امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

•°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°•

(15-05-2020، 16:13)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 16:10)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 16:08)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 16:05)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 16:04)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من برم افتتاح بانک تو سوییس پس :v

عمو علی یه درصدی هم به خاله نسیم بده D:
من دعوا رو شروع می کنم تو تمومش کن D:

نسیم خیلی بدی

تو این بند مافیا یه کاری هم برا من جور کن(:

انشالله به زودی گسترشش بدیم به آدم ربایی و قاچاق اعضا بدن(؛
سازمانمو یواش یواش افتتاح می کنم
حتما حتما D:

فعلا که افتادیم تو کار مهدکودک 

کتاب بنویس روایت از بندمافیا تا مهد کودک:/

اسکی از از کرخه تا راین

بنویس از گریه های مجازی :|

من قلبم ضعیه لطفاً دیگه ادامه ندید
بسه این همه شوک

من خودم چند دقیقه هنگ بودم خاله صبا D:
ولی اسوه ی صبرم ._.
 سپاس شده توسط saba 3 ، ρσєѕɪ
آگهی
(15-05-2020، 16:12)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 16:11)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 16:07)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها من تو تمرینای ریاضی گیر افتادم کی ریاضیش خوبه؟

اینجا سوالات درسی تو بپرس عزیزم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=265452

اصلا بهت نمیاد خاله بشیTelegh_59

عمه چطور؟

ولی انصافاً خاله مهربونی در میاد(:
 سپاس شده توسط کــــــــــⓐرمَن ، sober ، ρσєѕɪ
@"mentol*vkook"
خاله نسیم دوستت داره خاله آیسان D:♡
 سپاس شده توسط کــــــــــⓐرمَن ، ρσєѕɪ
(15-05-2020، 16:17)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 16:13)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 16:10)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 16:08)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 16:05)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عمو علی یه درصدی هم به خاله نسیم بده D:
من دعوا رو شروع می کنم تو تمومش کن D:

نسیم خیلی بدی

حتما حتما D:

اسکی از از کرخه تا راین

بسه این همه شوک

ولی اسوه ی صبرم ._.

ببین تو اصلا معنای اسوه فرسنگ ها جابه جا کردی

تو یک باب جدیدی به افق صبوری افتتاح کردی(:

بهت افتخار میکنم^_^
 سپاس شده توسط sober ، ρσєѕɪ
(15-05-2020، 16:17)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 16:12)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 16:11)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 16:07)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عمه چطور؟

بیشتر شبیه ی خواهر مهربونع Smile Heart
اما اگع خاله باشع ی خالع باحال و مد روز Cool
و اگ عمه بشع ی عمه ی مهربون و ت دل برو Big Grin
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، sober ، saba 3
(15-05-2020، 16:16)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 16:15)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 16:13)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 16:12)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 16:10)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ب خودمTelegh_59

خیلی خلی
حداقل ب دکتره میدادی
دکتر نرفتم
چشام میسوزنTelegh_59

ب اونی ک برات امپول نوشت
آخی 888
اهان اون قبلی خب من اونو قصاص نکنم دس برنمی دارم
یکی باس دستای منو ببندع چون نمی تونم نگه دارم چشامو از جاش در اوردم

بعله...
سعی کن درنیاری
منم دستم درد میکنه Telegh_01
 سپاس شده توسط کــــــــــⓐرمَن
(15-05-2020، 16:18)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خاله نسیم دوستت داره خاله آیسان D:♡

ای کاش واقعا میتونستم خالع بشم Big Grin
من بیشترBb6
 سپاس شده توسط sober ، ρσєѕɪ
(15-05-2020، 16:19)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 16:17)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نسیم خیلی بدی

حتما حتما D:

اسکی از از کرخه تا راین

بسه این همه شوک

ولی اسوه ی صبرم ._.

ببین تو اصلا معنای اسوه فرسنگ ها جابه جا کردی

تو یک باب جدیدی به افق صبوری افتتاح کردی(:

بهت افتخار میکنم^_^

تشکر تشکر ^_^
لایق این همه تشویق نیستم ._.
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، saba 3 ، ρσєѕɪ
(15-05-2020، 16:19)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 16:16)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 16:15)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 16:13)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 16:12)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی خلی
حداقل ب دکتره میدادی
دکتر نرفتم
چشام میسوزنTelegh_59

ب اونی ک برات امپول نوشت
آخی 888
اهان اون قبلی خب من اونو قصاص نکنم دس برنمی دارم
یکی باس دستای منو ببندع چون نمی تونم نگه دارم چشامو از جاش در اوردم

بعله...
سعی کن درنیاری
منم دستم درد میکنه Telegh_01

بد جور درد میکنن
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، ρσєѕɪ
اه بچه ها 

از خاله  رها خبری نیست

خاله رها کوشی؟

دلمون برات تنگه

بچه ها بی قراری تو میکنن

''Faust''@

(15-05-2020، 16:19)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 16:17)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عمه چطور؟

بیشتر شبیه ی خواهر مهربونع Smile  Heart
اما اگع خاله باشع ی خالع باحال و مد روز Cool
و اگ عمه بشع ی عمه ی مهربون و ت دل برو Big Grin

موافقم
 سپاس شده توسط کــــــــــⓐرمَن ، ρσєѕɪ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان