امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

•°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°•

(15-05-2020، 15:34)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 15:33)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 15:24)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیا این دوستمونو توجیح کن
@"fatemeh 11 ساله"
تو توجیحش کن من ده تومن به تو میدم
بقیه دو تومن ((:

من میتونم قانعش کنم هیچ چیز هم نمیخواد بدی (:

فدای شما *-*
نشی
سخاوتمندتر و مهربون تر از من تو دنیا نیست Telegh_01
 سپاس شده توسط sober ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
آگهی
(15-05-2020، 15:34)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

"Anill"@
صبرت قابل ستایشه |:

می بینی بخدا
فدای تو *-*
 سپاس شده توسط saba 3 ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
با تو ام
(15-05-2020، 15:25)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"fatemeh 11 ساله"
سلام. میشه گفت من منطقی ترین مدیر اینجا هستم
میتونم مشکلتون رو بپرسم؟
از وقتی رفتم با ترینات حال میکنی دیگه Telegh_01
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آب کم است
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، sober ، Jack Daniel'ѕ
(15-05-2020، 15:36)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تو ام

چی شده؟
اولا که احترام؟!
دوما که بله؟
(15-05-2020، 15:36)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 15:34)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

"Anill"@
صبرت قابل ستایشه |:

می بینی بخدا
فدای تو *-*

وای خوشم اومد 

یه بچه ۱۱چه قشنگ یه قشون آدم سر کار گذاشته((:

کل انجمن درگیر کرده((:
 سپاس شده توسط sober ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، ßяɪcε
(15-05-2020، 15:32)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 15:30)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 15:28)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 15:25)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"fatemeh 11 ساله"
سلام. میشه گفت من منطقی ترین مدیر اینجا هستم
میتونم مشکلتون رو بپرسم؟

بله عزیزم
ببین من هرچی مینویسم این آقا(خانم)میبندتش یا میگه کم محتواس یا میگه نمیدونم تو موضوع خودش نیست یا میگه یکی دیگه مث این هس

میتونم موضوعی که دوستم بسته رو نگاه کنم؟
در واقع لینکشو بفرست
عزیزم خودت بیا آخرین نوشته هامو ببین هس

بله متوجه شدم Heart
خب..
پست های شما خیلی فان بود اتفاقا الان دارم بالشمو گاز میگیرم از خنده. ولی بحث اصلی اینجاست که پست نباید از نظر اندازه ، مثل یک کامنت باشه. یا حداقل باید یک تصویری داشته باشه
و اینکه معرفی گروه اکسو نه تنها شما، بلکه 20 نفر قبل هم معرفی کردن. ایا یک نفر کافی نیست؟
یک پیشنهاد دارم
من یه پست مخصوص طرفدارهای اکسو به شما میدم. شما به جای پست جدید زدن، مسائلتون رو اونجا مطرح کنید
نظرتون؟
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، sober ، م‍حمّد ، ßяɪcε
(15-05-2020، 15:38)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 15:36)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تو ام

چی شده؟
اولا که احترام؟!
دوما که بله؟

من احترام دارم دویست بار برات گفتم نخوندیش
خب ببخشید
میگم همه ی پستامو حذف کن میخوام از اول پست بزارم
(15-05-2020، 15:38)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-05-2020، 15:36)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

"Anill"@
صبرت قابل ستایشه |:

می بینی بخدا
فدای تو *-*

وای خوشم اومد 

کل انجمن درگیر کرده((:

میخوام یه کتاب بنویسم از دوره ی مدیریتم
از روزی که رنگ اسمم تغییر کرد هرروز یه بسازی داریم D:
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، ßяɪcε
(15-05-2020، 15:38)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

"Anill"@
صبرت قابل ستایشه |:

می بینی بخدا
فدای تو *-*

وای خوشم اومد 

کل انجمن درگیر کرده((:

خخخTelegh_01Telegh_01
 سپاس شده توسط sober

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 16 مهمان