امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[گفتــگوی آزاد نُـسـخـه 263]

(31-08-2015، 17:06)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-08-2015، 17:03)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-08-2015، 17:01)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مروا و امید 
از من و غزل یاد بگیرین 
لینک پروفمون تو امضای هم هست 
دیگه برا کسی سوالی از این دست پیش نمیاد :|

سلام باباجون
بابابزرگ نیست؟
ن عشقِ بابا

نقل قول:  نمی دونی کی میاد از دستم عصبانی شده؟

-_-
من دختر دسته گلمو ب هر کسی نمیدم 
>_<

مرسی(:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[گفتــگوی آزاد نُـسـخـه 263] 185
 سپاس شده توسط Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، # αпGεʟ
آگهی
(31-08-2015، 17:07)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-08-2015، 17:06)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-08-2015، 17:04)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-08-2015، 17:03)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-08-2015، 17:01)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مروا و امید 
از من و غزل یاد بگیرین 

سلام باباجون
بابابزرگ نیست؟

ملیکا سبحان برا تو شد:VV

سبحان کیه دیگه؟

مروا این طفلی نمیدونه زن کی هس
تگ کردمش بدونه کیه:V
 سپاس شده توسط Silver Sun ، # αпGεʟ
اتفاقا ب عهده ی من و غزل و خودِ ملیکاس 
نه آرش خره -_-
احسان برو اهنگ من دیگه زن نمیخوام از ابوالفضل اسماعیلی دانلود کن خیلی باحاله بعد بیا اینجا نظرتو راجبش بگو
 سپاس شده توسط esiesi ، Silver Sun ، # αпGεʟ
علی طبیعیه بعضیا ببینن Hک شد بازیشون بی جنبه بازی در میارن :V

سپاس شده توسط Silver Sun ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، ×ThundeRBolT×
(31-08-2015، 17:08)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-08-2015، 17:06)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-08-2015، 17:04)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مروا و امید 
از من و غزل یاد بگیرین 

سلام باباجون
بابابزرگ نیست؟

ملیکا سبحان برا تو شد:VV

سبحان کیه دیگه؟
@lloc
+
احسان دست تو نی:VV
تو از کجا می دونی؟

(31-08-2015، 17:09)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه آرش خره -_-

شما کیو در نظر داری؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط esiesi ، # αпGεʟ
(31-08-2015، 17:08)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رفـــتـ ـه بودَمـ شل بعد دستکاری کردم یکم حال کنم یارو دید دارهـ میبازه به زبون خودش هرچی از دهنش دراومد بهم گُفت من هیچی نگفتم دیگه عادت کردم! :||
ایــن بد بختا تا میبازن صداشون درمیــآد بی جَنبه ها! ._.
..
چندین بار با غزل تو بازی بودیم 
اونا شرو کردن ب فوش دادن 
تا جایی ک میخورد فوششون دادم :|
(31-08-2015، 17:10)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

احسان برو اهنگ من دیگه زن نمیخوام از ابوالفضل اسماعیلی دانلود کن خیلی باحاله بعد بیا اینجا نظرتو راجبش بگو

هه 
اونو همون اول شنیدم 
اون آرمان خره از رفیقام بود 
تو پارک علم و فناوری کار میکرد 
تو جاده قوچان
(31-08-2015، 17:10)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علی طبیعیه بعضیا ببینن -- شد بازیشون بی جنبه بازی در میارن :V

سیدکمال طباطبایی؛ تهیه‌کننده سینمای ایران و پدر علی طباطبایی که از درگذشت فرزندش بسیار محزون و متاثر است؛ درباره علت فوت فرزندش به خبرنگار ایلنا گفت: علی چند روز بود که از ناحیه قفسه سینه و قلب احساس درد و ناراحتی می‌کرد و به نوعی بیماری قلبی داشت. برای همین هم قصد داشت به پزشک مراجعه کند.
وی ادامه داد: متاسفانه شب گذشته؛ یکشنبه ۸ شهریور ناگهان دچار حمله قبلی شد و بعد ایست قبلی کرد و چیزی نگذشت که از دنیا رفت.
طباطبایی افزود: زمان تشییع پیکر وی به سمت بهشت زهرا(س) فردا سه شنبه 10 شهریور  ساعت 8 صبح از مقابل منزل خانواده وی صورت می گیرد.و به بهشت زهرا منتقل می شود.
 سپاس شده توسط omidkaqaz ، Silver Sun ، # αпGεʟ ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ
(31-08-2015، 17:10)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علی طبیعیه بعضیا ببینن -- شد بازیشون بی جنبه بازی در میارن :V
آخه من با حریفای لول بالاتر از خودم بازی میکنمـ تازه اون کاری که من میکنم چیز خاصی نیست!
اَصن چه آدمایی پیــدا میشن آدم تا ایـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــن حَدّ میتونه بی جَنبه باشه؟ که بعد از باخت عُقده کُنــ ـه! :V
mel

(31-08-2015، 17:09)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه آرش خره -_-

شما کیو در نظر داری؟

________________________________________________________________________________​_____________________________

خودت کیو در نظر داری دخترم :{|

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان