امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【266】

آخه این فرید چی داره ؟
فرید اومد هیچ تغیری پیدا نکرد فقد چند مورد بود که مطمئنم بقیه مدیرا میتونن به تنهایی و بدون فرید درست کنن !
اصن فرید قراره بیاد اطراف خونه ما .. سفارش کنید وقتی دیدمـش فکشو بیارم پایین به چند شکل :V !
بمونین ..
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، ×ИамеLеsS× ، ✘Nina✘ ، sober
آگهی
(10-09-2015، 18:15)ภครเ๓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 18:11)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 18:08)ภครเ๓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو تلگرام چطور میشه آی دی پیدا کرد؟

پُشت اِسم طرف اَت ساین بزار @
پُشت اسمش ات ساین بزاری بعد اونو به یکی بفرستی اون آبی میشه نام کاربری همونی که فرستادی ب یکی بع که روش کلیک میکنی دیگه چت درستمکنیو
بعد در راه خیر با یارو می چتی :|||

مشکل اینجاست به کی بفرستم؟
نه قصدم واقعا کمکه
مرسی آقا علی
شما هم میخواید برید؟
نُچ بابام میگفت اینترنتتو قطع میکنم تهدید میکرد منم مخالفت کردمـ
و من میمونمـ پارسال بخاطر فلشخور نمره هام بد شد بطوری که مامانم اومد زد تو گوشم تو مدرسه >_<
 سپاس شده توسط ×ИамеLеsS× ، ✘Nina✘ ، # αпGεʟ ، sober
ایماااااان :||||
 سپاس شده توسط ×ИамеLеsS× ، ✘Nina✘ ، # αпGεʟ
(10-09-2015، 18:18)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 18:16)×...Icy Girl...× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 18:13)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 18:11)×...Icy Girl...× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه قرار باشه کل مدیرا برن منم میرم  cry2 cry2
نه -_-
حداقل تو قدیمی توبمون

موندن دیگه ارزشی نداره 
کل دوستات برن
دفعه قبل هم اینجوری شد فرید که رفت پشت سرش همه رفتن انجمن شده بود مثل گورستان

فوق فوقش ده تا کاربر همزمان ان میشدن الانم قراره دوباره مثل همون بشه 
اگه کسی نخواد بیاد رفتن بهتره

یکی از دلایلی ک من دارم ببخاطزش میرم ، فریدم ازش خیلی ناراحت بود 
اینه ک فلش پر از بچه سال شده

نه باو
من الان بچه ترینم تو گ.آ
بقیه نمیان گ.آ
hi i'm a loser
 سپاس شده توسط ✘Nina✘ ، # αпGεʟ
(10-09-2015، 18:18)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 18:16)×...Icy Girl...× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 18:13)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 18:11)×...Icy Girl...× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه -_-
حداقل تو قدیمی توبمون

موندن دیگه ارزشی نداره 
کل دوستات برن

نمیشه که جلوی ثبت نامشونو گرفت
به جای پیدا کردن یه دلیل که درست هم نیس میتونستید هزار تا دلیل برا موندن پیدا کنید
دلیل هایی که براتون ارزش داره 
?Isn't it lovely, all alone
...Heart made of glass, my mind of stone
 سپاس شده توسط Berserk ، ×ИамеLеsS× ، sober ، # αпGεʟ
(10-09-2015، 18:17)×...Icy Girl...× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 18:17)باهوش و خوشگل ترین دختر انجمن نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نسخه جدیدو بزنین
رد شده

اومدی همین و بگی :ngh:

اسمش دو خطه :|
 سپاس شده توسط ḲℑℳℐÅ ، ✘Nina✘ ، # αпGεʟ
من و احسان میخوایم شل بازی کنیم ! هرکی میاد الان یه گروه میزنم IraN
خدافظ .
 سپاس شده توسط ×ИамеLеsS× ، # αпGεʟ

نه -_-
حداقل تو قدیمی توبمون

موندن دیگه ارزشی نداره 
کل دوستات برن

اولین بار که اومدی فلش چند ساله بودی؟
 سپاس شده توسط ✘Nina✘ ، # αпGεʟ
(10-09-2015، 18:20)×...Icy Girl...× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه -_-
حداقل تو قدیمی توبمون

موندن دیگه ارزشی نداره 
کل دوستات برن

نمیشه که جلوی ثبت نامشونو گرفت
به جای پیدا کردن یه دلیل که درست هم نیس میتونستید هزار تا دلیل برا موندن پیدا کنید
دلیل هایی که براتون ارزش داره 

فلش داره میترکه
یمشه دیگه عضو نگیرن؟
hi i'm a loser
 سپاس شده توسط ✘Nina✘ ، # αпGεʟ ، sober
(10-09-2015، 18:18)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 18:16)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 18:14)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 18:13)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 18:12)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علیک سلام
سلام کیمیا
سلام ^ـــ-
میبینم که امروز خوبی
چه خوب  خدارو شکر 
 دیگه نماز خون شدم :|
 مثلا همین ظهر بود که غذای نماز صبحمو خوندم :|||
من همیشه خوبم (:
براوو نماز خیلی خوبه (:
من از وقتی ب سن تکلیف رسیدم خوندم
ولی بعضی وقتام درباره آدما فکر بد میکنی یا بد صحبت میکنی :/
آفریــن <:
 سپاس شده توسط ×ИамеLеsS× ، ḲℑℳℐÅ ، ✘Nina✘ ، # αпGεʟ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان