امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫

(06-10-2020، 17:38)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 17:34)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی کایوتیه *.*
ببین حالا عوض کردم D:

آره*-*
عررر اینارو از کجا میاری خیلی قشنگن*-*
اون عکس دومیه رو دیدم یاد اون عکسای خاکبرسریه هونهان افتادم/=

لنتیی کلی زحمت کشیده بودم واسه فونتش همش علامت سوال شد ):
اوهوم خیلی D:
Telegh_01Telegh_01
عوضش کردم تو کامپیوتر نداشتم عکسه رو
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Karlina
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
آگهی
(06-10-2020، 17:44)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 17:44)Offred نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای چند ثانیه دلم خواست دوباره مدیر می‌بودم. از خجالتِ سر به راهیتون در می‌اومدم. ایح.

فعلاً من بنده باید از خجالت شما و رَهنمایی هاتون در بیام بانو.

اوضاعم بهتره.

هرچی انگیزه داشتم رو خوردید. برای خودم هیچی نمونده. از اون روز ول چرخیدم فقط و به پوچی رسیدم. بازم ایح.

(06-10-2020، 17:45)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 17:44)Offred نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای چند ثانیه دلم خواست دوباره مدیر می‌بودم. از خجالتِ سر به راهیتون در می‌اومدم. ایح.

منم همین حسو داشتم! واسه همینم درخواست دادم Lol
بیا برو درخواست بده دختر

نه بایا از من گذشته دیگه. بچه‌م تو راهه.
 سپاس شده توسط *VENUS* ، *Aɴѕel* ، فرنودِ بن گیومرث
(06-10-2020، 17:50)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زندگی قشنگه(=

با تو بله !
 سپاس شده توسط Волшебник ، *Aɴѕel*
(06-10-2020، 17:51)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 17:50)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زندگی قشنگه(=

با تو بله !

و با وجود شما!
 سپاس شده توسط *VENUS*
(06-10-2020، 17:50)Offred نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 17:44)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوضاعم بهتره.

هرچی انگیزه داشتم رو خوردید. برای خودم هیچی نمونده. از اون روز ول چرخیدم فقط و به پوچی رسیدم. بازم ایح.

(06-10-2020، 17:45)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم همین حسو داشتم! واسه همینم درخواست دادم Lol
بیا برو درخواست بده دختر

صنم! با قلب من بازی نکن!!
جواب پ.خ رو بده!
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، Medusa
(06-10-2020، 17:52)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 17:50)Offred نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جواب پ.خ رو بده!

وای خدا مرگم بده. شوخی بود. :| و الان که فکر می‌کنم چه شوخی لوس و خرکی‌ای بود. ببخشید. من کلاً لوس و خرکی‌ام. بیچاره بچه‌م که همچین مامانی قراره داشته باشه. :"
 سپاس شده توسط *VENUS* ، *Aɴѕel*

[quote='فرنودِ بن گیومرث' pid='3622850' dateline='1601995464']

اوضاعم بهتره.

[quote='*VENUS*' pid='3622851' dateline='1601995503']

ای بابا. بد شد که تیسنمبتمسینبتمنیس
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، Medusa
(06-10-2020، 17:49)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 17:49)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شکلات خوردم/=
مسخرت نکنم؟)+
آخه نمیشه کح...
Just kidding darling
^_^

مترجم گوگل/=
فقط شوخی کردم عزیزم
خوبه منم اینطور جوابتو بدم؟/=
ありがとうございます
*بزن تو مترجم گوگل*
پ.ن=ژاپنیه/=
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط Medusa ، *VENUS*
همه رفتید تو پ.خ ها. یعنی چی.
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، *VENUS*
(06-10-2020، 17:53)Offred نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-10-2020، 17:52)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جواب پ.خ رو بده!

وای خدا مرگم بده. شوخی بود. :| و الان که فکر می‌کنم چه شوخی لوس و خرکی‌ای بود. ببخشید. من کلاً لوس و خرکی‌ام. بیچاره بچه‌م که همچین مامانی قراره داشته باشه. :"

صنم !! سکته کردممممم صنممم!!!
آی خدایاااا T_T
 سپاس شده توسط Medusa ، *Aɴѕel*

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 16 مهمان