امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 2.77
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

×~ گفتگو آزاد | نُسخه 4۲۷~×

(11-05-2021، 13:14)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هوم
الیسا یه خواننده لبنانیه و تو برنامه ذ فویس کیدز داور هست اگه دیده باشی
اون ک عشقه*_*

آو، یه سعد لمجرد هم هست، کراش کودکیم بود. :دی
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، моои
آگهی
(11-05-2021، 13:11)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2021، 12:08)KᏙ¥றᏙƝ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ب جا اینک اینجا چت کنی برو عکس رو از ارمی بگیر Smile

پاره شدم
نمیده بابا . اصلا قابل پیشبینی نیس این بشر
یهو میبینی تو ی روز 10 تامیده
یبارم همه رو تحریم میکنه

Telegh_01
کاش باته فیک نبود... Smile
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ
(11-05-2021، 13:16)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2021، 13:13)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره فرهاد گفت
واقعا ناراحت شدم
در عوض ماهی های تازه و خوبی دارین
و بهشتی به اسم قلیه ماهی

مرسی از همدردی*_*
عاره ماهی هامون خوبن
ی مدت مشهد موندیم مردیم از بی ماهی:/
قلیه نمیدوستم متاسفانه
فقط ماهی شکم پر(=
اععع؟
فقط بگو جز حرم کجاها دگ رفتین <:

قلیه ماهی؟ من فک کردم غذا جنوبی باشه
یعنی اینقد ماهی براتون واجبه ک ی مدت نباشه اذیت بشین؟ مگه سیگاره؟ :/
خیلی جالب بود اینقد علاقه مندین به ماهی
(11-05-2021، 13:18)KᏙ¥றᏙƝ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2021، 13:00)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره xD
خوشبختم ((:

چ اشنایی کاملی  Smile

ای بابا D:
دانشجویی شما ؟
(11-05-2021، 13:12)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2021، 13:03)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وزیر انرژی؟ ! کیلویی چند؟

اگر جمله رو با حوصله خونده باشی . گفتم نمیدونم اسم دقیقشو

منم میگم که دونسته یا ندونسته کیلویی چند؟
(11-05-2021، 13:17)z_farhad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2021، 13:15)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سنگین بود لول
پس بریم روسیه
زن بور بگیریم با اقامتش

حاجی اونجام سردیت میکنه باز نمیتونی پاسخگو باشی
مورد بعدی کجاس؟ D=

داش وسط خیابون تو برفا ک نمیخواد انجامش بدی طرف رو
تو خونه گرم و نرم . راحت
ولی اکراین و سوئد و اینام خوبن . جشم ابی دارن

(11-05-2021، 13:19)KᏙ¥றᏙƝ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2021، 13:11)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاره شدم
نمیده بابا . اصلا قابل پیشبینی نیس این بشر
یهو میبینی تو ی روز 10 تامیده
یبارم همه رو تحریم میکنه

Telegh_01

ذفعه های پیششو میگردم پیدا میکنم برات D:
(11-05-2021، 13:20)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2021، 13:18)KᏙ¥றᏙƝ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چ اشنایی کاملی  Smile

ای بابا D:
دانشجویی شما ؟
اصولا بعد پیش دانشگاهی رفتم کارت معافیتمو گرفتم
و سربازی کنسل شد و خاسم پشت کنکور باشم ک مثلا پزشکی قبول شم نشد بعد 2 سال هم ک خاسم برم دانشگاه خورد ب کرونا
الانم منتظرم حضوری شه برم ازاد...
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، Ɗєя_Mσηɗ
(11-05-2021، 12:27)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2021، 12:25)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینجارو نمیگم
بحثم فراتر از اینجاس کلا (لبخند شیطانی )

هعی ن ب جان تو ک اونجوری نیس =/
چ خبر جناب؟

(11-05-2021، 12:26)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما هم مرسی وقت گزاشتی ننه جون Smile  Tongue  Cool  Wink
استیکرا بسه؟/ Undecided
خواهش فوکولم  Big Grin
اره اورین اینجوری خیب بید Big Grin
سلامتیت
بیکاری و بی عاری v:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط shghyegh
(11-05-2021، 13:20)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2021، 13:12)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگر جمله رو با حوصله خونده باشی . گفتم نمیدونم اسم دقیقشو

منم میگم که دونسته یا ندونسته کیلویی چند؟

امیدوار بودم که واقعیت داشته باشه . حیف شد!
(11-05-2021، 13:20)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-05-2021، 13:17)z_farhad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حاجی اونجام سردیت میکنه باز نمیتونی پاسخگو باشی
مورد بعدی کجاس؟ D=

داش وسط خیابون تو برفا ک نمیخواد انجامش بدی طرف رو
تو خونه گرم و نرم . راحت
ولی اکراین و سوئد و اینام خوبن . جشم ابی دارن

(11-05-2021، 13:19)KᏙ¥றᏙƝ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Telegh_01

ذفعه های پیششو میگردم پیدا میکنم برات  D:
تیر هوایی داری دادا Telegh_01

از الان ب صفحه چت تل خیره شدم Smile
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان