امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【266】

(10-09-2015، 17:54)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 17:48)ภครเ๓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

غزل تو هم ؟
میری؟

آره .. تا تابستون بعد ! البته غروب شهریور هستم ((: !

_

من کتابارو دیدم گُرخیدم D:

کتابای سارام گرفتیم لعنتی 14 تا کتاب هست . :|

بخاطر مدرسه ؟
یا دلیل دیگه ای داره؟
 سپاس شده توسط ( lιεβ ) ، # αпGεʟ ، ✘Nina✘
آگهی
(10-09-2015، 17:53)×...Icy Girl...× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کیا میخوان برن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تاریخ داره تکرار میشه cry2 cry2 cry2

رز + اهورا + مرضی + فرید + من .. + احسان -_-

ناموسا 4 تا از مدیرای گفتگو دارن میرن دیگه تو صد در صد مدیر میشی:|
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، ✘Nina✘ ، Silver Sun ، sober
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
×...Icy Girl...×

cry2 cry2 cry2 cry2 cry2 
?Isn't it lovely, all alone
...Heart made of glass, my mind of stone
 سپاس شده توسط Silver Sun ، ḲℑℳℐÅ ، # αпGεʟ ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ
(10-09-2015، 17:56)ภครเ๓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 17:54)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 17:48)ภครเ๓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

غزل تو هم ؟
میری؟

_

بخاطر مدرسه ؟
یا دلیل دیگه ای داره؟

نصف بچه ها دارن بخاطر فرید میرن ! مدرسه ..
 سپاس شده توسط Silver Sun ، # αпGεʟ ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، sober ، ✘Nina✘
ارش که جایی؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【266】 199
 سپاس شده توسط ḲℑℳℐÅ ، # αпGεʟ ، ✘Nina✘
(10-09-2015، 17:47)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 17:44)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 17:43)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 17:39)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عرفان ببخشيد داشتم ظرف ميشستم>_<
مرسي خوبم
تو خوبي؟

آرش o_O 
تو الان باید بری ی لقمه نون حلال در بیاری ن اینکه ظرف بشری بشر o_O 

دخترم من دارم خونه ي خودمو تميز ميكنم خو
بزارم ظرفا همين جوري از ظرف شويي ظرف شويي نوردي كنن؟؟؟؟

آخه پدر من تو هرروز اینجا پلاسی نون شبتو از کجا در میاری >.< ؟

پدرم
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، Silver Sun ، ✘Nina✘
(10-09-2015، 17:54)ภครเ๓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میشه جلوی این جو رو گرفت

کارتون یافیلم طنز بزارم عوض میشه جو :183:

سپاس شده توسط Silver Sun ، ḲℑℳℐÅ ، ✘Nina✘
مگه فرید چی کار کرده؟):
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط ✘Nina✘ ، # αпGεʟ
(10-09-2015، 17:57)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 17:56)ภครเ๓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

غزل تو هم ؟
میری؟

_

بخاطر مدرسه ؟
یا دلیل دیگه ای داره؟

نصف بچه ها دارن بخاطر فرید میرن ! مدرسه ..

فرید چرا میره؟
 سپاس شده توسط Silver Sun ، ✘Nina✘ ، # αпGεʟ
(10-09-2015، 17:57)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 17:53)×...Icy Girl...× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کیا میخوان برن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تاریخ داره تکرار میشه cry2 cry2 cry2

رز + اهورا + مرضی + فرید + من .. + احسان -_-

ناموسا 4 تا از مدیرای گفتگو دارن میرن دیگه تو صد در صد مدیر میشی:|

نرید
اصلا چرا دارید میرید من از هیچی خبر ندارم

به درک که میخوام مدیر شم وقتی کسی از شما ها نمیخواید باشید
?Isn't it lovely, all alone
...Heart made of glass, my mind of stone
 سپاس شده توسط # αпGεʟ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 29 مهمان