امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

°• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •°

(26-07-2021، 21:29)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-07-2021، 21:27)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا؟

چون بعدش من میخوام عکس بزارم
بذار برم سر لپتاپ ببینم عکس چی دارم بذارم.

(26-07-2021، 21:30)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-07-2021، 21:23)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=268859&page=56
اگه اینجا عکس بزارید یک عدد شوکولات میدم

We're not as pretty as you ):
حق.
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، سهَ‌ند
آگهی
(26-07-2021، 21:31)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-07-2021، 21:29)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چون بعدش من میخوام عکس بزارم

اخر سر نفهمیدم بزارمه یا بذارم

مرسی عزیز

(26-07-2021، 21:30)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-07-2021، 21:23)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=268859&page=56
اگه اینجا عکس بزارید یک عدد شوکولات میدم

من شبیه میمونم
عکسم رو میزارم تا دیگران رو شاد کنم
 سپاس شده توسط فرنودِ بن گیومرث ، سهَ‌ند
(26-07-2021، 21:32)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-07-2021، 21:31)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخر سر نفهمیدم بزارمه یا بذارم

مرسی عزیز
اگه واقعاً معنای گذاشتن چیزی در جایی بده بذارمه.
اگه به معنای ادایِ چیزیه مثل اجازه دادن یا سپاس گزاری بزارمه.

خواهش می‌کنم.
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، سهَ‌ند ، ѕααяeη
(26-07-2021، 21:32)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من شبیه میمونم

میمون های محله شما چه زیبان ):
ناشناس
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
(26-07-2021، 21:09)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-07-2021، 21:07)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچت حشین
5 سالش شده
"Alien"
من چه گلطی کردم.-.
لانتی 5 سالشه
والا هنو مدت ازدواج یه سال نشده.ـــــــــــــــــــــــــــــــــ.
اصلا اسم منو یادته؟
از بچت بپرس کی موند برامون؟تو حسرت بابا و پدربزرگ و مادربزرگ موند بچم...
با سختی بزرگش کردم.
حشینن بیا بگل مامانی|=
 سپاس شده توسط Prometheus
(26-07-2021، 21:36)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من شبیه میمونم

همه انسان ها زیبان به جز من
 سپاس شده توسط سهَ‌ند
(26-07-2021، 21:37)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-07-2021، 21:36)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ینی انقد خاصی؟
ناشناس
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
(26-07-2021، 21:20)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-07-2021، 21:18)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آرههه هر قسمتشو5/6بار دیدم=)
تو دیدی؟

میدونی من عاشق فرندزم
اما همشو ندیدم
خیلی زیاده
یعنی ارزو به دل موندم همشو ببینم((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((:
فکر کنم 300 خورده ای قسمت بود
آرهه ده تا فصله 22/23قسمتسسسس
منم بار اول یه سال طول کشید ببینم=)
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
ملیکا برو عکس بذار. عکس جوونیای من خیلی ضایع س . الان بر می دارمش تنمسشتبمینسیتب
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
(26-07-2021، 21:38)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-07-2021، 21:37)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ینی انقد خاصی؟

.-.
 سپاس شده توسط فرنودِ بن گیومرث ، سهَ‌ند

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان