امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【124】

خـُب دیگه :/ گُـم میشیم میریم از گفتگو .. دیگه نمیام تـآ ی مـدت! خُـدافـس
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط Magical Girl ، Albert wesker ، F A R ! N
آگهی
(21-05-2014، 12:39)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آها فهمیدم ^_^

بره گمشه اون :|

خیلی ابراز علاقه ی خوبی بود :| !!

(21-05-2014، 12:41)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هع .. واخعا؟! خو چرا؟ Smile

نمیدونم والا :|

حالا واقعنی بدت میاد ؟ :|
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【124】 198
 سپاس شده توسط First Star
(21-05-2014، 12:39)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 12:36)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بپرس.

تو واقعنی داداش احمدی یا چرت گفتین !؟ :|

آره.
هر چه بگندد نمکش میزنند *** وای از آن روزی که بگندد نمک
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє
(21-05-2014، 12:39)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 12:36)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واخعا ه*کری؟! ._.
کار ترسناکی نیس؟از کجا یاد گرفتی؟ .-.
ب منم یاد میدی !؟ .__.
بعد پلیسا دستگیرم نکنن ؟؟! ._.
مخاطب: مسکی -_-

بعله=)
نه باو ترسناک چیه!کتاب اینترنت کلاس های کد نویسی و .....
سخته!
کار خلاف نکنی کاری ندارن!

اوم اوم .. خو مثلا اکانت Hک کنم ، جرمه !؟ .-.
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
 سپاس شده توسط Albert wesker
(21-05-2014، 12:41)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بدجنس ، شوهر من نکه ادم خیلی خوبیه و همیشه در صراط مستقیمه ازبنکارا نوموکونه .. بعععلههه !! -____-
*^_^*

منو با شوهرت آشنا میکنی ؟!..

*^_^*
 سپاس شده توسط Mr.Robot ، ×ThundeRBolT×
(21-05-2014، 12:40)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 12:35)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 12:15)ZAHRA LOVE 1D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 12:13)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 12:10)ZAHRA LOVE 1D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه نویسنده شدن به غیر از من cry girl

میشـــی میشـــی میشــــی(:

نمیشم ! پارتی میخواد -__-

اگه قرار بود بشم تا الان میشدم !

امیر پــارتی خوبیــه-___-
راس میگه من همیشه پارتی های خوبی تو خونم را میندازم |||:
من پشتتم مهتاب ((((:
منظورم تو نبـــودی بــاهــوش(:

مگــه تو منــو برا نویسندگی پیشنـــهــآد دادی؟؟؟؟؟؟

امیــر حســـینو میگـــم بــآو!

از اون پـــارتی هــا نه بــاو...

کلـــن تـــو بــاغ نیســتیا!
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Magical Girl
گ آدیگه مث اونموقع فـــآز نمیده ||: خدافسیم تو حلقتون ||: بــآی
 سپاس شده توسط ×ThundeRBolT× ، First Star ، F A R ! N ، Dead Silence
(21-05-2014، 12:41)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 12:34)ツℒმMἶმツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 12:30)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا همیشه دعوا میشه؟    :|

چرا نسخه خرابه؟     :|

چرا امضای من اینقد پوسیده؟     :|

چرا ستاره هام کم شده؟ :|

چرا شاخین خز شد؟                     :|

چرا من آن هستم ؟ :|
از بس میشینی پای کامپیوتر Big Grin

نخیرم اصن زیاد نمیشینم :|
من تمام سر دردام به خاطر کامپیوتره -_-
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【124】 198
 سپاس شده توسط F A R ! N ، Magical Girl
(21-05-2014، 12:39)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 12:37)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان توقع داری من بگم کی ؟! :|

فدای شُما ^_^ !! ..

هیم دقیقاً -_-

آها فهمیدم ^_^

بره گمشه اون :|

(21-05-2014، 12:37)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هوف..

مهی .-.
جانم):؟
Wнαтever I вecoмe , I decιde
.I нαve ɴo reɢreтѕ 
 سپاس شده توسط First Star ، Ƒαкє ѕмιƖє
هـــــــــــــــــــــــــــــــانHuhآلبرت وكستر خودشو لـــــــــــــــــــــــــــــــــايك كردهHuh اينم مث ايمانه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【124】 198
 سپاس شده توسط ~KiAηA~ ، Albert wesker

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان