امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

•°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°•

@"fatemeh 11 ساله"
خوندی حرفامو؟
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، ßяɪcε ، Ɗєя_Mσηɗ
آگهی
خب من هروخ میخوام عکس بزارم نمیشه این یک
دو اون مطلب طنز بود و ربطی به آهنگ نداشت
سه باشه دوتا از پستام نامناسب بود ولی باید قبول کنی که اون پست طنز بود
چهار خو دیگه چرا ارسال نظر رو میبندی؟میبندی چی میشه؟که چی؟
(15-05-2020، 15:03)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گلم باید بری تو قسمت آپلود عکس لینک عکستو کپی کنی بعدش بزاری تو موضوعت:-)))
۲و۳.____.
۴همونایی که قبلا آنیل گفت:-)
 سپاس شده توسط sober
(15-05-2020، 8:14)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یاد شعر تیتراژ شروع بره ناقلا افتادم:|

بع بع بع 
صبح شده(:

(15-05-2020، 3:24)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدایا خودت شرو ازم دور کن /:

چرا شر؟

@"Ƒalleη"

آواتارت چه خوبه
تو هم فرندز بازی؟

آی آی نگووو
@Anill

من موضوعاشو دیدم تکراری نبود که خودش نوشته بود جالب هم بود . بجای بستن میشد منتقل کنین تو همون پستی که میگین قبلا بوده.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
(15-05-2020، 15:03)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما باید عکستونو آپلود کنین و من توی متن بذارین
مطلب طنز محتوایی داریم و چون کیپاپه توی اون انجمن قرار می گیره
من ارسال نظرو نمی بندم وقتی وارد زباله دان میشه شما دیگه نمی تونید چیزی ارسال کنید
این قانونه انجمن که موضوعات کم محتوا و بی کیفیت باید بسته بشن عزیزم
ما هم اوایل که اومدیم موضوعاتمونو بستن
من خودم ۱۰۰ تا از تاپیک هام بسته شده عزیزم ولی حق داشتن

(15-05-2020، 15:06)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Anill

من موضوعاشو دیدم تکراری نبود که خودش نوشته بود جالب هم بود . بجای بستن میشد منتقل کنین تو همون پستی که میگین قبلا بوده.

بیوگرافی اکسو تکراری بود
و موضوعات دیگه کم محتوا بودن
 سپاس شده توسط ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ ، ßяɪcε ، Ɗєя_Mσηɗ
(15-05-2020، 15:06)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Anill

یکیش تکراری بود یکیشم کم محتوا اشکالی نداره ولی موضوع زیاده

@Anill

آفرین Heart این دوستمون داره درست میگکه تازشم من چیزی که نوشته بودم با اون چیزی که اون یارونوشته بود فرق میکرد
 سپاس شده توسط سهَ‌ند
(15-05-2020، 15:08)fatemeh 11 ساله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Anill

آفرین Heart این دوستمون داره درست میگکه تازشم من چیزی که نوشته بودم با اون چیزی که اون یارونوشته بود فرق میکرد

شما هر مشکلی داری توی موضوع زدن به من پ.خ بزن راهنماییت می کنم،باشه عزیزم؟
درباره ی موضوعت مال ایشون کامل تر بود و عکس داشت
درسته عکسهاش خراب شده بود ولی موضوع شما جامع نبود
(15-05-2020، 15:08)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Anill

یکیش تکراری بود یکیشم کم محتوا اشکالی نداره ولی موضوع زیاده

تکراری نبود اون بیوگرافی کاملشونو نوشته بود من فقط یه توضیح کوچیک درباره اکسو دادم

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 16 مهمان