امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 126 ஜ۩۩ஜ

(24-05-2014، 12:40)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 12:35)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 12:33)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بای آل:|:|:|

میتمرگی یا بتمرگونمت . ؟ :|

نرو دیه رضا (ـ_ـ*)

تو بری منم میرم بعد میش قضیه چند روز پیش کمبودتو حس میکنم بعدش هم بد اخلاق میشم :|
باز قضیه هندی شد:|

تو هماا باز ی چی میشه میگه قضیه هندی شُد :|

مث آدم هم نمیشه بات حرف زد پاشو برو گمشو :| !

والا -_-

خُدافسسس
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 126 ஜ۩۩ஜ 188
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs ، Brooklyn Baby ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
آگهی
(24-05-2014، 12:38)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده 14477 بار در 5867 ارسال

اخه چجوری؟

همش توی گفتگوConfused

نه بابا تو به خاظر تاپیکا هم هس اونا هم بعضیاشون خیلی سپاس دارن Angel
(24-05-2014، 12:40)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لپ تـآب ویروسی شدع |: ..
آقا اینم لپ تاپ داره:|

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط Mason ، Brooklyn Baby ، Ƒαкє ѕмιƖє ، Dead Silence
هیـــش کی رمز نداره این ایرانسلو خفه کنم |||:
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Dead Silence
(24-05-2014، 12:41)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 12:40)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لپ تـآب ویروسی شدع |: ..
آقا اینم لپ تاپ داره:|

چیه فک کردی همه فقیرن :|
 سپاس شده توسط Dead Silence ، Mᴏsᴇs
اه اه ! ..
من میرم ؛ خُدافس ..
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Mr.Robot ، Brooklyn Baby ، امیررضا* ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Mᴏsᴇs ، Dead Silence
من میرم ناهار فلن ..
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 126 ஜ۩۩ஜ 188
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Mᴏsᴇs
(24-05-2014، 12:40)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 12:38)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 12:36)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

?wtf
:|
سپآسارو :>
خوبید؟ ._.

ســارا^_^

الان من میرم دوباره میام سلام میدم|:

چیطور »یتوری؟ :>

خوبم:V
تُ چیطوری؟^_^
(24-05-2014، 12:41)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 12:38)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده 14477 بار در 5867 ارسال

اخه چجوری؟

همش توی گفتگوConfused

نه بابا تو به خاظر تاپیکا هم هس اونا هم بعضیاشون خیلی سپاس دارن Angel

خیلی کم موضوع اونحوری هستUndecided
800 تا ارسال داری این 5000 اضافه نشون میده
(24-05-2014، 12:43)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اه اه ! ..
من میرم ؛ خُدافس ..
خجـــآلت بکش ||: اینجا منحرف نشسه ||:
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان