امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ایا نازی ها جنایت کار بودند؟

در این که نازی ها جنایت کار بودند هیچ شکی نیست !وقتی خود نازی ها در دادگاه نورنبرگ به جنایت هاشون اعتراف کردند یا افرادی مثل ایشمن به جنایت ها خودش اعتراف کرد  نمیدانم چرا بعضی ها فقط از روی دشمنیشان با یهود ها اصرار دارند یک واقعه ی تاریخی رو انکار کنند ر دادگاه نورنبرگ بیش از پنج میلیون صفحه مدرک به همراه هزاران حلقه فیلم از هولوکاست بعنوان مدرک ثبت شده اند
فیلمهایی که توسط خود نازیها فیلمبرداری شده بودند میتونین تصور کنین پنج میلیون صفحه رو کتاب بکنن چند تا کتابخونه میشه؟

ایا نازی ها جنایت کار بودند؟ 2
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET
آگهی
نقل قول: در این که نازی ها جنایت کار بودند هیچ شکی نیست !وقتی خود نازی ها در دادگاه نورنبرگ به جنایت هاشون اعتراف کردند یا افرادی مثل ایشمن به جنایت ها خودش اعتراف کرد  نمیدانم چرا بعضی ها فقط از روی دشمنیشان با یهود ها اصرار دارند یک واقعه ی تاریخی رو انکار کنند ر دادگاه نورنبرگ بیش از پنج میلیون صفحه مدرک به همراه هزاران حلقه فیلم از هولوکاست بعنوان مدرک ثبت شده اند
فیلمهایی که توسط خود نازیها فیلمبرداری شده بودند میتونین تصور کنین پنج میلیون صفحه رو کتاب بکنن چند تا کتابخونه میشه؟
این تاپیک درباره ی اس اس نیست! درباره ی ارتش ورماخت و نیرو های دیگه هست.

شما می پذیری که 5 ملیون یهودی کشته شدند!؟ شما می پذیری که روس ها و انگیسی ها و امریکایی ها جنایت خیلی کم کردن یا نکردن!؟
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
 سپاس شده توسط Łost Đλtλ
(21-08-2013، 11:01)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: در این که نازی ها جنایت کار بودند هیچ شکی نیست !وقتی خود نازی ها در دادگاه نورنبرگ به جنایت هاشون اعتراف کردند یا افرادی مثل ایشمن به جنایت ها خودش اعتراف کرد  نمیدانم چرا بعضی ها فقط از روی دشمنیشان با یهود ها اصرار دارند یک واقعه ی تاریخی رو انکار کنند ر دادگاه نورنبرگ بیش از پنج میلیون صفحه مدرک به همراه هزاران حلقه فیلم از هولوکاست بعنوان مدرک ثبت شده اند
این تاپیک درباره ی اس اس نیست! درباره ی ارتش ورماخت و نیرو های دیگه هست.

شما می پذیری که 5 ملیون یهودی کشته شدند!؟ شما می پذیری که روس ها و انگیسی ها و امریکایی ها جنایت خیلی کم کردن یا نکردن!؟
من به صورت کلی در مورد این که نازی ها جنایت کار هستند گفتم.

این که پنج ملیون یهودی کشته شدند رو بله قبول دارم 
واما در مورد جنایت های فجیح روس ها و انگلیسیها و امریکائی ها هم شکی ندارم اما  گمان نمی کنم که جنایت هاشون به اندازه نازی ها بوده اینطور نیست ؟!

پاسخ
 سپاس شده توسط milad amirdady
نقل قول: این که پنج ملیون یهودی کشته شدند رو بله قبول دارم

شما که کتاب می خونی دیگه چرا!؟ همیشه آدم باید همه جور روایت و دیدگاه رو بدونه و بخونه که درست داوری کنه.

میشه بگی چه جوری 5 ملیون جمع آوری شدن و توی کدوم ارودوگاه ها 5 ملیون کشته شدن؟! از چه سالی جمع آوری 5 ملیون طول کشیده و چه جوری 5 ملیون توی این مدت به این سرعت جمع آوری شده و چرا هیچ فیلمی واقعی از کشتار ها در اتاق های گاز نیست!؟ چرا هیچ فیلم واقعی از روند سوزانده شدن در کوره ها نیست!؟

جنایت بوده ولی نه در این اندازه! تازه ورماخت از اس اس جداست. نازی ها یک پارچه نبودن. بسیار گوناگون بودن.

به یاد هم داشته باش که متفقین پیروز شدند و هیچگاه نیومدن از جنایات خودوشن بگن. نمیشه جنایات نازی ها رو با متفقین مقایسه کرد چون ماله متفقین درست مشخص نیست. ولی میشه به بمباران درسدن و یا تجاوز های برلین اشاره کرد. در بمباران درسدن با این که آلمان دیگه شکستش قطعی بود ولی متفقین این شهر رو بمباران کردن و قربانیان این بمباران فقط مردم بی گناه درسدن بودن. حتی بار ها خود متفقین شهر های فرانسه رو بمباران کردن و آلمانی ها از مردم فرانسه دفاع کردن.

پاسخ
 سپاس شده توسط Łost Đλtλ
(21-08-2013، 12:29)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: این که پنج ملیون یهودی کشته شدند رو بله قبول دارم

شما که کتاب می خونی دیگه چرا!؟ همیشه آدم باید همه جور روایت و دیدگاه رو بدونه و بخونه که درست داوری کنه.

میشه بگی چه جوری 5 ملیون جمع آوری شدن و توی کدوم ارودوگاه ها 5 ملیون کشته شدن؟! از چه سالی جمع آوری 5 ملیون طول کشیده و چه جوری 5 ملیون توی این مدت به این سرعت جمع آوری شده و چرا هیچ فیلمی واقعی از کشتار ها در اتاق های گاز نیست!؟ چرا هیچ فیلم واقعی از روند سوزانده شدن در کوره ها نیست!؟

جنایت بوده ولی نه در این اندازه! تازه ورماخت از اس اس جداست. نازی ها یک پارچه نبودن. بسیار گوناگون بودن.

به یاد هم داشته باش که متفقین پیروز شدند و هیچگاه نیومدن از جنایات خودوشن بگن. نمیشه جنایات نازی ها رو با متفقین مقایسه کرد چون ماله متفقین درست مشخص نیست. ولی میشه به بمباران درسدن و یا تجاوز های برلین اشاره کرد. در بمباران درسدن با این که آلمان دیگه شکستش قطعی بود ولی متفقین این شهر رو بمباران کردن و قربانیان این بمباران فقط مردم بی گناه درسدن بودن. حتی بار ها خود متفقین شهر های فرانسه رو بمباران کردن و آلمانی ها از مردم فرانسه دفاع کردن.
گشتابو میتونسته به راحتی 5.نیم ملیون یهودی رو از سراسر اروپا جمع کنه وتمام اسنادش هم موجوده بیشتر مورخان بیطرف جهان هم اینو قبولش دارند و  جمع کردن یهودیان از سال 19939 شروع شد و  در کل 6 سال فرصت داشتند که این کاررو انجام دهند حتا خود المان هم کشته شدن 5ونیم ملیون یهودی رو قبولش داره
در دادگاه نورنبرگ بیش از پنج میلیون صفحه مدرک به همراه هزاران حلقه فیلم از هولوکاست بعنوان مدرک ثبت شده اند
فیلمهایی که توسط خود نازیها فیلمبرداری شده بودند.

پاسخ
1_هیچ فیلمی درباره ی سوختن انسان های زنده در کوره نیست و هیچ فیلم حقیقی درباره ی خفه شدن انسان های زنده در خانه های گاز هم نیست پس هی نگو هزارات حلقه فیلم
2_اون مدارک رو خودت دیدی!؟ اگه من هم هزار تا مدرک بهت نشون بدم که خیلی از اون مدارک ساختگی هست چی!؟
3_خودت اندیشه کن یکم. اروپا مگه چند ملیون یهودی داشته که 5 ملیون یهودی رو بکشن!؟ اصلا چه جوری آلمانی که درگیر جنگ بوده تونسته 5 ملیون یهودی رو پیدا کنه و دستگیر کنه!؟
4_خود المان!؟ کدوم آلمان!؟ آلمانی که دستنشانده ی متفقین بوده پس از جنگ!؟ آلمانی که توش سانسور کتاب هایی هست که از جنگ جهانی دوم هست؟! آلمانی که کتاب نبرد من توش نباید چاپ بشه و اگه چاب بشه جرم هست  و زندان و جریمه داره!؟
5_شما 1  تاریخدان بی طرف نام ببر که گفته باشن هلوکاست(کشته شدن 5 ملیون یهودی) حقیقی باشه. اتفاقا منتقدین بزرگی هلوکاست داره در خود دل اروپا که تاپیکی در این باره خواهم گذاشت.

خواهش میکنم روی هوا و چیزایی که شنیدی و یا دو تا نوشته ی یک جانبه چیزی رو نگو. همون جور که از دید شما رضا شاه در تاریخ خوب بررسی و پژوهش نشده و خیلی ازش بد گویی از روی قصد و هدف میشه این هم داستانش همون جوری هست.

من هم نخست گول صهیون ها و البته متفقین اون زمان رو خوردم که اندیشه ی مردم جهان رو از خودشون و جنایاتشون دور کردن و به سمت جنایات اغراق شده ی نازی ها می برن ولی پس از پژوهش های فراوان پی بردم اغراق و پنهان کاری بسیار زیاد هست.

پاسخ
من بیشتر از تاریخ توی ادیان مختلف و دین ها سررشته دارم ولی همین رو میدونم که هیتلر در زمان سلطنتش به ایران کمک های فراوانی کرده و اگه جنگ رو میبرد شاید وعض کشورمون اینی نبود که حالا میبینیم
پاسخ
شما پیشرفت ایران رو از شخی دیگر می خواهد !

اینطوری من هم امیدم به کشور های دیگر باشد شاید به ما کمک کنند .

اولین درسی که هیتلر به جامعه المان داد خودباوری و اعتقاد داشتن به هدف است
پاسخ
اگه واقعا تو دنیای امروزه نگاه کنید میگید اونا انسان بودن امروزه جنایت های تو دنیا انجام میدن که فکر کردن بهشون سختهConfused
از سربری بچه های کوچیک گرفته تا .......................ConfusedConfused
پاسخ
(29-08-2013، 8:28)وحشت نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه واقعا تو دنیای امروزه نگاه کنید میگید اونا انسان بودن امروزه جنایت های تو دنیا انجام میدن که فکر کردن بهشون سختهConfused
از سربری بچه های کوچیک گرفته تا .......................ConfusedConfused

کاملا موافقم
فقط کافی است در مورد اعدام ها و شکنجه های دستگاه امنیتی صدام حسین مطالعه کنید :
مثله کردن
پودر کردن !
اتش زدن
در اوردن چشم
انداختن درون دیگ های روغن داغ
انداختن درون حوض هایی پر از اسید !

و ...
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  روایت سمیه و شاهرخ؛ عاشقانه‌ای تلخ با طعم جنایت!
  آثار هنری که از ترس بمباران‌های نازی‌ها پنهان شدند
  شاهان قاجار، ظل‌الله‌ بودند!؟
  چرا علما با انجمن های ایالتی ولایتی مخالف بودند؟
  رژه‌های نازی و رفیق لنین بر پرده هنر عصر جدید/ داستان عامه‌پسند سینمای قرن بیستم
  شاه از افطار تا سحر چند وعده غذا می‌خورد/ادارات قجری روزها تعطیل بودند
  آدولف هیتلر پیشوای بزرگ _تکنولوژی برتر نازی
  صاویر دیده نشده از هیتلر، چرچیل و نازی ها در جنگ جهانی دوم
  حمله ارتش المان نازی شوروی
  نخستین شهردارهای تاریخ ایران چه کسانی بودند؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان