امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاב { 128 }

(27-05-2014، 14:56)ss.mu نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام خوب هستید؟ منو یادتون می اد؟

وای خدایا فاطی O_O
آگهی
(27-05-2014، 14:55)றiSs~AlØn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-05-2014، 14:53)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

|: ..
میخوام یکیو اینجا بکشم اگه گفتین کیه؟|:
منه منه کله گندهcrazy

نـــع ..|:
خواهش ستـارع ..بیخیال ..
به امیررضا تیزهوشان چه کردی؟
 سپاس شده توسط امیررضا*
سلآم ^_^
 سپاس شده توسط [ niki ] ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Brooklyn Baby
خدافص :| ..
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، ~KiAηA~ ، [ niki ]
(27-05-2014، 14:56)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-05-2014، 14:53)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-05-2014، 14:50)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-05-2014، 14:41)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهورا ی روز عکس نزاره میمیره |:

اگه نارحتین دیگه نمیزارم

هووو!

نیـــکی گ*خورد!

تو بزار!!!

بدمزس |:
پیشنهاد میکنم نخورین |:

نه مــآ نمیخوریم خودت بخــور(:
 سپاس شده توسط [ niki ]
(27-05-2014، 14:57)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-05-2014، 14:56)ss.mu نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وای خدایا فاطی O_O
چی شده؟؟؟3cy
 سپاس شده توسط Mason
(27-05-2014، 14:57)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-05-2014، 14:53)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-05-2014، 14:51)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیررضا منم که غریبه ام :|

احتمالا امتحان تیزهوشان داده بچه از این رو به اون رو شده :|

من واقعا نمیدونم کی هستی؟

اسم جدید میذارید منم نمبیدونم کی هستید دیگه

بیخیال |:

انقد بدم میاد این ویدئو کلوپا بازیا رو رایت می کنن یه اوجینال بهت نمیدن عوضیا |«:

حالا فعلا که داره نصب میشه اگه نشد میرم میزنم توی صورتش میگم یکی دیگه بده پولمو نمیخوام :|

(27-05-2014، 14:53)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-05-2014، 14:51)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیررضا منم که غریبه ام :|

احتمالا امتحان تیزهوشان داده بچه از این رو به اون رو شده :|

من واقعا نمیدونم کی هستی؟

اسم جدید میذارید منم نمبیدونم کی هستید دیگه

بیخیال |:

انقد بدم میاد این ویدئو کلوپا بازیا رو رایت می کنن یه اوجینال بهت نمیدن عوضیا |«:

حالا فعلا که داره نصب میشه اگه نشد میرم میزنم توی صورتش میگم یکی دیگه بده پولمو نمیخوام :|

همونی که می خواستم وبلاگشو مطالبش رو ببرم؟

اها...!

قیمت گل و کودTongue...

من یادمه -_-

قبلا هی میومدی با فرید درباره هیتلر و چیزای مزخرف صحبت میکردین ^-^
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تـــَـنــهـــایی
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby
ن
|:
بزار |:
چیز بدی نگفتم که... |:
[/quote]

مگه من گفتم چیز بدی گفتی?|:
Big Grin
بیخیال
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، ~KiAηA~ ، [ niki ]

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 17 مهمان