امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

°• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •°

(26-07-2021، 21:41)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-07-2021، 21:38)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ینی انقد خاصی؟

.-.

به نکته خوبی اشاره کرد. مارک منسن می گه فرقی نداره فکر کنید بهترینید یا بدترین. در هر صورت فکر می کنید خیلی خاصید.
 سپاس شده توسط سهَ‌ند ، *Aɴѕel*
آگهی
(26-07-2021، 21:40)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-07-2021، 21:20)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میدونی من عاشق فرندزم
اما همشو ندیدم
خیلی زیاده
یعنی ارزو به دل موندم همشو ببینم((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((:
فکر کنم 300 خورده ای قسمت بود
آرهه ده تا فصله 22/23قسمتسسسس
منم بار اول یه سال طول کشید ببینم=)

یه ماه :/

(26-07-2021، 21:41)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-07-2021، 21:38)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ینی انقد خاصی؟

.-.

فرق .-. با ._. چیه؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
Telegh_01
مسخره نکنید
(26-07-2021، 21:46)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(=[/url][/align]

وقتی که موهات رو بالا می بندی و تار موهات این طوری می ریزه رو پیشونیت واقعاً یازده از ده.
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
(26-07-2021، 21:48)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-07-2021، 21:46)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(=[/url][/align]

وقتی که موهات رو بالا می بندی و تار موهات این طوری می ریزه رو پیشونیت واقعاً یازده از ده.

یه عکسی دارم برات الان میفرستم
 سپاس شده توسط فرنودِ بن گیومرث
(26-07-2021، 21:46)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این دیگه صدد درصددد

گنا دارم Telegh_28
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
(26-07-2021، 21:48)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-07-2021، 21:48)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه عکسی دارم برات الان میفرستم

وای.بفرست.
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
(26-07-2021، 21:42)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-07-2021، 21:40)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آرهه ده تا فصله 22/23قسمتسسسس
منم بار اول یه سال طول کشید ببینم=)

.-.

فرق .-. با ._. چیه؟

یه ماهه دیدی؟
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، فرنودِ بن گیومرث
(26-07-2021، 21:50)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-07-2021، 21:42)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فرق .-. با ._. چیه؟

یه ماهه دیدی؟
دیدی باز یادم رفت به توصیه ت عمل کنم؟
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
کیودی پای
ناشناس
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان