امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

~* گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۱ *~

(27-02-2021، 11:50)ʍouʞ noʎ ʻʍouʞ n ɟı نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-02-2021، 11:50)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خسته جان بی خیال

نچ نچ

از معلم زبانه بدم میاد نمیخوام انرژیمو سر امتحان این هدر بدم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آگهی
(27-02-2021، 11:49)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-02-2021، 11:46)Thyme نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه عزیزم نخوندم
کلا رمان خون نیستم من ..
بیشتر درس میخونم :| دی

به خاطر نام کاربریت گفتم.
این تایم در معنای آویشن همون طوری تلفّظ می شه که تایم در معنای زمان و توی اون داستان باهاش بازی کرده بود.

تو چنین خوب چرایی ؟ -_-*
معنی و تلفظ نام کاربریمو میدونم کامل ولی رُمانه رو نخوندم.
قشنگه برم بخونم ؟
Unknown
~* گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۱ *~ 173
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، فرنودِ بن گیومرث
(27-02-2021، 11:50)#로진# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

"نــــــــــⓐنسی"
دوست دارم همه کمپانیا رو اتیش بزنم

مخصوصا اس ام لعنتی
این عکس منو کشته
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط DarkLight
(27-02-2021، 11:51)Thyme نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-02-2021، 11:48)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کتاب میکرو طلایی گاج رو خوندی؟
#ببخشید Big Grin

میرسونی؟ 8
میکروطلایی کدوم درس ؟ :>
و
پایه چندمی؟
دوازدهم تجربی. فکر کنم هم پایه باشیم
(27-02-2021، 11:50)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-02-2021، 11:47)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آورین آورین ۰-۰
دقیقاااااا ۰-۰
خعلی ایشن ۰-۰بشین باهامون ببین خو بجا اینکه انقده بگی اینا تو روحیه دخترونت تاثیر میزاره ._.
حالا خوبه از اولم عین یه دختر رفتار نمیکردما .__.

ن من بابام نمیگه نبین فقط میگه جنگیرو نبین
ب روحیمم کاری نداره چون خب ب پای همسن و سالایه خودم نسبت ب چیزای دیگه شجاعم
من ننم گیر میده چرا اینطور حرف میزنی چرا مثل ی دختر غذا نمیخوری چرا نفس میکشی/:
راستی ورونیکا رو دیدی؟

آها ۰-۰
هوم آخه بابا من چون اتکم میبینم یه نمه حساس شده میترسه یهو عجی مجی لا ترجی پسر شم ۰-۰ بمولا ۰-۰
ها اونو که همه گیر میدن ۰-۰ الان بابا من گیر جدید پیدا کرده چرا وقتی جایی میشینی انگشتای پاتو جم میکنی ۰-۰ خو عاغاااا ۰-۰ =..///
میگه این یه نشونه کمبود کلسیمه اگه دست خودت نباشه و انگشت پاتو جمع کنی ۰-۰ =..///
 سپاس شده توسط _sehun_
(27-02-2021، 11:53)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-02-2021، 11:50)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ن من بابام نمیگه نبین فقط میگه جنگیرو نبین
ب روحیمم کاری نداره چون خب ب پای همسن و سالایه خودم نسبت ب چیزای دیگه شجاعم
من ننم گیر میده چرا اینطور حرف میزنی چرا مثل ی دختر غذا نمیخوری چرا نفس میکشی/:
راستی ورونیکا رو دیدی؟

آها ۰-۰
هوم آخه بابا من چون اتکم میبینم یه نمه حساس شده میترسه یهو عجی مجی لا ترجی پسر شم ۰-۰ بمولا ۰-۰
ها اونو که همه گیر میدن ۰-۰ الان بابا من گیر جدید پیدا کرده چرا وقتی جایی میشینی انگشتای پاتو جم میکنی ۰-۰ خو عاغاااا ۰-۰ =..///
میگه این یه نشونه کمبود کلسیمه اگه دست خودت نباشه و انگشت پاتو جمع کنی ۰-۰ =..///

من پسر ترما._.
انگشت پاتو جمع میکنی؟چطور؟
+
میگم ورونیکارو دیدی؟
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
 سپاس شده توسط DarkLight ، ᗩᐯᗩ⁷
(27-02-2021، 11:53)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-02-2021، 11:50)#로진# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

"نــــــــــⓐنسی"
دوست دارم همه کمپانیا رو اتیش بزنم

مخصوصا اس ام لعنتی
این عکس منو کشته
جز بیگ هیت کمپانیای دیگه اشغال دونین
عکسه نیومد
 سپاس شده توسط _sehun_
@"نــــــــــⓐنسی"
راستی یادم رفت بگم ورونیکاعم ندیدم بخبختانه ۰-۰ میبینم میبینم ۰-۰
(27-02-2021، 11:53)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-02-2021، 11:51)Thyme نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میکروطلایی کدوم درس ؟ :>
و
پایه چندمی؟
دوازدهم تجربی. فکر کنم هم پایه باشیم

پول میگیرم تقلب میرسونم D:
بزرگترم ازت !
...
دوازدهم تجربی اینجا چیکا میکنه؟
تو الان باید در حال خر زدن باشی :/
کنکور نداری تو مگه سه ماه دیگه -_-*
Unknown
(27-02-2021، 11:52)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-02-2021، 11:50)ʍouʞ noʎ ʻʍouʞ n ɟı نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نچ نچ

از معلم زبانه بدم میاد نمیخوام انرژیمو سر امتحان این هدر بدم

واقعا که دانش آموزای امروزی اصلا قدر معلماشون رو نمیدونن.
ناشناس

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان