امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(ஜ۩۩ஜ193(2

(19-08-2014، 0:56)Shadow of Death نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-08-2014، 0:55)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-08-2014، 0:54)Shadow of Death نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-08-2014، 0:52)♫RAHA♫ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-08-2014، 0:51)Shadow of Death نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بروبچ شرمنده من شارژ گوشیم داره تموم Big Grin
میشه کامپیوتر و لپ تاپمم خرابه ضمن شارژر گوشیمم خراب شده
بنابرین مجبورم خدافسی کنم
بای فلن

اگه تونستی پشت یک دیوار سنگی رو بخون!

شب شیک!!!
اوکی دمت هات
وقط کردی اینورام یه سر بزن
فعلا

سرم درد میگره اگه سر بزنم:|
تو گروه وایبرم که نیستی
باشه بای

(19-08-2014، 0:55)سارا 76 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اومدم

پری=بز -__-
من ؟بز؟
نه تو نه
 سپاس شده توسط Shadow of Death ، ըoφsիīkα
آگهی
سلامـــ

ببخشــید /:
 سپاس شده توسط Shadow of Death ، spent †
(19-08-2014، 0:59)☆★NoOŠℋℓkA☆★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلامـــ

بـــــــــــــــــــــــــز گوسپند.....-____-

نوشاییی؟
 سپاس شده توسط ըoφsիīkα
(19-08-2014، 1:01)سارا 76 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-08-2014، 0:59)☆★NoOŠℋℓkA☆★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلامـــ

نوشاییی؟

تــا 7 خواب بودمــ .ـــ.*
 سپاس شده توسط spent †
با منی سارا؟ |=
جانم؟!
 سپاس شده توسط spent †
(19-08-2014، 1:02)☆★NoOŠℋℓkA☆★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-08-2014، 1:01)سارا 76 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلامـــ

نوشاییی؟

تــا 7 خواب بودمــ .ـــ.*

بز گـــــــــــــــــــــــــــاو مـــــــــــــرغ :/

(19-08-2014، 1:03)#marya# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با منی سارا؟ |=
جانم؟!

فکرکردم رفتی...
 سپاس شده توسط ըoφsիīkα ، #marya#
نوچ هنو هستم._.*
هعی الهی بمیره راحت شدم._.*
 سپاس شده توسط spent †
ســارا .ــ.*
 سپاس شده توسط spent †
(19-08-2014، 1:06)#marya# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نوچ هنو هستم._.*
هعی الهی بمیره راحت شدم._.*

چطور؟

(19-08-2014، 1:06)☆★NoOŠℋℓkA☆★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ســارا .ــ.*

هــــــــــــــــوم؟.____.*
چی چطور؟0.0
 سپاس شده توسط spent †

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان