امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

☕گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۲☕

(15-05-2020، 23:50)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 23:48)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 23:46)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 23:42)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 23:40)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا که نه :vvvvvvvv

اخه هیچکس رو نمیشناسم ! Sad

چی میخوای بدونی عزیزم؟

گفتم بیشتر با عضو های قدیمی اشنا شم ..
ک خورد تو ذوقم

ای جان
بپرس هرچی میخوای

مثلا من الان نمیدونم faust و fallen دختر هستن یا پسر؟
شما رو ک میدونم .. نسیم بانوو هستین Heart
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Karlina
 سپاس شده توسط bOoOoOy ، sober ، Medusa
آگهی
(15-05-2020، 23:48)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 23:46)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 23:42)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 23:40)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 23:39)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من دلم میخواد با عضو های قدیمی اشنا شم!
میشه عایا؟؟!!10

چرا که نه :vvvvvvvv

چی میخوای بدونی عزیزم؟

ک خورد تو ذوقم

من علی هستم ۲۲ سالمه
دیگه همین
نمیخواستم ناراحتت کنم (:
 سپاس شده توسط لــــــــــⓘلی ، sober
(15-05-2020، 23:51)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 23:49)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 23:46)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 23:45)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 23:42)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://uupload.ir/files/ghz6_20200516_010413.jpg
(((:

انقدر فلسفه خوندم و امتحان دادم شاید باورت نشه ولی تک تک خط هاش رو دیگه می دونم و می تونم مثال بزنم ((:
اینجا جاش نیست
میدونم ولی خودم به اینجاش رسیدم!
هرچی بری جلو تر غرق تر میشی (:

فکر کنم این خاصیت علم باشه
انقدر جذبش میشی که بیرون نمی تونی بیای
علوم انسانی این خاصیتش بیشتر هم هست چون درکش می کنی

اره من که همه شاخه هاشو دنبال نمیکنم اطلاعاتی ندارم!
ولی :| فلسفه فوق العادس -_-

فلسفه پایه ی همه ی علومه
مگه ندیدی میگن phd ؟
این یعنی طرف فلسفه ی اون علم و تخصص رو کامل می دونه
واقعا فوق العاده ست
یه کتاب هم هست مال انتشارات دانشگاه تهران اونم فوق العاده ست کلیات فلسفه_دکتر سید جلال الدین مجتبوی
 سپاس شده توسط Medusa ، bOoOoOy
(15-05-2020، 23:52)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در این حددد؟ XD
من دخترم عزیزم. اسمم صنمه. ۲۰ سالمه. 
 سپاس شده توسط لــــــــــⓘلی ، sober
(15-05-2020، 23:54)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 23:52)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در این حددد؟ XD

نمی دونستم بخدا .. ببخشید
خوشبختم .. اسم زیبایی دارین Heart
Karlina
 سپاس شده توسط Medusa ، sober
(15-05-2020، 23:54)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 23:51)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 23:49)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 23:46)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 23:45)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انقدر فلسفه خوندم و امتحان دادم شاید باورت نشه ولی تک تک خط هاش رو دیگه می دونم و می تونم مثال بزنم ((:
اینجا جاش نیست

فلسفه پایه ی همه ی علومه
مگه ندیدی میگن phd ؟
واقعا فوق العاده ست
یه کتاب هم هست مال انتشارات دانشگاه تهران اونم فوق العاده ست کلیات فلسفه_دکتر سید جلال الدین مجتبوی

phd من باهاش فحش میسازم :v
حتما میخونمش
pdfاش هست؟
 سپاس شده توسط sober

(15-05-2020، 23:50)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چی میخوای بدونی عزیزم؟

ک خورد تو ذوقم

ای جان
بپرس هرچی میخوای

دخترن عزیزم
به ترتیب رهاجان و صنم جان
قربون شما ♡♡♡
 سپاس شده توسط لــــــــــⓘلی ، Medusa
(15-05-2020، 23:54)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 23:54)Ƒalleη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در این حددد؟ XD

نمی دونستم بخدا .. ببخشید
خوشبختم .. اسم زیبایی دارین Heart
شما الان باید مسواک زده باشی خوابیده باشی :|
 سپاس شده توسط sober
(15-05-2020، 23:55)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 23:54)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فلسفه پایه ی همه ی علومه
مگه ندیدی میگن phd ؟
واقعا فوق العاده ست

phd من باهاش فحش میسازم :v
حتما میخونمش
pdfاش هست؟

آره پی دی افش هست
خیلی هم کتاب کاملیه
 سپاس شده توسط Medusa ، bOoOoOy
(15-05-2020، 23:56)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چی میخوای بدونی عزیزم؟

ک خورد تو ذوقم

ای جان
بپرس هرچی میخوای

دخترن عزیزم
به ترتیب رهاجان و صنم جان
قربون شما ♡♡♡

مرسی ممنون♥
Karlina
 سپاس شده توسط Medusa ، sober

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان