امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۷

(23-01-2021، 23:28)ғαறØᴜs ραѕѕeя βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-01-2021، 23:27)ℓα∂у тαιℓσя نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
شقایق
۱۹ روز دیگه وارد ۱۹سالگی میشم
بچه گرگان ساکن تهران
دانشجوی رشته طراحی دوخت
کامل بود؟._.
شما؟

ساچ واو
بسیار خوشبختم لیدی
ترلان ۲۰ تهران ._.

خیلی خیلی خوشبختم((:♥
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(((:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
•ناشناس•
 سپاس شده توسط ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ
آگهی
(23-01-2021، 23:29)ғαறØᴜs ραѕѕeя βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-01-2021، 23:27)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینا هم همشون نچرال بودن._.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/madfklkfflk.png
هر نچرالی زیبا نیست!
اما تو هسی:/

هع
من خیلی زشتم._.
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ
(23-01-2021، 23:28)ғαறØᴜs ραѕѕeя βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-01-2021، 23:27)ℓα∂у тαιℓσя نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
شقایق
۱۹ روز دیگه وارد ۱۹سالگی میشم
بچه گرگان ساکن تهران
دانشجوی رشته طراحی دوخت
کامل بود؟._.
شما؟

ساچ واو
بسیار خوشبختم لیدی
ترلان ۲۰ تهران ._.

عههه بچه طهرون
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ
(23-01-2021، 23:29)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@leιтo
ارمی فدات شه
دورت بگردم
بمیرم برات
اقایی/خانومی خودمی *-*

برا خودمه بهش نزدیک نشــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــو._.
 سپاس شده توسط Emmɑ ، شـــقآیــق ، ѕααяeη
(23-01-2021، 23:31)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-01-2021، 23:29)ғαறØᴜs ραѕѕeя βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هر نچرالی زیبا نیست!

هع
من خیلی زشتم._.
چشات زشت میبینن.-.
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(23-01-2021، 23:29)ctrl+w نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-01-2021، 23:26)♡Араш R♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زنفورو عالیه فقط باید زبان بلد باشی همین

من خودم بلد بودم یه چیزایی رو خیلی نه ها ولی از مدیرای انجمنای دیگه هم کمک گرفتم
اره پرسیدم اوستا هاست یه هاست 500 مگ میداد 110 تومن
با دامنه 115 تومن

وردپرس رو نمیدونم

چیا؟ پشتیبانای دیگه؟تا حالا انجمن و اینا زدی؟من بار اولمه ولی توی رز بلاگ و اینا 1 2 تا دارم
کلا فضای مجازی و طراحی سایت باید زبان بلد باشی !

من چندین ساله مدیر و پشتیبان سایت مای بی بی هستم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Www://mybbiran.com
MISTER من هستم ((:
https://community.mybbiran.com/user-40914.html
تو هنو اینترنت نداشتی من طراح سایت بودم دایی
منم تازه واردم دارم یاد میگیم در کل رشته ی خوبیه واسه ایند نه شغل ها ولی میشه درامدی کسب کرد

موفق باشی(:
اره اونی که توی مای بیبی بهت پیام داد و گفتی میخوای انجمن بزنی من بودم
من 14 سال دارم شما سلامتی بالای 20 سالته
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۷ 175
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
شبتون پرستاره
فعلا
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ
(23-01-2021، 23:32)★ɢʟᴏʀɪᴀ★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-01-2021، 23:31)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هع
من خیلی زشتم._.
چشات زشت میبینن.-.

عمتهcry girl
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، Emmɑ ، ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ

هر نچرالی زیبا نیست!

هع
من خیلی زشتم._.

اوکی؟(:
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ
(23-01-2021، 23:32)ℓα∂у тαιℓσя نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شبتون پرستاره
فعلا

مامان گفت
بچه بیا بگیر بخاب صب نمیتونی پاشی هاااا/:
من اگ مامانم کاریم نداشته باشه تاصب کشیک میدم/:
 سپاس شده توسط ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان