امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【266】

(10-09-2015، 13:55)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 13:54)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 13:52)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
به جای غزل
جاش خالي p336
خیلی عذر میخوام ولی ساکت شو >_< -_-
چرا اون وخ؟؟؟؟؟؟؟؟>.<
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، ×ИамеLеsS×
آگهی
(10-09-2015، 13:57)wicked نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 13:54)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 13:53)wicked نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبید دوستان؟

....

سلام داداش امید
خوبی
والا تا چند لحظه پیش خوب بودم

چیشد مگه دادا؟
بابا همه انصراف دادن
دیگه برامون تیم نمونده
اهورا امیر غزل فرید و...
غزل چرادیگه؟
اصلا چرا استعفادادن ؟
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【266】 169

سپاس شده توسط Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، ×ИамеLеsS× ، ×ThundeRBolT×
(10-09-2015، 13:57)wicked نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 13:54)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 13:53)wicked نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبید دوستان؟

....

سلام داداش امید
خوبی

چیشد مگه دادا؟
بابا همه انصراف دادن
دیگه برامون تیم نمونده
اهورا امیر غزل فرید و...
اه >_>
چرا غزل ؟ تازه مدیر شده بود -.-
کدوم امیر را/؟
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، ×ИамеLеsS× ، ×ThundeRBolT×
(10-09-2015، 13:57)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 13:54)wicked نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 13:50)wicked نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سـلام

سلام ._.
امیر حسین بود اسمت .-. ؟

نه من ملیکا بودم o_O 
سارا از کجا اومد .-.
-------------------
آرش مروا پارمیدا ملیکا امید فرناز آیدین امیر حسین ._.

(10-09-2015، 13:55)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 13:54)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 13:52)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
@wicked
به جای غزل
جاش خالي p336
خیلی عذر میخوام ولی ساکت شو >_< -_-

تو چ پدر کشتگی ای با غزل داری ._. ؟
هیچ پدرکشتگی باش ندارم ملی :|

سپاس شده توسط ×ИамеLеsS× ، ×ThundeRBolT×
بدرود همگی 
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، ×ИамеLеsS× ، # αпGεʟ ، ×ThundeRBolT×
نبودم چهار صفه رفتید جلو
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، ×ThundeRBolT× ، Aiden Pearce

خوبید دوستان؟

....

سلام داداش امید
خوبی

چیشد مگه دادا؟
بابا همه انصراف دادن
دیگه برامون تیم نمونده
اهورا امیر غزل فرید و...

رزی رو جا انداختی cry2 
یکی از این موسیقی انصراف نمیده ما مدیر شیم ._. اه -_-

(10-09-2015، 13:57)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 13:54)wicked نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 13:50)wicked نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سـلام

سلام ._.
امیر حسین بود اسمت .-. ؟

با من بود :|

(10-09-2015، 13:56)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 13:55)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2015، 13:53)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ملیکا و پارمیدا اهنگ رو گوش دادین نظرتونو هم بگین

اسمشو نگفتی برادر  Idea

وااااييييي مليكاااااا
سه بار اسمشو گفت و بهش اشاره كرد

مشغول حاضر غایب بودم ندیدم <(_ _*)>
 سپاس شده توسط Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، # αпGεʟ ، ×ИамеLеsS× ، ×ThundeRBolT×
دارم احساس ميكنم مليكا فك ميكنه ما كوريم يا شايد احساس ميكنه يه تختمون كمه
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، ×ИамеLеsS× ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، Berserk
جون من غزل انصراف داده >_> ؟؟؟
برم ماشینا رو فتح کنم <_< ؟؟؟
 سپاس شده توسط ×ИамеLеsS× ، # αпGεʟ
(10-09-2015، 13:57)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سـلام

سلام ._.
امیر حسین بود اسمت .-. ؟

نه من ملیکا بودم o_O 
سارا از کجا اومد .-.
ببخشید با یکی دیگه اشتباه گرفتم

--------------------
دوستان منو دارید تگ میکنیدا
اینقدر نقل نگیرید عزیزانم
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، ×ИамеLеsS× ، omidkaqaz ، Berserk

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]
Wink اگه یه هفته آزاد بودی دوس داشتی باکی و کجا باشی؟
  گفتگو آزاد | نُسخه [466]
  گفتگو آزاد | نُسخه [465]
  گفتگوی آزاد | نسخه ۴۶۴
  گفتگو آزاد | نسخه 463
  گفتگو آزاد | نسخه 462
  گفتگو آزاد | نُسخه [461]
  گفتگو آزاد | نُسخه [460]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 29 مهمان