امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【266】

(10-09-2015، 17:12)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 17:09)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه رفتن 1:
خدافظ فلش  :ess:
دلم براتون تنگ میشه  fol

تو يه خَر به تمام معنايي تو از منم خَر تري

آره خرم خرم من خرم لعنتی
خرم ک دوباره برگشتم
ولی دیگه خریتم ته کشیده 
میخوام  برم 1:
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【266】 191
 سپاس شده توسط ×ИамеLеsS× ، ~ aylin ~ ، # αпGεʟ
آگهی
(10-09-2015، 17:13)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 17:11)~ aylin ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 17:09)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه رفتن 1:
دلم براتون تنگ میشه  fol
مُد شده ..
:|

میای ما هم بریم ؟:lll
نههه من تازه برگشتم ..

قبلا یه اکانت ساخته بودم چند روز اول ۲۰۱۳ بود ..
بعدش آنیتا اکانت ساخت .. منم یه مدت اومدم .. بعدش یه سال نیومدم ...
که یه سه چهار ماهی هست که دارم میاد ( بیشترش با اکانت آنیتا)
 سپاس شده توسط ×ИамеLеsS× ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، # αпGεʟ
(10-09-2015، 17:15)ภครเ๓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی
آقا احسان؟
بله ؟
(10-09-2015، 17:15)~ aylin ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 17:13)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 17:11)~ aylin ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه رفتن 1:
دلم براتون تنگ میشه  fol
مُد شده ..

من وقتی رفتم سال 2012 دیگه نباید برمیگشتم 
خریت بزرگم این بود ک 2013 برگشتم دوباره 

وقتی که یه بار برگشتی پس دوباره برمیگردی :| ..
خب خوب شد گُفتی :|

ن این دفه ک برم دیگه نمیام 1:
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【266】 191
 سپاس شده توسط ~ aylin ~ ، # αпGεʟ ، ×ИамеLеsS×
(10-09-2015، 17:15)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 17:12)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه رفتن 1:
دلم براتون تنگ میشه  fol

تو يه خَر به تمام معنايي تو از منم خَر تري

آره خرم خرم من خرم لعنتی
خرم ک دوباره برگشتم
ولی دیگه خریتم ته کشیده 
میخوام  برم 1:

خو فهمیدیم تو خری چرا فیلمیش میکنی؟ :|
hi i'm a loser
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، ~ aylin ~
(10-09-2015، 17:14)~ aylin ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهوارم خدافظی کرده :|

میبینی فردا پس فردا یکی عضو میشه .. ۲ ساعت آنلاین میشه بعد تو پروفایلش مینویسه

خُدافظ همگی دیگه هیچ وقت نمیام :||||||||||

چرا؟
 سپاس شده توسط ×ИамеLеsS× ، ~ aylin ~ ، # αпGεʟ
من 2014 رفتم…
همون 2014 برگشتم ._.
 سپاس شده توسط ×ИамеLеsS× ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، ~ aylin ~ ، # αпGεʟ ، ḲℑℳℐÅ
(10-09-2015، 17:16)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 17:15)ภครเ๓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی
آقا احسان؟
بله ؟

(10-09-2015، 17:15)~ aylin ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 17:13)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه رفتن 1:
دلم براتون تنگ میشه  fol
مُد شده ..

من وقتی رفتم سال 2012 دیگه نباید برمیگشتم 
خریت بزرگم این بود ک 2013 برگشتم دوباره 

وقتی که یه بار برگشتی پس دوباره برمیگردی :| ..
خب خوب شد گُفتی :|

ن این دفه ک برم دیگه نمیام 1:

خُب باشه .. پس موفق باشی ..
ولی یه موقه هایی سر بزن :|
 سپاس شده توسط ×ИамеLеsS× ، # αпGεʟ
(10-09-2015، 17:13)ภครเ๓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 17:10)~ aylin ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 17:08)ภครเ๓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام به همه
ببخشید اگه ناراحتتون کردم

سلام ..

ناراحت ؟ میخوای بری؟
[/quote
نه
نمی رم
خوبی مروا ؟
مروا سوالا رو داری؟
میخوام صندلی  داغ بسازم تماشایی Tongue
اره من خوبم .-. شر -.-
اره با من جمله بسازه اخه ؟ Rolleyes Rolleyes
تموم شد ماله امید:V
 سپاس شده توسط ×ИамеLеsS× ، # αпGεʟ ، sober
منم ۲۰۱۲ رفتم ۲۰۱۵ برگشتم
hi i'm a loser
 سپاس شده توسط ~ aylin ~ ، # αпGεʟ
(10-09-2015، 17:17)~ ẰLi ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من 2014 رفتم…
همون 2014 برگشتم  ._.

آفرین بر تو ._.
 سپاس شده توسط # αпGεʟ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 25 مهمان