امتیاز موضوع:
  • 41 رأی - میانگین امتیازات: 4.61
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جــــــآم جــــهـــآنــی ۲۰۱۴ تـآ ۲۰۲۲ بـآ فـــلــشــخـــور

جــــــآم جــــهـــآنــی ۲۰۱۴ تـآ ۲۰۲۲ بـآ فـــلــشــخـــور 20

تيم ملي فوتبال اروگوئه با پيروزي برابر ايتاليا به دور يک هشتم نهايي جام جهاني 2014 برزيل صعود کرد.
تيم‌هاي فوتبال ايتاليا و اروگوئه از ساعت 20:30 امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه ناس دوناس شهر ناتال به مصاف هم رفتند. اروگوئه با گل دقيقه 81 گودين يک بر صفر آتزوري را حذف و خودش به مرحله بعد صعود کرد.

در نيمه اول داور بازي ماريو بالوتلي مهاجم ايتاليا را با کارت زرد جريمه کرد تا بدين ترتيب وي 2 اخطاره شود. چزاره پراندلي در نيمه دوم اين بازيکن را تعويض کرد و پارولو را به جاي او وارد ميدان کرد.

نيمه دوم اين ديدار با يک اتفاق بد ديگر براي ايتاليا همراه بود. در دقيقه 59 کلوديو مارکيزيو با خطايي که روي ريوس انجام داد از سوي داور با کارت قرمز مستقيم جريمه شد تا شاگردان پراندلي 10 نفر بازي را ادامه دهند.

سوارز که پيش از اين سابقه گاز گرفتن بازيکنان حريف را دارد در اين ديدار هم به همين کار پرداخت و در صحنه‌اي که به همراه چيليني دنبال دريافت توپ بودند دست او را گاز گرفت. مدافع ايتاليا هم هر چه سعي کرد تا با نشان دادن جاي داندان‌هاي مهاجم اروگوئه داور را مجاب کند که به او کارت بدهد نتيجه نداد.

تيم ملي اروگوئه چند دقيقه بعد از اين اتفاق يعني در دقيقه 81 توسط گودين به گل پيروزي دست پيدا کرد.

در دقيقه 84 بازي يک از اعضاي کادر فني ايتاليا به دليل اعتراض به داور از زمين اخراج شد.

با پيروزي يک بر صفر اروگوئه برابر ايتاليا نماينده آمريکاي جنوبي با شش امتياز به مرحله يک هشتم نهايي صعود کرد و ايتاليا با اندوخته سه امتيازي خود از دور رقابت‌ها حذف شد.
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
پاسخ
آگهی
سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی - مهاجم تیم ملی اروگوئه کتف جروجو کیلینی را گاز گرفت که از چشم داور مسابقه دور ماند.
به گزارش بیست چهارده، اروگوئه موفق شد در حساس‌ترین دیدار گروه D با یک گل ایتالیا را شکست دهد و به مرحله یک هشتم نهایی راه یابد.
لوئیس سوارز مهاجم اروگوئه در این بازی روی یک ضربه ایستگاهی کتف جورجو کیلینی را گاز گرفت. کلینی پس از حرکت سوارس با کنار زدن لباسش قصد داشت محل گاز گرفتن او را به داور نشان دهد اما داور به وی توجهی نکرد. 
سوارز مانی که در آژاکس بود یک بار این حرکت را انجام داد و زمانی هم که برای لیورپول بازی می‌کرد برانیسلاو ایوانوویچ را گاز گرفت که با محرومیت ده جلسه‌ای روبه‌رو شد.

احتمال محرومیت این مهاجم اروگوئه‌ای از سوی فیفا وجود دارد.

تصویری از گاز گرفتن های قبلی سوارس
 Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط | NEON DEMON | ، sorena800 ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، † αƖιєη † ، marjan74 ، 30Ḱᗩᔕ

سرمربي تيم ملي فوتبال کلمبيا اعلام کرد که ديدار شاگردانش مقابل ژاپن در آخرين بازي دو تيم در مرحله گروهي براي آنها بسيار مهم است.

خوزه پکرمن پيش از ديدار امشب تيمش مقابل ژاپن در آخرين بازي خود در مرحله گروهي رقابت هاي جام جهاني مقابل ژاپن تأکيد کرد که اين مسابقه با وجود صعود کلمبيا به مرحله يک هشتم، مسائل زيادي را مشخص خواهد کرد.

شاگردان پکرمن در دو بازي اول خود در گروه C با نتيجه سه بر صفر مقابل يونان و دو بر يک مقابل ساحل عاج به پيروزي رسيدند تا صعود خود را به مرحله بعدي قطعي کنند.

سرمربي آرژانتيني اظهار داشت: در جام جهاني هستيم و بايد تمام امتيازات را به دست آوريم. اين مسابقه در کوئيابا بسيار حساس است زيرا بسياري از چيزها را مشخص خواهد کرد. اميدوارم که به سختکوشي ام با کلمبيا ادامه دهم.
پاسخ
 سپاس شده توسط De Sciglio ، | NEON DEMON |

کریستیانو رونالدو ، کاپیتان تیم ملی پرتغال پس از تساوی با آمریکا با خبرنگاران مصاحبه کرد.
بازیکن رئال مادرید گفت:” بازیکنان جوانی در زمین حضور داشتند که اذیت شدند و فشار را تحمل کردند. ما می خواستیم پیروز شویم اما امکانش نبود. نمی دانم که چرا پیروز نشدیم اما من همه تلاش خودم را انجام دادم که ناموفق بودم.”
رونالدو در مورد شرایط بدنی پرتغال گفت:” در جایگاهی نیستم که پاسخ این سوال را بدهم. آن طور که می خواستم نتوانستم در بازیهای جام جهانی حضور داشته باشم. می خواستیم بهترین نتیجه را بگیریم و سربلند باشیم. روی کاغذ هنوز شانس داریم اما همه ما می دانیم که این یک ماموریت غیرممکن است. به هر صورت این فوتبال است و هر اتفاقی در آن ممکن است که رخ بدهد.”
بازیکن تیم ملی پرتغال در مورد اثر خستگی روی افت عملکرد این تیم بیان کرد:” دلایل متفاوتی می تواند وجود داشته باشد. همه ما فصل های طولانی و مشکلی را در باشگاه هایمان داشتیم اما همه بازیکنان حاضر در جام جهانی چنین شرایطی داشتند. دلیل نتیجه نگرفتن ما عدم تعهد نبود. همه تیمها برای پیروزی به این جا آمدند و ما هرگز جزء بخت های قهرمانی نبودیم. امید به قهرمانی پرتغال یک امید خیالی بود چرا که در فوتبال هر اتفاقی امکان پذیر است اما تیمهای دیگری هستند که سازماندهی شده تر کار کردند و شایستگی هایشان نسبت به ما بیشتر بود.”
وی در مورد شرایط مصدومیت خودش تصریح کرد:” عملکردم را با مصدومیتم توجیه نمی کنم. ماجرای مصدومیتم متعلق به گذشته بود و حالا در این جا هستم تا بهترین عملکردم را داشته باشم. مطبوعات هر روز در مورد شرایط زانو ، تاندون و … اعضای مختلف من می نویسند تا فروش بیشتری داشته باشند اما چنین موضوعاتی ارزش صحبت کردن ندارند. من با تمام وجود و قلبم در این جا هستم تا به تیم کمک کنم که به هدفش دست پیدا کند. حالا باید دید که در بازی بعدی چه اتفاقی رخ می دهد.”
پاسخ

به نقل از ساکروی، رضا قوچان‌نژاد هنوز از شکست روز گذشته تیم ملی فوتبال ایران مقابل آرژانتین در دومین مسابقه تیمش در گروه F رقابت‌های جام‌جهانی 2014 برزیل ناراحت است. شاگردان کارلوس کی‌روش نمایشی فوق‌العاده در دیدار مقابل آلبی سلسته نشان دادند تا یک تساوی بدون گل تاریخی مقابل آرژانتین به دست آوردند اما لیونل مسی با گلی که در وقت‌های تلف شده نیمه دوم به ثمر رساند، تیمش را به پیروزی رساند. ایران همچنین حس می‌کند که داور یک پنالتی را که روی خطای دقیقه 9 نیمه دوم زابالتا بر روی دژاگه در محوطه جریمه رخ داد، به سود این تیم اعلام نکرده است. به هر حال نماینده آسیا هنوز شانس دارد که در صورت پیروزی مقابل بوسنی و شکست نیجریه مقابل آرژانتین برای اولین بار به دور بعدی رقابت‌های جام‌جهانی راه یابد. رضا قوچان‌نژاد در این باره در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی توئیتر نوشت: یک‌بار دیگر به خاطر حمایت فوق‌العاده مردم در بازی دیروز تشکر می‌کنم. مطمئنا هنوز ناراحت هستیم اما هرگز امیدمان را از دست نمی‌دهیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط | NEON DEMON | ، marjan74

اگر بگوييم ديدار بوسني ــ ايران حساس‌ترين بازي تاريخ فوتبال ايران است، بي‌راه نگفته‌ايم. آخر مسابقه‌اي از اين حساس‌تر هم داشته‌ايم؟ تا به حال چنين فرصت مناسبي براي فوتبال ايران به وجود آمده تا بتواند خود را به جمع 16 تيم برتر جهان برساند؟ جواب اين سؤال‌ها خير است. ما تا به حال چنين مسابقه حساسي نداشته‌ايم. حتي در جام جهاني 98 هم که با پيروزي برابر آمريکا مي‌توانستيم به مرحله بعدي جام جهاني برويم، چنين فرصت خوبي نداشتيم. بازي‌مان با آلمان رؤيايي در جام جهاني 98 فرانسه آن‌قدر سخت بود که حساس نبود، چون خوش‌بين‌ترين فوتبال‌دوست ايراني هم فکر نمي‌کرد آلمان را ببريم و صعود کنيم. در نهايت همين‌طور هم شد و در يک بازي که از پيش بازنده بوديم به آلمان باختيم و با سه امتياز جام جهاني فرانسه را بهترين نتيجه‌مان در جام‌هاي جهاني کرديم.

حالا فرصت براي کي‌روش و شاگردانش به وجود آمده تا بتوانند تاريخ جديدي بنويسند، تاريخ جديد، پيروزي برابر بوسني و صعود از گروه است، البته در صورتي که شرايط در بازي ديگر گروه هم فراهم شود. تيم ملي فوتبال ايران اکنون فرصت بسيار مناسبي دارد تا به جمع 16 تيم برتر جام جهاني راه پيدا کند. اگر چنين شود بايد در مرحله يک‌هشتم نهايي به مصاف حريفي چون فرانسه برويم که امسال چهره يک مدعي را داشته است. اين بار «ما مي‌توانيم» و اين جمله يک شعار نيست، بلکه حقيقت است. کي‌روش و شاگردانش مي‌توانند ايران را روي هوا بفرستند و کشورمان را سراسر شادي کنند. ما منتظريم. هرچند اگر هم اين اتفاق رخ ندهد، بازيکنان تيم ملي به‌خاطر نمايش خوب‌شان در اين جام سربلند خواهند بود.

چيزي تا ساعت 20 و 30 دقيقه روز چهارشنبه 4 تيرماه نمانده است. چشم ميليون‌ها ايراني به ورزشگاه فونته‌نووا است، محل تقابل يوزهاي ايراني با بوسني و اميدواري براي تحقق يک رؤيا.
پاسخ
 سپاس شده توسط ☆★ super star★☆ ، rezaak

سرمربي تيم ملي فوتبال کشورمان گفت: بهترين تلاش‌مان را براي ديدار با بوسني و هرزگوين مي‌کنيم. کنفرانس خبري کارلوس کي‌روش، سرمربي تيم ملي ايران پيش از ديدار تيم‌هاي ايران و بوسني آغاز شد و کارلوس کي‌روش درباره بازي فردا با بوسني گفت:‌ اول اينکه سلام و عصر بخير مي‌گويم، اين بازي خيلي مهمي است براي ما و توقعاتي از آن داريم، همان‌طور که مي‌دانيد هنوز کمي شانس داريم که به مرحله بعدي برويم، ولي من اينطور فکر نمي‌کنم. ما فقط داريم يک بازي ديگر انجام مي‌دهيم و بهترين سعي‌مان را مقابل يک تيم خوب خواهيم کرد، البته متاسفم براي تيم بوسني که از گردونه رقابت‌ها خارج شدند. به نقل از فارس، وي در مورد اينکه با توجه به نياز تيم ملي به پييروزي آيا روش بازي ايران مقابل بوسني نسبت به دو ديدار قبلي تغيير مي‌کند يا خير گفت:‌ فکر نمي‌کنم که ما بايد سبک بازي‌مان را عوض کنيم. نکته مهم اين است که ما نبازيم، ولي واقع‌بين هم باشيم، ما بايد بفهيم که کجا هستيم و چه کسي هستيم و برابر چه کساني بازي مي‌کنيم؟ ما برابر تيمي بازي مي‌کنيم که پر از تجارب بين‌المللي است. کي‌روش افزود: در چند بازي اخير واقع‌بينانه بازي کرديم و و در هر دو بازي فرصت‌هايي براي برد داشتيم، به خصوص مقابل آرژانتين. مقابل اين تيم بازي کردن سخت بود اما وقتي شما مقابل بهترين بازيکن جهان بازي مي‌کنيد و داور هم وظيفه‌اش را خوب انجام نمي‌دهد، شرايط سخت‌تر مي‌شود. فردا بايد مقابل يک تيم خوب که در اروپا عملکرد خوبي داشته و ما مي‌دانيم که چقدر مهاجمان خوبي دارند، به ميدان برويم، پس ما بايد سعي خودمان را بکنيم. ما سعي کرديم نه تنها يک مهاجم بلکه سه مهاجم بگذاريم اما اگر لازم باشد به موقع دفاع هم خواهيم کرد. مهم‌ترين چيز اين است که ما متواضع باشيم. در حال حاضر روحيه تيم ملي ايران براي ديدار با بوسني بهترين است. سرمربي تيم ملي در خصوص ورزشگاهي که گل‌هاي زيادي در آن رد و بدل شده و آيا اينکه اين ورزشگاه مانند ديدار هلند و اسپانيا مي‌تواند براي تيم ملي ايران نيز خوش‌شانسي به همراه بياورد يا خير، گفت:‌ بله من هم اميداورم، البته به فکر اين نيستم که چندين گل بزنيم بلکه مي‌خواهيم خوب فوتبال بازي کنيم. با بازي خوب شانس ما هم براي صعود بيشتر مي‌شود. شما بايد در وهله اول تمرکزتان روي بازي خوب باشد در اين صورت گل هم خودش مي‌آيد. براي ما نتيجه زياد خوب نبود، بنابراين از حالا بايد خوب تمرکز کنيم مثل بازي با آرژانتين. ما بايد واقع‌بين باشيم. چهار تيم در گروه ما بودند که همه براي جايگاه اول و دوم جنگيدند، اما متأسفانه داوران خوبي نداشتيم که باعث شد چنين نتايجي رقم بخورد. اگر داور خوب بود ما الان چهار امتيازي بوديم. وي افزود: واقعاً اميدوارم که فردا هر دو تيم فوتبال خوبي بازي کنند و داور هم داوري باشد در سطح داوري جام جهاني. در واقع اميدوارم داور منصفانه عمل کند. مي‌دانم بايد محتاط هم باشم که در مورد داور چه مي‌گويم اما بايد حقيقت را گفت. رک بگويم داور صربستاني داوري نيست که مناسب بازي باشد. او واقعا اميد ما را کمتر کرد. ما تلاش زيادي کرديم و اميدوارم براي ديدار فردا داور با احترام با ما رفتار کند و انصاف را رعايت کند. مي‌دانيم که در جام جهاني قبل 22 سرمربي کار خود را از دست دادند، اين بار هم همين‌طور خواهد بود پس داورها بايد احساس مسئوليت داشته باشند. بايد داورها هم بدانند اگر اشتباه کنند، نمي‌توانند کارشان را نگه دارند. سرمربي تيم ملي در مورد اينکه تفاوت فوتبال ايران با زندگي يک فوتباليست در اروپا چيست و ارزيابي‌اش از چالش‌هاي فوتباليست‌هاي ايراني با بازيکنان اروپايي چيست، گفت:‌ فکر مي‌کنم در مقايسه بازيکنان ايراني و اروپايي خوب توضيح داده‌ام. بله خيلي از وسايل و تجهيزات مي‌تواند روي سرعت و عملکرد بازيکن اثر بگذارد. وقتي شما وارد مسابقه‌اي مي‌شويد بايد خيلي سعي کنيد تا توازني هم فراهم شود، وقتي شما ورزشگاه و وسايل خوبي داريد بهتر مي‌توانيد عمل کنيد و روي همه چيز تاثير مي‌گذارد، البته سرعت بازي از همه چيز مهم‌تر است، در اين خصوص هنوز ايران تفاوت‌هاي زيادي با اروپا و آمريکا دارد. وي در مورد اينکه پيش‌بيني‌اش از بازي آرژانتين و نيجريه چيست، گفت: من هيچ چيز بر ضد نيجريه‌اي‌ها ندارم، برعکس از فوتبال آفريقا لذت مي‌برم و خودم آفريقايي هستم. فکر مي‌کنم فردا آرژانتين اگر ببرد موقعيت ما را خيلي بهتر خواهد کرد. من با بازيکنانم گفته‌ام بايد ما بازي خودمان را انجام دهيم ديگر بقيه‌اش دست خداست و ما نمي‌توانيم آن را کنترل کنيم. ما مي‌توانيم اراده خودمان را کنترل کنيم. گاهي هم بايد بتوانيم تنش‌ها را کنار بگذاريم. کي‌روش گفت:‌ مردم گاهي مي‌‌گويند خدا گاهي کج و کوله حقايق را مي‌نويسد اما بدبختانه در آرژانتين مسي هست که کار خدا را کمي به هم زد. هر کس بهترين بازي را مي‌کند او مستحق بهترين نتيجه است. ما فردا مسي را نداريم و فراموش نکنيد که پاپ هم آرژانتيني است. فردا بايد تمرکز ما به بازي باشد و ما اينجا هستيم تا خوب بازي کنيم و دوباره مي‌گويم نتيجه با خداست. سرمربي تيم ملي در مورد اينکه شما روز قبل از مسابقه ترجيح داديد که جاي ديگري برويد، علت آن چه بود، گفت‌:‌ جواب خيلي ساده است. ما قرار بود که از دو و نيم تا سه تمرين کنيم و اين براي ما زياد مساعد نبود. در حالي که کمتر از 24 ساعت مانده به مسابقه است. بنابراين من ترجيح دادم که در اين ورزشگاه تمرين نکنم و يک مورد هم اينکه تمرين در ساعت دو و نيم تاثير گذار است روي روحيه بازيکنان. اولويت ما اين است که مي‌خواهيم بازي کنيم پس ما بايد ببينيم به لحاظ فني چه چيز براي بازيکنان ما بهتر است. وقتي آمدم اينجا ديدم شرايط زمين اينجا خوب نيست. زمين بلوهورزيتنه هم کنسل شد اما اينجا مثل آنجا خوب نبود. من زمين را تغيير دادم براي تمرين، چون بهترين تصميم را براي بازيکنانم مي‌گيرم. وي در مورد ناداوري‌هاي ديدارهاي گذشته ايران و آرژانتين و نيجريه بوسني و اينکه داوري‌ها مشکوک است،
پاسخ
 سپاس شده توسط ☆★ super star★☆ ، ըoφsիīkα ، الیکا0 ، rezaak

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: واقعیت این است که پس از اینکه به جام جهانی صعود کردیم همه جوره خواسته درونی خود را که در ایران باشم، ابراز کردم. اما حتی مذاکرات را هم قطع کردم و فکر هم نمی‌کردم که اینگونه مرا بازی بدهند.
کارلوس کی‌روش در خصوص آخرین شرایط ایران پس از شکست مقابل آرژانتین اظهار داشت: خوشبختانه بعد از 2 بازی سخت با توجه به آماده‌سازی مصدوم نداریم و تمام بازیکنان آماده هستند. مطمئنا بازیکنان از لحاظ روحی پس از باخت به آرژانتین کمی عصبی هستند و ریکاوری روحی آنها سخت‌تر شده است.

وی ادامه داد: از بعد روحی و روانی بسیار روی بچه‌ها کار کرده‌ایم، نتیجه را نمی‌توانیم عوض کنیم اما تلاش می‌کنیم عملکردمان را بهتر کنیم و بهتر نتیجه بگیریم. می‌خواهم بازیکنان و تیم من حس رضایت داشته باشند زیرا چیزی برای جشن گرفتن نداریم. بازیکنان باید دقیقا یک نگرش متفاوت داشته باشند و با شور و اشتیاق فراوان مقابل تیم بوسنی قرار بگیرند.

سرمربی تیم ملی در مورد اینکه توقعات بالا رفته، عنوان کرد: هیچگاه به دنبال بالا بردن توقعات نیستیم، بازی به بازی برای بهتر شدن وارد میدان می‌شویم و مطمئنا برای بازی آینده هم همین روند را خواهیم داشت. یک خبر بد و یک خبر خوب برای بازیکنان داشتم، گفتم اگر فکر می‌کنید بازی نیجریه و آرژانتین سخت بوده، بازی با بوسنی سخت‌تر خواهد بود، این خبر بدم بود زیرا تیم خوبی دارند اگر مقابل بوسنی بازی را با برد به پایان برسانیم، می‌توانیم به مرحله بعد برویم که خبر خوبی خواهد بود.

کی‌روش تصریح کرد: تیم‌هایی برای بازی سوم امید دارند، سوال اصلی اینجاست که چالش سختی را داریم که این مطلبی است که برای ما جالب است و به آن توجه می‌کنیم. همگی باید بدانیم که اگر می‌خواهیم نتیجه بگیریم باید با افتادگی کامل کار خود را دنبال کنیم و غرور نباید جلوی ما را بگیرد.

سرمربی تیم ملی فوتبال در خصوص تمدید قراردادش خاطرنشان کرد: شفاف بگویم باعث افتخار من است که از بالاترین مقام اجرایی و اکثر مردم در این مورد صحبت می‌کنند، آرزوی من از زمانی که صعود کرده‌ایم در ذهنم این بود که بتوانیم خوب رقابت کنیم و باعث افتخار ایران باشیم. یک بازی باقی مانده و تمام تمرکز ما بر این است که افتخار و غرور ایران را بالاتر ببریم. جزئیات بیشتر در این زمینه را مناسب نمی‌دانم.

کی‌روش افزود: واقعیت مطلب این است که بعد از اینکه به جام جهانی صعود کردیم همه جوره خواسته درونی خود را که باعث افتخار من است که در ایران باشم، ابراز کردم. حتی مذاکرات را هم با سایر کشورها قطع کردم اما فکر هم نمی‌کردم که اینگونه مرا بازی بدهند و باعث شرمندگی‌ام شوند. در حال حاضر تمرکز کامل خود را برای بازی با بوسنی دارم وقتی به ایران بازگردم مطمئن باشید جزئیات کامل را توضیح می‌دهم و فرد و افرادی که کار را به اینجا کشاندند را می‌گویم، در حال حاضر باید با تعهد تمرکز خود را حفظ کنیم و همدلی خود را ادامه دهیم. تا زمانی که به ایران بیایم به دنبال این باشیم که ذهن‌های خود را مثبت نگه داریم و از اینجا بودن لذت ببریم.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود احتمال تبانی آرژانتین و نیجریه وجود دارد، گفت: من یک ذهن متوهم و شکاک ندارم. اما یک مطلب را بگویم که وقتی داور صربستانی را با چمدانش نفرستند باید متوجه شویم که مشکلی وجود دارد. داور باید توضیح دهد چرا پنالتی‌ای را که با چشمانش دید، نگرفت. صفحه شخصی او را نگاه کردم که پاسخ‌هایی داده بود که خود مسئولان باید پیگیر این موضوع باشند.

سرمربی تیم ملی فوتبال ادامه داد: من فقط یک مربی هستم و اگر بیشتر از این صحبت کنم مرا محکوم می‌کنند فقط یک سوال دارم، چگونه داور پنالتی را دید و نگرفت. باید به هواداران پاسخ دهد چرا دید و نگرفت. او در صحنه حضور داشت، سه متری این اتفاق بود، با کمال احترام فقط می‌خواهم بپرسم چرا این اتفاق افتاد؟ واقعا درک این موضوع دشوار است. باز هم می‌گویم باید زندگی را ادامه دهیم و امیدوارم سالوادور خوش بگذرد.
پاسخ
 سپاس شده توسط rezaak
ایتالیا 0 - اروگوئه 1

زننده گل :  گودین
Goodbye Flashkhor...
پاسخ
 سپاس شده توسط متین ومسی
[align=center]نمودار احتمالی مرحله حذفی جام جهانی 2014

[align=center]جــــــآم جــــهـــآنــی ۲۰۱۴ تـآ ۲۰۲۲ بـآ فـــلــشــخـــور 20
Goodbye Flashkhor...
پاسخ
 سپاس شده توسط متین ومسی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مسابقات WWE | فین بلر vs ادج اکستریم رولز ۲۰۲۲
  کشتی کج ایرانی (IPW) | شکوه ایرانی ۲۰۲۲
  مسابقات WWE | د شیلد vs اولوشن اکستریم رولز ۲۰۱۴
  تنیس اپن استرالیا تا سال ۲۰۲۲ برگزار نخواهد شد؟
  رونالدو تا سال ۲۰۲۲ در یوونتوس
  جام‌جهانی تالو به سال ۲۰۲۲ موکول شد
  کرونا کارگران جام جهانی ۲۰۲۲ را در هم نوردید
  پردرآمدترین ورزشکار زن جهان در سال ۲۰۱۴ + عکس
  پردرآمدترين ورزشکاران دنيا در سال ۲۰۱۴
  عضو کمیته اجرایی فیفا: جام جهانی ۲۰۲۲ در قطر برگزار نمی‌شود

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان