امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 2.77
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

×~ گفتگو آزاد | نُسخه 4۲۷~×

(11-05-2021، 13:31)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2021، 13:29)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یاهاهاها استوخودوووووس
ن بوگو عب نداره دگه crying

چشم نميگــم ع*ب

هرچی دوس دالی بوگو عزیزم شوخی کردم crying Big Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
=/
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/=

ناشناس -_-
 سپاس شده توسط Mohlek ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ
آگهی
(11-05-2021، 13:31)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2021، 13:26)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"z_farhad "
شما چندمین ددیم بودین؟!(:

گند کاراش داره درمیاد که v:

باو بخدا من مواظب بودم
نمیدونم چرا اینطور شد?
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ ، Mohlek
(11-05-2021، 13:34)KᏙ¥றᏙƝ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2021، 13:31)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ان‌شاءالله هر رشته ای بری موفق باشی =))

مرسی دوست خوب  Smile
ایشالله همچنین برای شما  Wink

خیلی مرسی ^_^
 سپاس شده توسط KᏙ¥றᏙƝ
(11-05-2021، 13:35)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2021، 13:29)z_farhad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با توجه به تاریخ عضویت فک کنم اولیش=))

گیگیگسگسکسویویکگیگف

چی شدی؟/=
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
(11-05-2021، 13:31)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2021، 13:30)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیجی کالا با چماق دنبالت نکرد بعد از سرچ دوغ ابعلی؟ Telegh_01
اصن میدونی واس هر دوغ عابعلی چنتا علی کشته میشن ؟

عب نداره قانون پایستگی می‌گوید
علی ها نمی‌میرند بلکه اسمشان از پسری ب پسر دیگر منتقل میشود
=/
/=

ناشناس -_-
 سپاس شده توسط Mohlek
(11-05-2021، 13:36)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2021، 13:34)KᏙ¥றᏙƝ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی دوست خوب  Smile
ایشالله همچنین برای شما  Wink

خیلی مرسی ^_^

تونستید بازم گپ بزنید یا اینستا گپ بزنید Smile
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ
(11-05-2021، 13:36)z_farhad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باو بخدا من مواظب بودم
نمیدونم چرا اینطور شد?

در کل خراب کردی ، بدم خراب کردی D:
 سپاس شده توسط Mohlek ، z_farhad
(11-05-2021، 13:36)z_farhad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باو بخدا من مواظب بودم
نمیدونم چرا اینطور شد?
آقا تا کار به جاهای باریک کشیده نشد بیخیال شین Telegh_01
ناشناس
 سپاس شده توسط z_farhad
مشتامو می‌کوبم مشتامو می‌کوبم مشتامو می‌کوبم روی همون دیواری که از خونم
قرمز شده بود عکسای تو روش بود
اصا نگاهی انداختی به این سینه ی پاره همون سینه ای که یه روزی قلب عاشق توش بود
موهامو بلند میکنم میخوام دنیات بلرزه درگیر رویای توام میفهمی هرزه
اصا قسمت نمیشه انگار تو ماله من بشی انگار خدا از رابطه ی ما دوتا میترسه
قرصام تموم بشه کلم تو دیواره قرصام تموم بشه خون ازم میباره
قرصام تموم بشه قلب درد میگیرم اصا هر چی که پیش بیاد میگم به ک*ی*رم
اگه می موندی من هنوز نفس داشتم هنوز یادگاراتو از تویه خونه بر نداشتم
من دلگیرم از همه اونایی که بودن ولی آخرش با اشک چشامو سوزوندن
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

×~ گفتگو آزاد | نُسخه 4۲۷~× 175
(11-05-2021، 13:37)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باو بخدا من مواظب بودم
نمیدونم چرا اینطور شد?

در کل خراب کردی ، بدم خراب کردی D:
مهم نیست
2015 رفتم 2020 برگشتم
بعد دوباره رفتم و الان اومدم 2021ئه
نهااایتا میرم غیبت کبری
تا 2030 7=
 سپاس شده توسط Ɗєя_Mσηɗ ، Mohlek

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان