امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفـتگـوے آزاد 【86】

(06-03-2014، 20:21)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من برم؟؟؟؟؟

مث خر !! اونم میگه عر عر ( من زبونشونو بلدم اونو میگن برم نرم ) مام میگیم مگه بودنت مهمه که نبودنت نباشه ؟ ^_^*

شوخی می کنم :|
 سپاس شده توسط ERF@N ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، Mr.Robot
آگهی
(06-03-2014، 20:22)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 20:20)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 20:17)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

معما چو حل گردد آسان شود:|
دیو چو بیرون رود فرشته در آید :|

آمریکا آمریکا مرگ به نیرنگ تو ، خون جوانان ما می چکد از چنگ تو

عین این شعر با کمی تغییر برای خاله الکسیس هم گفته شده که از بیان آن معذوریم:|

ممد نبودی ببینی شهر آزاد گشته 
خون یارانت پرثمر گشته :|
[/quote]

علی کوچولو، یک مرده کوچک ، باباش رفته به جبه خدا نگهدار :|Big Grin
 سپاس شده توسط Mason ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، Mr.Robot
دلم نمیاد برم^________________________________^
گــفـتگـوے آزاد 【86】 203
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
(06-03-2014، 20:23)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 20:22)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 20:20)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 20:17)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[/quote]

من به صدات حتی نگات عادت کردم و می میرم برات :|
 سپاس شده توسط ERF@N ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ
(06-03-2014، 20:23)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام^__^

رژی^_^
.
.
.
.
خـدافـسـی(:
برید اینجا معرکه س ^__^

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://janatmahdi.blogfa.com/category/52
 سپاس شده توسط ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
تا عرفان سرش به رزی گرم شده من جمع رو ترک میکنم!

دافظ همگیAngel
گــفـتگـوے آزاد 【86】 203
 سپاس شده توسط ERF@N ، Mason ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
(06-03-2014، 20:25)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 20:23)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من به صدات حتی نگات عادت کردم و می میرم برات :|
[/quote]

دختر بندری، تو مال منی/ میمیرُم به کسی، لبخند بزنی:|
 سپاس شده توسط Mr.Robot ، Mason ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ
سلام (:
گــفـتگـوے آزاد 【86】 203
(06-03-2014، 20:25)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 20:23)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام^__^

رژی^_^
.
.
.
.
خـدافـسـی(:
زهرمار-__-

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 83 مهمان