امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 126 ஜ۩۩ஜ

(24-05-2014، 12:25)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من میام سلام میکنم فقط فاطی سپاس میده اون میگه کیا خرخونن 5 نفر بش سپاس میدن-.-
انصاف نی-.-
ایسان دیروز بت تبریک گفتم رفتی الان میگم تبریک^-^
بای-.-

رُژی^_^
هیم|:
حسود-_-
بیا واس تو-_-
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ
آگهی
من رفتم کلش بآزی کنم !
بآی ! Big Grin
ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 126 ஜ۩۩ஜ 183
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Brooklyn Baby ، Ƒαкє ѕмιƖє
(24-05-2014، 12:21)á—©Há—°á—©á—ž ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فرهآد دودول دوس داری ! ؟ Big Grin

بیآ ایسان من بهش حرف زدم ! Big Grin

دادا احمد ! 14k
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ
(24-05-2014، 12:26)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مـمـد نبودی ببین شهر آزاد گشت ~_~ :|

رزی کشته شد 

اشک ها جاری شد
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Mr.Robot ، Brooklyn Baby ، Ƒαкє ѕмιƖє
(24-05-2014، 12:27)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 12:25)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه آیسان نگو ! Big Grin

من که الان گفتم :|

از بس ضایعید شما دوتا همه فهمیدن باو :|

نمیگممم -_- !
مـا که حرفی نزدیم!!Angel

کی فهمیده ؟! :|
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، Ƒαкє ѕмιƖє
(24-05-2014، 12:24)sufiy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 12:22)NeginNg نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 12:14)sufiy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلامBig Grin

سلام
خوبی؟

خوبم مرسي تو خوبي ؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(..*)

ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 126 ஜ۩۩ஜ 183
(24-05-2014، 12:26)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دو دیقه رفـتم !

چقـد فک زدید -_-
به عنوان ی پدر مادر دارم =))) بت میگم تقلب نکن از بقیه بوعع =)))
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، Dead Silence
نوچ نوچ نوچ|:
یارو یه تک عکس میزاره 10,000 بازدید میخوره با 2000 تا لایک|:
ما خودمونو میکشیم 30 تا عکس میزاریم 10 تا بازدید با یدونه لایک|:
انصافه آخه-_-؟
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Mason
(24-05-2014، 12:25)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مُحمدددد :| !

سلـام پسره :|

خوبي ؟
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ
(24-05-2014، 12:25)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مـــــــــــمــــــــــــــــــد HeartHeartHeartHeartHeartHeart دلم برات تنگ شده بود ! Dodgy

نه آیسان نگو ! Big Grin
قلبHeart
در ابراز علاقه پسری به پسر دیگر:|

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Brooklyn Baby ، Ƒαкє ѕмιƖє ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، Mohammad 77

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 11 مهمان