امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

*•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•*

خب هرچند واقعا هنوز سرشبه ولی چاره ای نیست باید رفت خوابید : |
شبتون خوش دوستان.
 سپاس شده توسط فرنودِ بن گیومرث ، *VENUS* ، Emmɑ
آگهی
(03-03-2021، 1:21)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-03-2021، 1:18)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرجع تقلیدت اشتبـاه بوده خواهـرمـ بیـا پیشـ خودمـ  ng2
لعنتی همیشه باهاش بهم خوش میگذشت حیف ک فرهنگ هامون یکی نبود

پچ پچ میخوری؟ -+-
 سپاس شده توسط Emmɑ
(03-03-2021، 1:22)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شبتون خوش دوستان.

شبت به خیر بِرار.
باز هم مزیّن بنُما این جا رِ .
 سپاس شده توسط Emmɑ ، امیررضا*
خیله خب ..
شمارو به خداوند متعال میسپارم
انسان باشین و با هم مهربان باشید
فحش ندین
جلو سهندم بگیرین
به والله من نیستم ویرایش کنم، امیر میاد محرومتون میکنه
شبتون بخیر جیگر طلا ها
 سپاس شده توسط Emmɑ ، فرنودِ بن گیومرث ، ѕααяeη ، *Aɴѕel*
(03-03-2021، 1:21)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-03-2021، 1:20)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره دومیشم تو دستمه
دوست نداری؟راستی مادربزرگ ژان فردا ددیم میاره خونتون با عمه شهلا بازی کنم

بیا مامی فدات بشه
برات ناهار چی درست کنم؟ هوم ؟ ^۷^
هیی خدانکنههههه*-*
ماکارونیییییییییییی کوکی هم میپزی؟

(03-03-2021، 1:22)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-03-2021، 1:21)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لعنتی همیشه باهاش بهم خوش میگذشت حیف ک فرهنگ هامون یکی نبود

پچ پچ میخوری؟ -+-
با اجازه بزرگترا بله

(03-03-2021، 1:23)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-03-2021، 1:22)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شبتون خوش دوستان.

شبت به خیر بِرار.
میدونی دوست دارم چیکارت کنم؟!
 سپاس شده توسط ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ ، فرنودِ بن گیومرث ، ѕααяeη
(03-03-2021، 1:23)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیله خب ..
شمارو به خداوند متعال میسپارم
انسان باشین و با هم مهربان باشید
فحش ندین
جلو سهندم بگیرین
به والله من نیستم ویرایش کنم، امیر میاد محرومتون میکنه
شبتون بخیر جیگر طلا ها

منم می رم سر زندگیم.
شبت به خیر.

(03-03-2021، 1:23)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-03-2021، 1:21)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیا مامی فدات بشه
برات ناهار چی درست کنم؟ هوم ؟ ^۷^
هیی خدانکنههههه*-*
ماکارونیییییییییییی کوکی  هم میپزی؟

(03-03-2021، 1:22)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پچ پچ میخوری؟ -+-
با اجازه بزرگترا بله

(03-03-2021، 1:23)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شبت به خیر بِرار.
بکُشی؟
 سپاس شده توسط Emmɑ
عه استادان بیدارین هنوز؟ ۰-۰
چه خفن ۰-۰
 سپاس شده توسط فرنودِ بن گیومرث
(03-03-2021، 1:25)فرنودِ بن گیومرث نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-03-2021، 1:23)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بکُشی؟
لاناتی جاذاب بیه بریم من مخام اعصاباتو قایچی کنم
 سپاس شده توسط ѕααяeη ، فرنودِ بن گیومرث

پچ پچ میخوری؟ -+-
با اجازه بزرگترا بله
نـداریمـ تمومـ شُـد
 سپاس شده توسط Emmɑ
(03-03-2021، 1:28)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با اجازه بزرگترا بله
نـداریمـ تمومـ شُـد

ببین این خیلی شبیه همون پسریه ک دنبالمون راه افتاد و شماره میداد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://pin.it/4fTca4S
 سپاس شده توسط ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ ، Thyme

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان