امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 125 ஜ۩۩ஜ

(22-05-2014، 21:34)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-05-2014، 21:32)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هر کی صابر بهش پخ بده خوشبخت ترین ادم روی زمینه .... cry girl
وآآآآ!!!خوب من ازش یه سوال پرسیدم اونم ج داد!!!مگه چیه؟؟
ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 125 ஜ۩۩ஜ 193
آگهی
(22-05-2014، 21:40)K!ng LoL B@X نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هر چی سعی کردم یه آشنا پیدا کنم اینجا موفق نشدم Big Grin
خیالی نی با خودم می حرفم
اجبا ی مذکر در گ آ |:
 سپاس شده توسط ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd
(22-05-2014، 21:40)K!ng LoL B@X نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیالی نی با خودم می حرفم

سلام ..
 سپاس شده توسط ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd
(22-05-2014، 21:41)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-05-2014، 21:39)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-05-2014، 21:37)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-05-2014، 21:34)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-05-2014، 21:32)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هر کی صابر بهش پخ بده خوشبخت ترین ادم روی زمینه .... cry girl
تو این هفته صابر 4 بار خودش بم پ خ داد !!
اولی تذکر |:
دومی تذکر |:
سومی تذکر |:
چارمی ازم کمک خواس که مدیرای ازمایشی رو انتخاب کنیم |:
اصن خودش نمیدونه داره چی کار میکنه ||||||:
اصن منو ادم حساب نکنه فک کنم :|
صابر کلا با دخترا لجه |: فک کنم من اولین نفریم که در طول تاریخ فلشخور صابر ازش احوال پرسی کرد |:
چرا ؟؟ دلم میخواد اینو با چشمای پر از اشک ازش بپرسم :|

نه اولین نیستی صابر قبلا دوستای زیادی تو فلش داشته :| 
الان نیستن دیگه
+
فرید
ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 125 ஜ۩۩ஜ 193

خیالی نی با خودم می حرفم
-_- ؟!

هـع .. :|
(22-05-2014، 21:42)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-05-2014، 21:41)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-05-2014، 21:39)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-05-2014، 21:37)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو این هفته صابر 4 بار خودش بم پ خ داد !!
اولی تذکر |:
دومی تذکر |:
سومی تذکر |:
چارمی ازم کمک خواس که مدیرای ازمایشی رو انتخاب کنیم |:
اصن خودش نمیدونه داره چی کار میکنه ||||||:
اصن منو ادم حساب نکنه فک کنم :|
صابر کلا با دخترا لجه |: فک کنم من اولین نفریم که در طول تاریخ فلشخور صابر ازش احوال پرسی کرد |:
چرا ؟؟ دلم میخواد اینو با چشمای پر از اشک ازش بپرسم :|

نه اولین نیستی صابر قبلا دوستای زیادی تو فلش داشته :| 
الان نیستن دیگه
+
فرید
فقط فرید نه :/
(22-05-2014، 21:42)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیالی نی با خودم می حرفم

سلام ..

سلام Smile

راس میگه همه دخترن اینجا
The blood runs free
The rain turns red
Give me the wine
You keep the bread
 سپاس شده توسط Mr.Robot ، Mason
(22-05-2014، 21:41)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=114366
اقا صابر پروفایلمو دیده
راستی اقا صابر مازندرانی؟
یـــــــــپ ازم احوال پرسی کرد اصن سری از فرصت اسفاده کردم آمارشو دراوردم ((:
مازندران رامسر نامزد هم دارع =)))
 سپاس شده توسط ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd ، Mason ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
(22-05-2014، 21:44)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-05-2014، 21:41)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=114366
اقا صابر پروفایلمو دیده
راستی اقا صابر مازندرانی؟
یـــــــــپ ازم احوال پرسی کرد اصن سری از فرصت اسفاده کردم آمارشو دراوردم ((:
مازندران رامسر نامزد هم دارع =)))

Big Grin
The blood runs free
The rain turns red
Give me the wine
You keep the bread
 سپاس شده توسط Mr.Robot
دوس دارم ؛ دوس داری ؛ دوس داری منو ، میخوام نگه داریم با لـوس بازی همـو ..

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان