امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4

(30-04-2021، 15:57)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یا قمر بنی هاشم
خدا ب دامون برسهههههه
بازم برگشت
منو میگی؟ -.-

(30-04-2021، 16:00)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همینکه از بین من و حسین ده نفر منو انتخاب میکنن در حالی که هنوز خیلیا منو نمیشناسن و خیلیا حتی نمیدونن حسام کیه واسم جای شکر داره
مگه کسی گفته تو بدی؟؟

(30-04-2021، 16:02)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@*VENUS*
مدیر جانم؟

جانم؟
 سپاس شده توسط THEDARKNESS ، Prometheus ، Mohlek ، شـــقآیــق
آگهی
(30-04-2021، 16:05)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2021، 15:57)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یا قمر بنی هاشم
خدا ب دامون برسهههههه
بازم برگشت
منو میگی؟ -.-

(30-04-2021، 16:00)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همینکه از بین من و حسین ده نفر منو انتخاب میکنن در حالی که هنوز خیلیا منو نمیشناسن و خیلیا حتی نمیدونن حسام کیه واسم جای شکر داره
مگه کسی گفته تو بدی؟؟

(30-04-2021، 16:02)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@*VENUS*
مدیر جانم؟

جانم؟

انتخاب بین بدو بدتر...چرا همه بدترو انتخاب میکنن؟
 سپاس شده توسط *VENUS*
@"نــــــــــⓐنسی"
@"AVA_MADI*"
یه خواهر یه ایموتو داشتیم از دستمون پریدن.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-04-2021، 15:55)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ناموصا ؟
میشه یه اسکرینی چیزی از حرفایی که میزنن راجع ب ما بدی ؟
میخوام دیقا بدونم داستان چیه
نخیر
ولی اصلا از شما حرفی زده نشده-.-
 سپاس شده توسط *VENUS* ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، Mohlek
(30-04-2021، 16:06)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2021، 16:05)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منو میگی؟ -.-

مگه کسی گفته تو بدی؟؟

جانم؟

انتخاب بین بدو بدتر...چرا همه بدترو انتخاب میکنن؟
کی گفته انتخاب بین بد و بدتره؟!
اصلا چرا میگی بد؟ ملاکت چیه؟

(30-04-2021، 16:07)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2021، 15:55)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ناموصا ؟
میشه یه اسکرینی چیزی از حرفایی که میزنن راجع ب ما بدی ؟
میخوام دیقا بدونم داستان چیه
نخیر
من امروز از همه بحثا عقب موندم -.-
کی پشت سر کی حرف میزنه

به منم بگیننننن ._.

۴۰ صفحه از گ.ا رو نخوندم هنوز -__-
 سپاس شده توسط Emmɑ ، THEDARKNESS
(30-04-2021، 16:08)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2021، 16:07)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نخیر
کی پشت سر کی حرف میزنه

به منم بگیننننن ._.
هیچی فقط سعی داریم موزالیکُ مثبت کنیم|=
 سپاس شده توسط *VENUS* ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ

یا قمر بنی هاشم
خدا ب دامون برسهههههه
بازم برگشت
منو میگی؟ -.-

مگه کسی گفته تو بدی؟؟

@*VENUS*
مدیر جانم؟

جانم؟
هیچی
خوبی؟
امروز موضوع هامو زدم.
 سپاس شده توسط *VENUS*
بهار نسخه جدید بزن دارم میرممممم نبئلهنفتهناهنفتناتف cry2
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، THEDARKNESS ، *VENUS*
(30-04-2021، 16:09)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2021، 16:08)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی پشت سر کی حرف میزنه

به منم بگیننننن ._.
هیچی فقط سعی داریم موزالیکُ مثبت کنیم|=

امروز خیلی درگیر بودم
هم پ.خ هارو نخوندم هم گ.ا رو
یه امروزو دعوا نکنین -___-
+
تو به هر کی میاد پ.خ و پشت سر بقیه حرف میزنه فقط‌ یک جمله بگو : ت***و داری برو تو روی خودش بگو و گ* زیادی نخور ^^

(30-04-2021، 16:10)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منو میگی؟ -.-

مگه کسی گفته تو بدی؟؟

جانم؟
هیچی
خوبی؟
امروز موضوع هامو زدم.

خوبم خوبم ^^
به به!!! خسته نباشی

(30-04-2021، 16:11)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بهار نسخه جدید بزن دارم میرممممم نبئلهنفتهناهنفتناتف cry2

زوده که هنوز
 سپاس شده توسط Emmɑ ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، THEDARKNESS
(30-04-2021، 16:12)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-04-2021، 16:09)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچی  فقط سعی داریم موزالیکُ مثبت کنیم|=

امروز خیلی درگیر بودم
هم پ.خ هارو نخوندم هم گ.ا رو
یه امروزو دعوا نکنین -___-
+
تو به هر کی میاد پ.خ و پشت سر بقیه حرف میزنه فقط‌ یک جمله بگو : ت***و داری برو تو روی خودش بگو و گ* زیادی نخور ^^
شما کی درگیر نیستی؟._.
باشه باشه:>>>
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، THEDARKNESS

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 23 مهمان