امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 126 ஜ۩۩ஜ

^-^...............
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(..*)

ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 126 ஜ۩۩ஜ 175
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ
آگهی
تو پیج مشکلات جنسی و سوالات زناشویی:
سلام ميخواستم بدونم امكان داره آلت مرد كج باشه؟؟؟
من نامزد دارم و تا حالا آلت نامزدم و نديدم، ولي از روي شلوار حسش كردم انگار كج بود بايد همينجوري باشه يا اين يه مشكله ؟؟؟
حالا جواب بعضی از دوستان،،،

1.بگو بزارش زیر فرش درست میشه

2.ببین بستگی به زاویه ش داره.
اگه 30 درجه تا 35 درجه کج باشه خدا رو شاکر باش که میتونی باهاش تمام کانالای هاتبرد و یوتل ست رو بگیری مث آینه.حالا اگه عرب ست ام بخوای باید با آچار یذره دیگه کجش کنی.فقط به این مساله دقت کن که کجی باید به اندازه ای باشه که آلت نامزدت نره تو کون خودش.
و من الله توفیق

3.سریع جوابش کن بره چون بار کج به منزل نمیرسه

4.چقد تو هیزی ، آقا کیرو تو شرت میزنن همینه ها

5.هر هشت ساعت یه بار بپر روش ایشالله صاف میشه

6برو سر پیچ بهش بده

7.قبل از هرکاری یه بکاپ از کیرش بگیر ... ممکنه بشکنه

8.اینم عواقب استفاده نکردن از کفش تن تاک

9.نزار بکنه تو دهنت از تو دماغت در میاد

10.از یارانه ات انصراف بدی درست میشه
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، NeginNg ، Mᴏsᴇs
(24-05-2014، 12:07)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 12:05)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 11:30)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 11:27)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 11:23)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو خـــودتو قــاطی این ملت نکنی بســه(:
نمیـــخورد شوخــی بــاشه|:
من کلا فقط با "خله:|"حرف جدی میزنم....!
با بقیه در حد شوخی:|:|:|

چی خـــــله؟؟؟؟؟؟؟

بوگو بوگو؟
نمی گم:|

تو پ.خ بوگو!
تو پ.خ هم نمیگم=))))

میگــــــــــــــی>.<
آیســآنه؟؟؟؟
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ
(24-05-2014، 12:08)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مـرضـی چیشده ؟! :|

(24-05-2014، 12:07)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیم همه عشق منن ولی من عشخ هیکشی نیسم ..
مـرضو ._.

عشقم ♥__♥ !!

تو هم ک جُک میگی ..
یه سلام نمیدین|:
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Ƒαкє ѕмιƖє
آلت چیه بگو دودول ! Big Grin
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs ، Ƒαкє ѕмιƖє
حرف مفت نزن مرضیه |: ...

تو منو دوست نمیداری ._.

آیسان ؛ آیسییی آیس کریممم م^_^

فاطی هنوز هیچی ^_^
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، Brooklyn Baby ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Ƒαкє ѕмιƖє
(24-05-2014، 12:00)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 11:57)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 11:55)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 11:53)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هوم ؟! (: ..

دوست دارم :| ..
تو فقـد مال مـنـی (ـ_ـ*) !Big Grin

:| ..

هع :| باشه از این حرفا -_-

(24-05-2014، 11:58)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 11:56)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:| ..
:|؟

:||| .. !

منظورش اینه انقد عشق پوکر نباش پوکر جدا ایشون جدا :|
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Mᴏsᴇs ، Ƒαкє ѕмιƖє
(24-05-2014، 12:10)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حرف مفت نزن مرضیه |: ...

تو منو دوست نمیداری ._.

آیسان ؛ آیسییی آیس کریممم م^_^

فاطی هنوز هیچی ^_^

زر نزن باو ..|:
میام تو گفتگو خودمو جر میدم سلام نمیدین
ولی بازم دوستون دارم ..
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، Dead Silence
(24-05-2014، 12:09)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 12:07)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 12:05)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 11:30)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 11:27)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من کلا فقط با "خله:|"حرف جدی میزنم....!
با بقیه در حد شوخی:|:|:|

چی خـــــله؟؟؟؟؟؟؟

بوگو بوگو؟
نمی گم:|

تو پ.خ بوگو!
تو پ.خ هم نمیگم=))))

میگــــــــــــــی>.<
آیســآنه؟؟؟؟
نمیگم=):|

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، ~KiAηA~ ، Ƒαкє ѕмιƖє
حوصلم سر رفته ...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(..*)

سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان