امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 126 ஜ۩۩ஜ

(24-05-2014، 11:57)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فاطیییییی ^__^ فاطییییــوووووو ^_^

عاشقتم ! عاشقـــــــتم ^_______^

:| .. !
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 126 ஜ۩۩ஜ 173
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Mᴏsᴇs ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
آگهی
(24-05-2014، 11:57)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 11:55)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 11:53)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هوم ؟! (: ..

دوست دارم :| ..
تو فقـد مال مـنـی (ـ_ـ*) !Big Grin

:| ..

هع :| باشه از این حرفا -_-

(24-05-2014، 11:58)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 11:56)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:|؟

:||| .. !
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 126 ஜ۩۩ஜ 173
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs ، Dead Silence
(24-05-2014، 11:57)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 11:56)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 11:54)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جیــــــــــــغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغ *^_________________^*

واییییییییییییییییییی خـُدای مـن *^_______________^*

چیشده مـرضییی ؟! ^_^

فاطیییییی ^__^ فاطییییــوووووو ^_^

عاشقتم ! عاشقـــــــتم ^_______^

مبـارکه مـرضی ^__- !!

ای جووونم *^_^* !!

خدافس ~_~

آیسیی ژونم عاشقتم دخی ^_^ خیلی دوست دارم ^_^ بای نفسم :*
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Brooklyn Baby ، Dead Silence
(24-05-2014، 11:59)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=22881&page=60

رفتم ديدم سپاس هم دادم

(24-05-2014، 11:59)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=22881&page=60

رفتم ديدم سپاس هم دادم
(..*)

ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 126 ஜ۩۩ஜ 173
(24-05-2014، 11:32)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 11:27)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 11:25)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 11:22)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بهتره بگین به جمع عاشقان دل خسته خوش اومدی آیسان |:

اینجا همه شوور دارن ! بغیر از من ):
آره تو که راس میگی:|

ایـن یـــنی مـــن شوورت میـــشم|:

راس میگه کیانا !

خجالت بکش رضی :/

تو روز روشن جلو زنـت داری پیشنـهـآد ازدواج میدی !؟ ://

زنـش : من قبول نمیکنم ! به نیـآبت از تو میزنم تو دهنـه شوورت تا به دخدرایه مردم کار نداشته باشه Angel

زنــش کیه؟؟؟
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs
طرزِ تهیه یک سریال ترکیه ای:

1-یه فیلم سوپر طولانی رو بردارید
2- قسمت بُکن بُکنش رو حذف کنید
3-اسم شخصیت ها رو بذارید صنوبر و کاج و ...
4-صدای تخمی چند نفر از دوستاتون رو روی فیلم بذارید
تبریک میگم . سریال (عمر گل داشاق) آماده ست...!
 سپاس شده توسط NeginNg
هــی|: ..
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
(24-05-2014، 12:00)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 11:57)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 11:55)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 11:53)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هوم ؟! (: ..

دوست دارم :| ..
تو فقـد مال مـنـی (ـ_ـ*) !Big Grin

هع :| باشه از این حرفا -_-

(24-05-2014، 11:58)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 11:56)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:|؟

:||| .. !
:|_-_؟

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، Ƒαкє ѕмιƖє
(24-05-2014، 12:04)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زنــش کیه؟؟؟

ی بنده خُدایی تُ چیکا داری ب زنش الان شکست عشقی خوردی که زن داره ؟ :|
 سپاس شده توسط ~KiAηA~ ، Mᴏsᴇs
(24-05-2014، 11:30)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 11:27)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 11:23)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 11:22)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2014، 11:20)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 125 ஜ۩۩ஜ
(05-22-2014 12:05 PM)~KiAηA~ نوشته شده توسط:
(05-22-2014 12:02 PM)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته شده توسط:
(05-22-2014 12:01 PM)~KiAηA~ نوشته شده توسط:
(05-22-2014 11:57 AM)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته شده توسط:
:| .. !

کیانا ؟ :|

نکنه خوشت میاد رضا بحث رو ادامه بده ؟ :|

نـــع بــآو شوخـــی میکـــنم(:

خخخخ!

دارم اذیـــتش میکـــنم(:

رضــا دوست معمولیمه(:
(05-22-2014 11:58 AM)Donya Garmoosa2 نوشته شده توسط:
(05-22-2014 11:55 AM)~KiAηA~ نوشته شده توسط:
تو اینجــآ پسری به نــآم رهــا میشـــناسی دنیــآ؟؟؟

رضــا بحثو عــوض میــکنه!!

نترس بــابــا دوست ندارم!!!!

چرآ ميپرسي؟ ×_×

مسخــرت کردم نفهمــــیدی|:
فقط درحد اس ام اس:|
=))))))))))))))

تو شـــمــاره مـــنو داری؟؟؟؟؟؟

چــآخــآن|:
(05-22-2014 12:04 PM)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته شده توسط:
اس ام اس :| ؟

پـَ ..

نیگا خودتون دارین دهن منو وا میکُنید اینجور حرفا نزنید تا شایعه دُرست نکنم براتون -_- !
(05-22-2014 12:04 PM)~KiAηA~ نوشته شده توسط:
(05-22-2014 12:00 PM)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته شده توسط:
نع شوخی کردم کیانا زین و لوک رو دوست داره (: !

اونــآرو کـه بعــله ولی اونــآ رویــایین!

یه جنــآب X هــم وجــود داره(:

بیا در گوشم بگو لُطفا لُطفا لُطفا ! :|

نمیشـــه|:

فقط یــه نفـــر میــدونه|:
اصن گوشی داری=)))))))))؟

ینـــی رضــآ فک کرده مــن گوشــی ندارم؟؟؟؟؟
اهه:|
ملت چ خرن:|:|:|:|
شوخی بود:|=))))))))))-_-
تو خـــودتو قــاطی این ملت نکنی بســه(:
نمیـــخورد شوخــی بــاشه|:
من کلا فقط با "خله:|"حرف جدی میزنم....!
با بقیه در حد شوخی:|:|:|

چی خـــــله؟؟؟؟؟؟؟

بوگو بوگو؟
نمی گم:|

تو پ.خ بوگو!

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 16 مهمان