امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

11 هزار موشک آماده شلیک یعنی چه؟

(20-10-2012، 13:50)oda نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جنگ بشه میزنن ایران رو خرد میکنن.
از بین میریم.
آمریکا نگاه نکنید که تو افغانستان و عراق دست سربازاش اسلحه هست.
جنگ با ایران بشه از شیمیایی هایی استفاده میکننن که باعث میشه سرباز ما آمریکایی هارو رو مث یه هیولا-دیو-اژدها خلاصه یه موجود عجیب الخلقه ببینه که رو مغزش اثر میذاره و پابه فرار میزاره.
هیچ راه پیشگیری هم نیست.
آمریکا 50سال پیش بمب هسته ای ساخت امتحان کرد ما تازه 1 نیروگاه برق هسته ای داریم.
بعلاوه ((یه بسیجی)) تو گفتی جنگ با عراق خیلی ضعیف تر بودیم.خودت میگی جنگ با عراق.
حتما میخوای بگی امریکا و فلان کشور و فلان کشور کمک تسلیحاتی میدادن به صدام؟قبول.
ولی اونا اسباب بازی بود سلاح نبود که آمریکا داد به عراق.
همونطور که آخر جنگ وقتی اعلام آتش بس کردن و ما قبول نکردیم و رفتیم قسمت هایی از خاک عراق رو گرفتیم و گفتیم ((جنگ جنگ تا پیروزی))
بعد آمریکا چند تا کشتی جنگی آرود تو خلیج فارس فورا آتش بس رو قبول کردیم نیروهامون رو برگردوندیم و تمام قسمتهایی رو که تصرف کردیم پس دادیم.
فقط با یه تهدید آمریکا به اون شرایط تن دادیم
پس وقتی جنگ بشه هیچ شانسی برامون نسیت.
وقتی تو دفعات اول عراق درخواست آتش بس کرد در قطعنامه ای که ایران و عراق باید اون رو امضا می کردن بند هایی نبود که امام به خاطر نبود اون ها قطعنامه رو امضا نمی کردن ولی تو دفعات آخر به این موارد هم اشاره شد و امام هم قبول کردند ما از آمریکا نمی ترسیم کشتی های آمریکا یی خیلی وقت بودن که در خلیج همیشه فارس بودن و فکر نمی کنم این دلیلی برای پذیرش قطعنامه بوده باشه
وقتی کشور های دیگه از جمله آمریکا به صدام اون اسباب بازی ها رو می دادن کشتی ها ی وارداتی ما مصادره می شد به جرم این که یک وسیله ی سوءالجیشی حمل می کرده حالا بماند که اون وسایل سوءالجیشی گونی بوده
ولی الآن همون طور که آمریکا پیشرفت کرده ما هم پیشرفت های زیلدی کردیم و دیگه اون ایران سال 59 نیستیم تازه ما فقط داشتن یک نیروگاه رو اعلام کردیم دیدید که چه بلایی به سرمون اومد پس توقع نداشته باشید که همه چیز رو اعلام کنیم
زن یک سرباز نیست ...
اما به قدر سرباز میدان جنگ شجاعت دارد و با این که جهاد در میدان های رزم بر او واجب نیست 
اما به قدر یک جهادگر در راه خدا تلاش می کند و در تمام صحنه ها حضور دارد 
امام خامنه ای
11 هزار موشک آماده شلیک یعنی چه؟ 2
پاسخ
 سپاس شده توسط mehdi19792012
آگهی
تسلیحات صدام اسباب بازی بود ؟؟!!
همین صدام بعد از امریکا و شوروی سومین ارتش قدرتمند جهان رو داشت Huh
خطوط دفاعی منطقه کربلای 5 رو شوروی ایجاد کرده بود
خطوط دفاعی فاو و اروند رود هم توسط امریکا ساخته شده بود .
ماهواره های امریکایی و شوروی 24 ساعته به صدام اطلاعات نظامی می دادند .

این ها کشک نیست !
صدام اگه عقل داشت می توانست کل منطقه خاورمیانه رو زیر اتش ببره
از فتح عربستان تا یمن !

ولی خب عقل نداشت

فکرش رو نکن همین رفیق کاسترو توی کوبا استخوان توی گلوی امریکا شد Wink

دیگه ایران امروزی امریکا رو در کل خفه می کنه !Wink
پاسخ
بچه ها شما فکر کردید این روسیه و چین و لبنان و افغان ها که طرفمونن میتونن تو جنگ کمکمون کنن؟پوفففففف
میدونید روسیه ای ها نمک به حرام ترین کشوره دنیاست؟من حاضرم کشورم به دست امریکا بیوفته اما به دست روسیه نیوفته.بعدشم اقای بسیجی فکر کردی که امریکا برای چی همش داره مارو تهدید میکنه و منابع مارو میخواد بدست بیاره؟چون از نظرش ما کشوره ضعیفی هستیم و همین روسیه و چین هم فقط نفت مارو میخوان والله هیکلمون قشنگه که به خاطره اون باهمون دست دوستی بدن؟و مطمئن باشید که وقتی جنگ شد روسیه مستقیما میره از طرفه دشمن و شاید تنها متحدمون چین باقی بمونه که اونم بعید میدونم شما فرض کن یک کشور داری {تو بازی استراتژی} و اطرافت 140تا کشور دیگه هست و میبینی که یک کشوری نفت داره و تو نداری پس ازش تقاضای نفت میکنی و اونم وقتی که بهت نفت داد شما باهم دوست میشید بعد اون 140تا کشور بیان بگن که ما میخوایم اون کشور نفت خیز رو نابود کنیم و همینطور متحدانش رو و تو فقط به خاطره نفت باهش میموندی و خسارات تریلاردی رو که به کشورت از طرف دشمن وارد میشد رو بیشتر میپسندی یا کنار کشیدن از متحد بودن باهش رو؟وقتی ه امریکا اعلام جنگ بکنه هیچ کشوری با ایران نمیمونه و ایران بین حدود 140-50 تا کشور تنها میمونه و شمایی که میگید اقااااا استفاده از بمب اتمی را حرام کرده مگه توی قران اومده که استفاده از بمب اتمی حرامه؟بعدشم برادر من هم تو مسلمونی و هم من و یک شخصی بیاد بگه که بمب اتمی حرامه تو هم باید بهش گوش کنی؟اگه یک امام بیاد بگه که من این رو حرام میدونم منم قبول میکنم اینو که دیگه شک نداری داری؟و امریکا تو نزدیکه شهر شیکاگو روزانه هزارتا بمب اتمی رو ازمایش میکنه و الان داخل هر ناو امریکایی 2بمب اتمی حتما وجود داره و اگه هم خواستی واست اسماشون رو پیدا کنم و یکی از این ناوگانا بیاد تو خلیج فارس و بمبش رو بزنه ماها چیکار میتونیم بکنیم؟بازم اقا استفاده از بمب اتمی رو حروم میدونه؟و فوقش 11000موشک داشته باشیم تا اون بخوایم بفرستیم رو امریکا دوسه روز گذشته و امریکا همشون رو شک نکن همشون رو منحرف میکنه عین اون رد شکنایی که توی خلیج فارس ما داریمو فوقش ما بتونیم اسرائیل رو نابود کنیم ولی حتی اگه بخوایم نابودش بکنیم اون چندتا بمب اتمی رو روی سرما میریزه.

عزیزم به خدا منم ایرانیم و به ایرانی بودنم افتخار میکنم من فرزند کوروش و داریوش بزرگم حاضرم خودم رو برای کشورم فدا کنم اما حقیقت اینه و جز پذیرفتنش نمیتونیم کاری کنیم.و البته امریکا جمعیتش 250میلیون نفره و ایران 72 میلیون و حالا جمعیت متحدیناش رو حساب کن ببین چ قدر میشه.عزیزم به نظره من از بعد اغا محمد خان قاجار ما ضعیف شدیم و کاری هم نمیشه کرد و الان هم عین قدیم نیست که هم بگیم حمله همه شمشیراشون رو بکشن و حمله کنن و با تکنیک پیروز شن الان جنگ جنگ تکنولوژیست که متاسفانه ما خیلی از کشورهای دیگه عقب تریم
پاسخ
 سپاس شده توسط ERF@N
من هم می دونم و قبول دارم که اگه جنگ بشه همه ی کشور های دنیا می رن طرف آمریکا و ما رو تنها می زارن مطمئن باشید ایران هم هیچ دل خوش نکرده به کمک بقیه تو جنگی که شاید اتفاق بیفته
درباره ی اینکه بمب هسته ای تو قرآن حرام اعلام نشده خوب اون موقع هیچ بمب هسته ای نبوده
ما وقتی داشتن یه نیروگاه رو اعلام کردیم خسارت واقعا بدی رو دیدیم پس نمی شه انتظار داشت که ما تمام پیشرفت هامون رو به زبون بیاریم
زن یک سرباز نیست ...
اما به قدر سرباز میدان جنگ شجاعت دارد و با این که جهاد در میدان های رزم بر او واجب نیست 
امام خامنه ای
پاسخ
عزیزم من قران میخونم خدا تو قران مگه نگفته که هنگامی ک به اوج اسمانها میروید نفس ک میاورید و...... پس ببین خدا از اینده هم خبر داشته که انسان به فضا سفر میکنه و این که منم قبول دارم استفاده از بمب اتمی کاره درستی نیس و لی ببین اگه ما بمب اتمی داشته باشیم و موقع جنگ شد اقا نمیگه که بمب اتمی رو شلیک کنید/خوب مسلما همچین کاری میکنه.ببین عزیزم این جور حرفایی که میزنن فقط به خاطره اینه که کشور رو از نظره سیاسی ثابت نگه دارن وگرنه موقع جنگ اگه بمب اتمی داشته باشیم که شک دارم هم تا اون موقع داشته باشیم ایشون اجازه ی شلیک میده.
و این که وقتی امریکا به ایران اعلام جنگ بکنه شکی نداشته باش که ایران نابود میشه منم این رو نمیخوام اما حقیقته عزیزه من.موشک ها کوروزی که امریکا داره 10برابر از این موشک های ما قویتره و ناوگانها و زیر دریایی هایی هم که داره که داخلش بمب اتمه و اونا میتونن با زدن 3تا بمب اتمی روی ایران خیلی قشنگ دو سوم سپاه ایران رو از بین ببرن .
پاسخ
تام کروز بازیگره25r30 اون موشک کروزه :دی
از مکانیسم موشک کروز هم خبر نداری حرف نزن لدفن!
همیشه با خودم فکر میکنم برای سکوت هم معنی مثبت هست هم معنی منفی!

یه بار می گیم سکوت علامت رضاست ..

یه بارم میگیم جواب ابلهان خاموشی است ..
پاسخ
 سپاس شده توسط яê¥нαñê ، DICTATORE BOZORG
مطمئن باشید اگه آمریکا می تونست حمله کنه و پیروز بشه حتما این کار رو می کرد
زن یک سرباز نیست ...
امام خامنه ای
پاسخ
 سپاس شده توسط AyDiN.S
اون داخل نیروی دریایی امریکا اصطلاحه تو خبر نداری حرف نزن ولی با این حال درستش کردم که امثاله تو از این فکرا نکنن.

مرسی بسیجی که با احترام صحبت میکنی.خوب عزیزم جنگ یک چیزیه که هموطوری که خودت میدونی داخلش تلفات زیاد داره و امریکا اصلا برای همین حمله نمیکنه چون یک مقداری هم اوضاعه مالیشون خرابه و گرنه شک نکن که حمله میکنه و مرسی
پاسخ
امثال من انسانهایی فرهیخته و باهوش هستن که وقتی چیزی نمیدونن تو هر بحثی دخالت نمیکنن و نمیپرن وسط!!
با تجهیزات و اصطلاحات نظامی آشنایی کامل دارن!
اون که یه بار اسمشو شنیدی اف- 14 تامکت هست نه موشک تام کروز
همیشه با خودم فکر میکنم برای سکوت هم معنی مثبت هست هم معنی منفی!

یه بار می گیم سکوت علامت رضاست ..

یه بارم میگیم جواب ابلهان خاموشی است ..
پاسخ
 سپاس شده توسط яê¥нαñê
فکر نمی کنم اسم یه سلاح این قدر مهم باشه ها
الآن حدودا 3دهه از پایان دفاع مقدس می گذره و توی این مدت آمریکا فقط تهدید کرده و هیچ وقت عمل نکرده این در حالیه که فکر کنم دو سه سال بیشتر بیشتر از این بحران اقتصادی نگذشته الآن بیشتر جنگ نرم خریدار داره تا جنگ سرد و می شه گفت کسی می تونه تو جنگ سرد پیروز بشه که از نظر عقیدتی محکم باشه
خوش حالم که هنوز ار کوره در نرفتم
زن یک سرباز نیست ...
امام خامنه ای
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آماده بودیم 400 نقطه را مورد هدف قرار دهیم
  کره شمالی به سمت ژاپن موشک پرتاب کرد!!
  وزیر دفاع: توان صادرات موشک را داریم
  شلیک اخطار آمریکایی ها به سمت شناورهای سپاه
  ۵۰ مینی ماهواره آماده پرتاب به فضا
  سرمایه گذاری مخفیانه عربستان در موشک های اوکراین
  استقرار موشک براهموس در مرز هند با چین
  تکالیف نظامی در لایحه ششم توسعه؛ از موشک تا تامین اقلام برای مقابله با گروههای تروریس
  روسیه به‌دنبال کاهش تهدید موشک‌های آمریکا
  کره‌شمالی زیردریایی‌هایش را به موشک مجهز می‌کند

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان