امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ197ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞

(26-08-2014، 15:34)غزل جون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دختر نباس منحرف باشه. ..

باید عملی منخرف باشه||: !

زلزله نیومد .. *-_-

اون وخ با این انحرافش خواستگارم براش میاد؟؟
آگهی
سلام (..*)
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، Albert wesker ، Jack Daniel'ѕ ، CTG
احمت نفرینش کن -_-*
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ
۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ197ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ 189
(26-08-2014، 15:27)*yasna* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2014، 15:26)SINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2014، 15:22)*yasna* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2014، 15:22)SINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2014، 15:19)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چیز بدی گفتم .. ؟!

واقعا ؟!
اوهوم :|
خو من تنها بین چنتا دختر فک نمیکردی بلایی سرم بیارن؟! :| |:
اره اره میخوردیمت
.اره دیه پس..
بی تلبیت
:|
بی تربیت چی
چقد تو منحرفی یسنا:|
-_-
(26-08-2014، 15:35)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2014، 15:33)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2014، 15:29)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه جآم درد میکنه ):

مُبینآ فُش میدی ! ؟ Big Grin

سلام...
دادا کمر درد که نداری؟D:
سلآم Big Grin
علم غیب داریآ ! Big Grin
اوووف ای کآش کمر درد بود ! کمرم دآره پآره میشه ! Big Grin

اوه اوه اوه D:
دادا کم بزن همیشه بزن زیاده روی نکن D:
هر چه بگندد نمکش میزنند *** وای از آن روزی که بگندد نمک
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، Jack Daniel'ѕ
(26-08-2014، 15:35)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2014، 15:34)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام وسکر :V

سلام آدا ونگ :7

اوه اوه :V
 سپاس شده توسط Albert wesker
(26-08-2014، 15:36)SINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2014، 15:27)*yasna* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2014، 15:26)SINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2014، 15:22)*yasna* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2014، 15:22)SINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوهوم :|
خو من تنها بین چنتا دختر فک نمیکردی بلایی سرم بیارن؟! :| |:
اره اره میخوردیمت
.اره دیه پس..
بی تلبیت
:|
بی تربیت چی
چقد تو منحرفی یسنا:|
-_-
من غزالم
امروز رفتم رو فاز منحرفی
                                                              دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(:
(26-08-2014، 15:35)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوووف ای کآش کمر درد بود ! کمرم دآره پآره میشه ! Big Grin

اهم ._.

چیز سنگین لابد برداشته :|
Jackson Pollock paint a picture, see my vision through it
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، Brooklyn Baby
کیو نفرین کنم ! ؟ Big Grin

ممد من تو ترکم ! Big Grin
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، Jack Daniel'ѕ ، Albert wesker

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان