزاد نسخه 224¢

من از همین تریبون مفتخرانه اعلام میکنم ک اهورا در سن 19 سالگی طلسم کامنت صابر رو شکست:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/999_6a410.jpg
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، ~ CrAzY HuMaN ~ ، ~Mahnaz~ ، ∆ MeRzaD ∆ ، -м α є ∂ є- ، Ƒαкє ѕмιƖє
آگهی
(08-01-2015، 19:04)[ Aνяιℓ ] نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-01-2015، 19:01)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-01-2015، 18:55)[ Aνяιℓ ] نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دُختر ما رو -ــ-

ـ

چن تا آواتار غمگین بفرستین -ـ-

مرضی سفارشم همینه 3>

منـو میگــی؟ -_-

نه با نَنَتَم :|

با توم دیگه ک.ر.ه.خ.ر -ـــــ-

میبینی ؟ دیونه شُدم -ــ- دارم به خودم فوش میدم -ـــــــ-

هوففف

پَ خودتــم میدونی خَری -_-

از بس سیگــار میکشی، الکــل میخــوری! خر! -_____-

(08-01-2015، 19:05)~Mahnaz~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-01-2015، 19:03)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-01-2015، 19:00)~Mahnaz~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-01-2015، 18:59)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-01-2015، 18:55)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره دیگه داش حالم بهم میخورد._.
ینی اخرین نفری ک عطر داد چپ چپ نگاش کردم:|
بدبخت در رفت:/
خرسو اون رفیقم ساناز داد ینی دل میخواست خفش کنم..چقدم بم خندید..
خیلی سر به سرم میزاره کلا:|
دقیقا میدونستم یکی از دخترا خرس میده:4fv:
میدمش به نورا:|
ن._.خیلی خاص بودHeart

میزدی تو دهنش :|

منم گفتم یکی خرس میده :VV

بده به نورا..بعدا ازش میپرسم چی بود :V

دیگه خـاص تر از بنز و موبــایل که چیزی پیدا نمیشــه! :/

سلــآم مهنـآز (:

ظرفـارو شســتــی مــآدر؟

نه من لیوآنـآرو شستم فقط ._.
بعد رفتم نشستم فشـن شو دیدم ^_^

زِکــی! لیــوان؟ همیــن؟ ._.

جـای من خـآلــی! .-.

فشن شو اَم فشنـآی قدیم :||
یه لبآسآی عَجَق وَجَقی میپشن :||
از بین 20 تآ آدم از یکیش خوشش میـآد :|
(ـ_ـ )

من مثــه خنگــولــآ تــا یکیشونو میبینم، نیشم تــآ بنــآ گوش وآ میشــه!

اصن حسّ خــوبی نسبــت بهشـــون دارم ^_^
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~
(08-01-2015، 19:10)M A E D E نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-01-2015، 19:08)~Mahnaz~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پـآرسـآل یه بنده خدآیی برآم کفش خریده بود یه لنگش بـند ندآشت :|

به به :| به این میگن کادوv:

وآلـآ :|

بعد رفتیم برآش بند خریدیم -_-

(08-01-2015، 19:10)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هعیهعیهعیی :|

تولد من :|

همتون باید سَنگ تمومـ بزارید آ :|

کِیه .. ؟! (:
 سپاس شده توسط -м α є ∂ є- ، ~ CrAzY HuMaN ~ ، Brooklyn Baby
(08-01-2015، 19:11)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من از همین تریبون مفتخرانه اعلام میکنم ک اهورا در سن 19 سالگی طلسم کامنت صابر رو شکست:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لینک رو درست بزار:|
              ¢گفتگو آزاد نسخه 224¢ 217

¢گفتگو آزاد نسخه 224¢ 217
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~
(08-01-2015، 19:10)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هعیهعیهعیی :|

تولد من :|

همتون باید سَنگ تمومـ بزارید آ :|

چه زمــانی اَصد؟ :>
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، ~Mahnaz~
(08-01-2015، 19:11)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-01-2015، 19:04)[ Aνяιℓ ] نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-01-2015، 19:01)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-01-2015، 18:55)[ Aνяιℓ ] نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دُختر ما رو -ــ-

ـ

مرضی سفارشم همینه 3>

منـو میگــی؟ -_-

هوففف

(08-01-2015، 19:05)~Mahnaz~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-01-2015، 19:03)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-01-2015، 19:00)~Mahnaz~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-01-2015، 18:59)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلــآم مهنـآز (:

ظرفـارو شســتــی مــآدر؟

جـای من خـآلــی! .-.

(ـ_ـ )

ی بار سیگار کشیدم واس هفتاد و هف بس بود :/

خر خودتی -ـــ-
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~ ، ~ CrAzY HuMaN ~
(08-01-2015، 19:11)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دُختر ما رو -ــ-

ـ

مرضی سفارشم همینه 3>

منـو میگــی؟ -_-

هوففف

سلــآم مهنـآز (:

ظرفـارو شســتــی مــآدر؟

جـای من خـآلــی! .-.

(ـ_ـ )

اون روز اومده بودن شوفآزآرو دوست کنن .. منم دآشتم تکرآر ویکتورآ سک/رت فشن شو میدیدم :|

اونم هی میرفت و میومد .. به تلویزیونم نگـآه میکرد :|
متآل امسـآلشم که میدونی لبآسآشون چجوری بود :|
منم در رآه اسلآم زدم دردسرهتآی عظیم دیدم :||

D:
 سپاس شده توسط ~ CrAzY HuMaN ~
(08-01-2015، 19:09)M A E D E نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-01-2015، 19:07)~ُُBön َBáŠŦ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-01-2015، 18:59)M A E D E نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-01-2015، 18:57)~ُُBön َBáŠŦ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود ...

سلام:/\ خخخ بگم خداچیکارت نکنه هنوزم سگات یادم میفته خندم میگیرهD:

مهنـاز سلآم ...

مایده ^_________

عجب سگایی شدن .... امروز به اون اسم صداش کردم جلو چند تا رفیق نیومد طرفم ... خیت شدم Big Grin

تنبیه شدن .. 12 ساعت واسشون شیر نخریدم ... فردا صب میخرم میدم ... Angel

خخخخخ اسم به اون باحالی ههه بهشون میاد:/\
نه ببین بخاطر اسم هاشونو ازشون خرده نگیرD:
داداشم باز قفل کرد روی ( هـآنـآ ) و ( کامیلا )

-__-

امروز بودیم شیلات خوردیم زمین 3 ترک ... پخش شدیم رو زمین بلندم نمیشیم .. فقط میخندیدیم ..

عکسا رو میفرستم بعدا ..
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~
6 ف :|
 سپاس شده توسط -м α є ∂ є- ، ~ CrAzY HuMaN ~
(08-01-2015، 19:12)M A E D E نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-01-2015، 19:11)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لینک رو درست بزار:|
درسته..
 سپاس شده توسط ♫♫ sina ♫♫ ، ~Mahnaz~ ، ~Mahnaz~ ، ~ CrAzY HuMaN ~

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 40 مهمان