امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفـتگـوے آزاد نــسخه 144

(16-06-2014، 18:13)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به|:
فاطی اون کلت منو از زیر متکا بده بیاد
خودت هم برو سنگر بگیر|:
بحث خشونت امیزه-_-
برات خوب نی!|:
من میـرمـ زیر فرش قایم میشم *._.*

(16-06-2014، 18:13)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط برا محافطت از توئه دخترم|:
نه نیس>.<
ممن همچین پسری نداشتم |:
برو اونور لحطه شلیک خطرناکه|:
چرا هس >_<

اون بچه ی بابا از زن دیگشه >_< !

باشه میرمـ زیر فرش *._.*
 سپاس شده توسط Wєιяɗ
آگهی
(16-06-2014، 18:13)undefined نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-06-2014، 18:11)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی ^_^

اول استخونای گردنت میشکنه ^_^

بعد خونریزی میکنه ^_^

بعدش هم خفه میشی ^_^
جیغغغ چ باحال *^_^* !

من نمیدونم چجوری خودمو دار بزنم تو یه بار خودتُ دار میزنی من ببینم چجوریه ؟ .-.
وللش :|

بپر تو آب :|

مثه این فیلما ^_^
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
(16-06-2014، 18:16)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-06-2014، 18:11)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-06-2014، 18:08)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از R-824 به M-513 ... !! √

؟!

به گوشــم-_-

موقعیت چیـه ؟»
الان در وضعیت  خطر قرار دارم سریع خودتو به اتاق 654 برسون |:
یکی با کلت اینجا وایساده |:
تمام|:
ویزز ویزز + این صدا ویز ویز بیسیم بود|:
Wнαтever I вecoмe , I decιde
.I нαve ɴo reɢreтѕ 
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، † αƖιєη †
مرضی دهنتو باید آب طلا گرف!
~__~
 سپاس شده توسط ∆ MeRzaD ∆ ، Dead Silence
(16-06-2014، 18:15)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من دوس ندارم|:
اطلاعت عمومی بهت دادمBig Grin
تو اینکارارو نمیکنی عزیزم(:
دروغگو -_- !

ممنون از اطلاعات مفیدت ^_^ !

اگه اینکارو کردم چی ؟! -_-
(16-06-2014، 18:14)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-06-2014، 18:13)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-06-2014، 18:09)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-06-2014، 18:09)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-06-2014، 18:06)ⁿâ$târàⁿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نخو نگرفتم! :|
و
نخواهم گرفت!

من همچین خاطر خاهی داشته باشم نخ ک سَــله ، طنابو میگرفتم :|

واقعا؟؟؟؟

مهرزاد اینم تو کاره!!!!

عشقایه الان کَشـکه برادر من :V

انقد قمپز در میکُنی واسش همش خالی بندیه *-_-* !

فقط میخوایید با احساسات ی دختـر بازی کُنید و سرگـرم بشید بعـدش بنـدازیـدش آشغالی ..!
بــعــله گــفـتگـوے آزاد نــسخه 144 195

هیییم مـهرزاد *-__-*

میتونی دوباره برگردی سره خونه زندگیت ولی " نـه بـه عنـوان بـی اف جـی اف " -____-*

بـه عنـوان مـرد خـونـه گــفـتگـوے آزاد نــسخه 144 195
[/quote]
cry girlcry girl
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط Mσηѕтєя Gιяℓ ، ∆ MeRzaD ∆
با من حرف نمیزنید ؟ ._.

من گوناه دارم ._.*

گــفـتگـوے آزاد نــسخه 144 195
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe گــفـتگـوے آزاد نــسخه 144 195
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Dead Silence
(16-06-2014، 18:16)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-06-2014، 18:13)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به|:
خودت هم برو سنگر بگیر|:
بحث خشونت امیزه-_-
برات خوب نی!|:
من میـرمـ زیر فرش قایم میشم *._.*

(16-06-2014، 18:13)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط برا محافطت از توئه دخترم|:
نه نیس>.<
ممن همچین پسری نداشتم |:
برو اونور لحطه شلیک خطرناکه|:
چرا هس >_<

اون بچه ی بابا از زن دیگشه >_< !

باشه میرمـ زیر فرش *._.*
دوست دارم |:
اگ دگ مامانتو ندیدی  ..|:
Wнαтever I вecoмe , I decιde
.I нαve ɴo reɢreтѕ 
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
(16-06-2014، 18:15)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-06-2014، 18:09)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-06-2014، 18:07)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-06-2014، 18:04)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سرپرستشم |:
فاطی حق نداری با این پسرا رقتو امد کنی|:
خوشم نمیاد با پسرا باشیا >.<
دخدره پرو ._.

هه|:
واسه من و فاطی تصمیم گیری میکنی?-_-
میام میدزدمش|:
بلهBig Grin
من ادم خطناکیم
تو محل بهمون میگن آری خطر|:
از سرپرست فاطی به تمامی واحدا|:
ار این اتاق محافطت شه|:
فاطیی>.< دخدرم._.
برو اون  آر پی جی منو از تو کمد بیار افرین گلم .-.
به|:
خودت هم برو سنگر بگیر|:
بحث خشونت امیزه-_-
برات خوب نی!|:
از M-513 به R-824 ||:
اینجا نیاز به نیرو دارم._.
 همین الان بندازش زمین ._.

چی کا کرده ؟! -_-

چی شدع ؟! -_-
 سپاس شده توسط Wєιяɗ
(16-06-2014، 18:14)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-06-2014، 18:12)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهورا اون صفحه بهم سلام کرد .-.

برید تو گینس ثبتش کنید -__-

مگه من بهت سلام نمیکنم?.__.

خیلی وخ بود بات حرف نزدم بودم :>

خوبی پسر ؟! (:

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان