امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

¥ گــفـتگـوے آزاد ¥ نسخه 99

(28-03-2014، 23:44)✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ملی منوبا رکی اشنا نمیکنی

آهاع ببخشید

نسی← جوجوی من

جوجو←نسی دوست و هووی من

^_______________________________^
هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ هَـ سـ تَـҐ

هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے گَـ Ґ

هَـ ـر ڪـ آرـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے ڪُـ نَـҐ

بـ ـﮧِ פֿُـ و בَҐ مَـ ر بـ وطـ ـﮧِ

سپاس شده توسط ✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥
آگهی
(28-03-2014، 23:44)matin.ss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2014، 23:41)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2014، 23:40)matin.ss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2014، 23:38)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2014، 23:36)matin.ss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای گفتی خداییش زن ذلیلم اونم بد جوری نمی دونم چرا انقدر عاشق دخترم

منم عاشقم ولی نه عاشق دخترا فقط عاشق شوخی با دخترا@_.

نه من عاشق خوده دخترم

بسکه خلی:|

دست خودم نیست یه دختر خوشگل می بی نم دوست دارم بغلش کنم مثل گربم تیمو همیشه بغلش می کنم ولی ناموسا خیلی دختر رو دوست دارم

اوق. آبرو هرچی پسره بردی که. یه بنده انگشتم غرور نداری. یکم برای خودت ارزش قائل شو:|
 سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ
(28-03-2014، 23:45)matin.ss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2014، 23:43)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2014، 23:37)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام-__-

(28-03-2014، 23:40)matin.ss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2014، 23:38)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2014، 23:36)matin.ss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه من عاشق خوده دخترم

الان امیر اینجا بود یه چیزی بارت میکرد:V
Big Grin

امیر کیه؟
امیرحسین رو می گی؟

ALONE BOY
مآمآن منو بآ بآبآیی آشنآ نمی کنی؟؟؟؟؟؟HeartHeart
 سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ
(28-03-2014، 23:47)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2014، 23:44)matin.ss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2014، 23:41)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه من عاشق خوده دخترم

بسکه خلی:|

دست خودم نیست یه دختر خوشگل می بی نم دوست دارم بغلش کنم مثل گربم تیمو همیشه بغلش می کنم ولی ناموسا خیلی دختر رو دوست دارم

اوق. آبرو هرچی پسره بردی که. یه بنده انگشتم غرور نداری. یکم برای خودت ارزش قائل شو:|

قارت قارت

سپاس شده توسط ERF@N
ملی ببین 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.picturesanimations.com/b/boys/32.gif  خروس 
¥ گــفـتگـوے آزاد ¥ نسخه 99 16 اهورا 
^_^
¥ گــفـتگـوے آزاد ¥ نسخه 99 16
 سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ ، ERF@N ، Δ.н.ο.υ.я.Δ

(28-03-2014، 23:29)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2014، 23:27)matin.ss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابا یکی اومده زده تو گلوی من  من واس این برگشتم مامانم این و جور کنه و من برم تو اون انجمن دیگه چون اونم اونجا هس

زن ذلیل"-_-"

نه من عاشق خوده دخترم

استغفرالله..! |:
عاشقان گفتگو -_-
 سپاس شده توسط ERF@N
(28-03-2014، 23:47)♥roki♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مآمآن منو بآ بآبآیی آشنآ نمی کنی؟؟؟؟؟؟HeartHeart

غرفانه دیع

خیر سرش باباته دیشبم می خواست شما را از من بگیره الآن اصن بهت محل نمیذاره

سپاس شده توسط ERF@N
(28-03-2014، 23:47)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2014، 23:45)matin.ss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2014، 23:43)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2014، 23:37)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام-__-

نه من عاشق خوده دخترم

الان امیر اینجا بود یه چیزی بارت میکرد:V
Big Grin

امیر کیه؟
امیرحسین رو می گی؟

ALONE BOY

چرا مگه چی گفتمHuh
(28-03-2014، 23:46)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2014، 23:38)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام-__-

من چشام ضعیفه بر و بچ!
o_o"
این واقعا ستارست?:|

هعی هعی اره منم ارع ارع اصن اینجا کحاست من ا مروز بزور اومدم تا یک ماه دیگر هم نمیام عمه جان

چراع?!
ن زود بیا:|
 سپاس شده توسط pink lady

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان