امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸4 ≈

(22-10-2020، 15:02)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بن خوبه..بن بشین

وای من غشششششششششششششششششش...غزل سپاس داددددددددددددددددددددددددددیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸4 ≈ 182

.-.

چطوری ؟

(21-10-2020، 11:58)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی دیشب توی تلگرام با آید حضرت موسی و پروفایل مومو گفت های.
گفتم با آیدی فارسی های؟ یسبهنیسکبس

خلاصه خندیدیم و مسخره بازی در آوردیم. تهش گفت خودت رو از مبل پرت کن پایین فیلم بگیر نیبتمنلتیسمنلنتمسی

جدی نگیر ._.
من هم از طرف اون عذر خواهی میکنم هم از طرف خودم :|
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، فرنودِ بن گیومرث
آگهی
(22-10-2020، 15:14)ρσєѕɪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2020، 15:02)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بن خوبه..بن بشین

وای من غشششششششششششششششششش...غزل سپاس داددددددددددددددددددددددددددیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.-.

چطوری ؟

پ خ دادم گزوو جواب بدههههههه..خیلی بدییییییییی...اصن منو دوس ندارییییییییی
عالیم..تو خوبی؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(((:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
•ناشناس•
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ
(22-10-2020، 15:17)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2020، 15:14)ρσєѕɪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.-.

چطوری ؟

پ خ دادم جواب بدههههههه..خیلی بدییییییییی...اصن منو دوس ندارییییییییی
عالیم..تو خوبی؟

یادم رفت ببخشید الان جوابتُ میدم :>

بد نیستُم , چخبر ؟
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(22-10-2020، 13:59)جاویدم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@من یه دخترمم
جالبه !!!

Telegh_01Telegh_01
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

سپاس شده توسط شـــقآیــق
(22-10-2020، 15:22)ρσєѕɪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2020، 15:17)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پ خ دادم  جواب بدههههههه..خیلی بدییییییییی...اصن منو دوس ندارییییییییی
عالیم..تو خوبی؟

یادم رفت ببخشید الان جوابتُ میدم :>

بد نیستُم , چخبر ؟

Dodgy
سلامتی خودمو خودت(= Heart
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ
(22-10-2020، 14:56)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2020، 13:41)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعد از کی پاپر شدن خدا این قدرتو به ما میده Telegh_01

عع مرض از کجا میدونی از کجا میارم//=
باش باش

چون خودمم از همونجاا میاارمم جررTelegh_01Telegh_01

واااییع ررررر Telegh_01
جیمینا تو خونه تنهام بیا خونمون

(22-10-2020، 14:58)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2020، 14:49)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره ارواح عمت/=

باور میکنی به خاطر همین حرفم بهم اخطار دادن؟

من گردنم کلفته، نمیتونن بهم اخطار بدن (فوقش محروم میکنن)
هستی یا نه :/

Telegh_01
هستم عاقا هستم
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط م‍حمّد
(22-10-2020، 14:00)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2020، 13:55)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی زن م نو کتک زدددد؟

ارش ارش ارش

نخیر نخیر نخیر

(22-10-2020، 15:23):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2020، 13:59)جاویدم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@من یه دخترمم
جالبه !!!

Telegh_01Telegh_01

اقا اشتب ارسال شده معذرت
ناشناس بگو (;

(22-10-2020، 15:45):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2020، 14:00)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارش ارش ارش

نخیر نخیر نخیر

میکشممتمتتتتتت
 سپاس شده توسط BIG-DARK
(22-10-2020، 13:57)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2020، 13:57):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نخیرمcry2udo

تو غلط میکنی زنمو کتک میزنی**بووووق بوووقق

Telegh_01Telegh_01

@"ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ"شوهرت 6 سال از خودت کوچیک تره
ناشناس بگو (;

سپاس شده توسط شـــقآیــق
(22-10-2020، 15:46):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-10-2020، 13:57)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو غلط میکنی زنمو کتک میزنی**بووووق بوووقق

Telegh_01Telegh_01

@"ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ"شوهرت 6 سال از خودت کوچیک تره

آرش آهنگ beby you are رو بگوش
 سپاس شده توسط BIG-DARK ، شـــقآیــق

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان