امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاב { 128 }

سلام.Smile
 سپاس شده توسط [ niki ] ، Brooklyn Baby ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
آگهی
اوه مدیر اومد جمع کنید
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاב { 128 } 180

(27-05-2014، 14:24)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهورا ؟

لولو خورده *-_-* :|
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby
(27-05-2014، 14:23)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-05-2014، 14:21)றiSs~AlØn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-05-2014، 14:16)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-05-2014، 14:14)றiSs~AlØn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-05-2014، 14:11)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لـادن اینو نیگا ^_^

خواهـر کوشولویه لویی که تازه به دنیا اومده با خواهر دیگش لوتی ^_^

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://photos-a.ak.instagram.com/hphotos-ak-prn/10296673_641507922604544_57112406_n.jpg

چقد زشته بچه کوچولویه ^_^
این خواهر شوهر منه ؟! ^_^ 

وایی چه باحاله قیافش ^-^ 

شبیه دلقکاست *-__^*

چی؟|:
من از دو سالگی عروس اون خانوادم|: ..
ایش دختره ی ایکبیری>_<
لادن برو از خدا بترس زندگی منو خراب نکن-_-
برو یه لویی دیگه واسا خودت پیدا کن :| 
آره عزیزم اون موقع که دو سالت بود منو لویی تو رو به فرزندی قبول کردیم T__T 

حقیقت تلخه : |

گـاله رو ببند لادن|:
آره حقیقت تلخه واسه خودت اینا رو ساختی|:
خودت ببند :| 
نه عزیزم واسه تو و فاطی گفتم تازه قراره کتاب هم بزنم راجبعش : )
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تـــَـنــهـــایی
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby
(27-05-2014، 14:23)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-05-2014، 14:17)♥CRAZY G!RL♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا امروز تو گفتگو همش دارن درباره ی 1D  صحبت میکنن؟؟
شانس تویه هر وخت میای این بحثه :| !!

(27-05-2014، 14:18)றiSs~AlØn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-05-2014، 14:14)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موقعی که تو و لادن تاتی تاتی میکردید من با لویی .. -_- :| !!
این جمله ات دیگه تکراری شده بهتره یه جمله دیگه برا قانع کردن ما پیدا کنی : )
ادامـه ی جملش جذابه که هیچوخت نگفتم :hiccp:

(27-05-2014، 14:20)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبی نیکی|:؟
راستی به فکر اینم هستم با زین نامزد کنم-_-
بالاخره لویی و زین با هم دوستن -_-
میخوان پیش هم زندگی کنن|||:
اوه اوه اسم زین رو نیارید واس زهـراس -_-

من رو زین تعصب دارم *-_-*
مـــرضی خـــفه شو زین واس منه ،24 تا بچه داریم!

فــاطی نیشتو ببند زین مــآل مـــنه!
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، [ niki ]
(27-05-2014، 14:27)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.Smile
اوه
سلام:230:
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاב { 128 } 180

سپاس شده توسط امیررضا*
یکی بود
یکی نبود
یه دختری بود
ک همش پیام بازرگانی بود |:
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
سَلـام رز رزی^_^
سَلــآم امیر رضا||:
 سپاس شده توسط Mason ، امیررضا*
(27-05-2014، 14:27)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ..
سلام رُز [این ینی سپاس بده :| ]

(27-05-2014، 14:27)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.Smile
سلام ^_^

من ، من هستم .. شما ؟! :|

خب دیگه بچه هـا خفه گشت اومـد :| !!
 سپاس شده توسط Mason ، امیررضا*
(27-05-2014، 14:28)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-05-2014، 14:23)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-05-2014، 14:17)♥CRAZY G!RL♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا امروز تو گفتگو همش دارن درباره ی 1D  صحبت میکنن؟؟
شانس تویه هر وخت میای این بحثه :| !!

(27-05-2014، 14:18)றiSs~AlØn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-05-2014، 14:14)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موقعی که تو و لادن تاتی تاتی میکردید من با لویی .. -_- :| !!
این جمله ات دیگه تکراری شده بهتره یه جمله دیگه برا قانع کردن ما پیدا کنی : )
ادامـه ی جملش جذابه که هیچوخت نگفتم :hiccp:

(27-05-2014، 14:20)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبی نیکی|:؟
راستی به فکر اینم هستم با زین نامزد کنم-_-
بالاخره لویی و زین با هم دوستن -_-
میخوان پیش هم زندگی کنن|||:
اوه اوه اسم زین رو نیارید واس زهـراس -_-

من رو زین تعصب دارم *-_-*
مـــرضی خـــفه شو زین واس منه ،24 تا بچه داریم!

فــاطی نیشتو ببند زین مــآل مـــنه!

نههههههه
میکشمت کیا <__>
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، ~KiAηA~

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان