امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

« گــفـتـگوی آزاد » نسخه 294

(28-08-2016، 23:19)Ƒαкє ѕмιƖє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چجوری بود مگه ؟

ولش کن ..

(28-08-2016، 23:26)CTG نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون علی هم که یادمه، چطوری؟

سلام داش (:
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، girl of chaos ، CTG
آگهی
(28-08-2016، 23:34)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-08-2016، 23:19)Ƒαкє ѕмιƖє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چجوری بود مگه ؟

ولش کن ..

اینو میدونم ک اندازه من خودشُ پاره نکرد ک نویسنده بشهـ :|
عَخ عَخ عَخ .. 
هیشکی مثل من نسوخت :||||||
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe « گــفـتـگوی آزاد » نسخه 294 206
 سپاس شده توسط girl of chaos ، Jack Daniel'ѕ ، Son of anarchy
(28-08-2016، 23:35)Ƒαкє ѕмιƖє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-08-2016، 23:34)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-08-2016، 23:19)Ƒαкє ѕмιƖє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چجوری بود مگه ؟

ولش کن ..

عَخ عَخ عَخ .. 
در راه نویسنده شدن..
(28-08-2016، 23:32)Ƒαкє ѕмιƖє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-08-2016، 23:26)CTG نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خنده مصنوعی، آیسانی؟ :|

خنده مصنوعی :| 
لبخند مصنوعی فک کنمـ -_-
بلهـ آیسان هستم !

قهقهه مصنوعی :>
خوبی؟

یه یادتی کردیم، همین 
 سپاس شده توسط girl of chaos ، Ƒαкє ѕмιƖє ، Son of anarchy
(28-08-2016، 23:35)Ƒαкє ѕмιƖє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چجوری بود مگه ؟

ولش کن ..

عَخ عَخ عَخ .. 

ببین اگه میبینی سخت افزار ب جایی رسیدم چون از بیابونم بدتره :|
من کلی تو ورزشی فعالیت کردم اخرش شیوا گف علی تو چت روم تیکه میندازه !
 سپاس شده توسط girl of chaos ، Ƒαкє ѕмιƖє ، Son of anarchy

اون علی هم که یادمه، چطوری؟

سلام داش (:

شما هم اینجا بیکاریدآ  ._.

منو یادت میاد ؟ 
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ
(28-08-2016، 23:40)CTG نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منو یادت میاد ؟ 

کامل یادم میاد :|
دایی پرند بودی :|
 سپاس شده توسط CTG
هنوز شما درگیر نویسنده و مدیرید -_-

بابا ول کنید دل نچسبید به مجازی :|

حالا مدیرم شدید چی میشه ؟ اسمت رنگی بشه :|
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ ، Ƒαкє ѕмιƖє
(28-08-2016، 23:37)CTG نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبی؟

یه یادتی کردیم، همین 

کدوم سینایی تو ؟ 

(28-08-2016، 23:38)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببین اگه میبینی سخت افزار ب جایی رسیدم چون از بیابونم بدتره :|
من کلی تو ورزشی فعالیت کردم اخرش شیوا گف علی تو چت روم تیکه میندازه !

نمیخوامـ حرفی ازش بزنم
همینطوری پُر کردن همه جا ک آیسان و شیوا هَوویِ هم بودن و
گیس همدیگه رو میکِشیدن :|||||
ولی خُ ؛ شیوا خیلی نامردی کرد در حق من ^_^
میدونی همه مُدیرا راضی بودن جز شیوا ..
هر دفعه ی بهونه ای میاورد !
یا پُستاش کمه
یا پُستاش تکراریهـ
خودش ب من گفت برو تو موضوع آزاد همش پست بزار ..
بعد آخرش گفت نه تو تو موضوع آزاد الکی پست میذاشتی و :|
بگذریمـ -_- الان هیچ علاقه ای ب نویسنده شدن ندارم !
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe « گــفـتـگوی آزاد » نسخه 294 206
 سپاس شده توسط CTG ، Jack Daniel'ѕ ، Son of anarchy
(28-08-2016، 23:41)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-08-2016، 23:40)CTG نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منو یادت میاد ؟ 

کامل یادم میاد :|
دایی پرند بودی :|

چه دوران یه چیز خلانه ایی بود :|

همش وقت تلف کردنه

(28-08-2016، 23:42)Ƒαкє ѕмιƖє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-08-2016، 23:37)CTG نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبی؟

یه یادتی کردیم، همین 

کدوم سینایی تو ؟ 

همش ._.

یه نگاهی به پستام بنداز یادت میاد [اگه حالش داری]
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ ، Ƒαкє ѕмιƖє

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان