امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 144(2) ஜ۩۩ஜ

(17-06-2014، 15:32)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-06-2014، 15:30)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرضی من ی دیقه بیام پ.خ؟ ._.

با من ک نیسی ؟

ن تو تینا جونی ^__^

خب خدافس
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Navisa. ، Dead Silence
آگهی
(17-06-2014، 15:33)♥ماریا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-06-2014، 15:30)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من دوبــآره به محفـل بـآزگشتـــم.
khosh........سلام

مرســـی.
سلـــآم.

((:

خوبی؟!
 سپاس شده توسط #marya#
(17-06-2014، 15:33)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-06-2014، 15:32)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-06-2014، 15:28)♥ماریا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-06-2014، 15:26)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-06-2014، 15:25)♥ماریا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هعی یکی محل منم بده خوcrying

اسمت چیه ؟ (:
نیوشا

توچی؟
فـاطی هستمـ (: !

خوبی خانومی ^_^ ؟

نیــوشآ این فـآطی یه دخدر خوبیـــه.
حتمـا باش دوست باش!

^ــ^*
باش!
(17-06-2014، 15:32)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میدونیــن bf مخفــف چیه؟
boyfriend؟

نه بـآ بـآ.

مخفف بدبخت فلکزدس!!

Big Grin

تو این همه نمکو از تو نمکدون میاری فقط؟
:cool::cool::cool::cool::cool:

ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 144(2) ஜ۩۩ஜ 184
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، #marya#
(17-06-2014، 15:33)♛ℯℛℱἁℵ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-06-2014، 15:29)♥ماریا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-06-2014، 15:26)♛ℯℛℱἁℵ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-06-2014، 15:25)♥ماریا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هعی یکی محل منم بده خوcrying

:|
چه جالب ....
چی جالبه
;i d;d lpgj kldni |:
که یکی محلت نمیده :|
الان که میدهSmile
(17-06-2014، 15:34)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ..
نسخه خرابه ..

نسخه جدید نمیزنی ؟

(17-06-2014، 15:34)♥ماریا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بدنیستم

توخوبی؟
اوهـوم .^.
 سپاس شده توسط Wanton ، tyjtfhdhr ، #marya#
خب رفتش..!*__*
فاطمـهـ...بیکـآری..؟!
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Brooklyn Baby ، ~Mahnaz~
(17-06-2014، 15:34)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-06-2014، 15:33)♥ماریا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-06-2014، 15:30)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من دوبــآره به محفـل بـآزگشتـــم.
khosh........سلام

مرســـی.
سلـــآم.

((:

خوبی؟!
مرسی

خوبی؟
(17-06-2014، 15:32)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واسا واسا -__-

جاستین خواننده ی مورد علاقه منم هَس..

محض اطلاعبگم من جز اولین بیلبر های اینجا بودم (:

کسی بودم که روانی جاستین بود و هس !

فاطی هم شاهد :V

من قصدم دشمنی نی -__-

تو هرجور دوس داری باش ه من مربوط نی :>

فقد بگم اون نورارو ندیدین همتون -__-
بلـه .. همـه میـدونن .. لـآزم ب ذکــر نبـود ..

منـم بـآ کسی دشمنـی نـدارم و نخـواهمـ داشت ! (: ..

من همینـم گُلی ... مرضیه یـآ تینـآ همینـه کـه الان داری بـآش حـرف میزنی ... نـه بیشتر نه کمتر ...

هیچ وقت نمیتونی خودتو بیشتر از اون چیزی ک هستی نشون بدی ... پَ اینم بدون ک دنیای مجازی جاییه واس شاخ شُـدنـآ و شـآخ بـآزیا ... منـم میتـونم سَگ بشم .. :>
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان