امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

_ گـفـتگوی آزاد 229 _

(26-02-2015، 21:38)❤уαѕαмιη❤ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-02-2015، 21:37)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

]
بعد شماها میخواین نویسنده هم بشین اره؟:|
خواب ببینید-_-
ی اب نمیارین برا ادم:hiccp:

اهـورآ ._.
اب اوردی بهم بدی؟._________________.
 سپاس شده توسط ❤уαѕαмιη❤
آگهی
(26-02-2015، 21:38)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-02-2015، 21:33)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-02-2015، 21:32)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خواب ببینید-_-

کی نمیاره؟ غلط میکنه نیآره -_-

من خودم الآن برات یه بشکه اب میارم  :v
احسنت..مرحبا!
تو توی الویتامی._.

ایــــــــــول ! چیزِ همه تون بســوزه :VVVV
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ
(26-02-2015، 21:39)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-02-2015، 21:37)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-02-2015، 21:32)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خواب ببینید-_-

تا شیرکاکایو هس آب میخوای چکار ._.
اب میخوام این حالتم بپره-->:hiccp:

این نورا کجاس؟
دلم براش تنگ شده

مـگ مـسـتی؟ :|
Lινє ιη ѕυcн α ωαу тнαт ιƒ αηуσηє ѕρσкє вα∂ℓу αвσυт уσυ
ησ σηє ωσυℓ∂ вєℓιєνє
(26-02-2015، 21:39)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-02-2015، 21:37)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خواب ببینید-_-

این نورا کجاس؟
دلم براش تنگ شده

کی گفده شیرکاکایو این حالتو از بین نمیبره؟ ._. bathtime
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
_ گـفـتگوی آزاد 229 _ 159

خواب ببینید-_-

این نورا کجاس؟
دلم براش تنگ شده

**** خانومـ پ.خ شُ بسته .. -_-

من نبودمـ پ.خ مـُ بسته بودمـ ناراحت بود ازمـ

میدونه آ ناراحت میشمـ ..

اشکال نداره جایِ دیگه باش میحرفمـ :|
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby
مرضیه خانوم ، مرضیه خانوم :|

حآل نمیکنم باهاش =) همون مرضی خودمون خوبه..به قولِ فاطی مرضولـی =))
 سپاس شده توسط ~ CrAzY HuMaN ~
(26-02-2015، 21:39)ғʀᴏsᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-02-2015، 21:37)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-02-2015، 21:34)ғʀᴏsᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خواب ببینید-_-

منُ ببینید یاد بگیرید ._.

:|
اره:»
این مرضی رو ببینید واس من اب و شیرکاکایو و کیک و همچی میاورد:|
دیدن عاقبت ب خیر شد((:
(الکی مصلن:|)
باشد تا برا من اب بیاورید._.

منظورش کاکائو هَست بچه ها ._.

میدونی یادِ چی افتادمـ ؟ :|

قرار گُذاشتیمـ اگِ مُدیر شُدی بت بگمـ آقا اهورا D:

یادته ؟

منمـ مُدیر شدمـ باس ب من بگین مرضیه خانومـ >_< ._.
ن منظورم کاکایو هست:|
دنیا میدونه._.
.
.
.
یادمه چقدم گوش کردین:|
مرضی خانوم._.
بت نمیاد:|
هوی مرضی:||
 سپاس شده توسط ◄Iяαи► ، Brooklyn Baby
سلام *...*
 سپاس شده توسط ❤уαѕαмιη❤ ، ~ CrAzY HuMaN ~
(26-02-2015، 21:41)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-02-2015، 21:39)ғʀᴏsᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-02-2015، 21:34)ғʀᴏsᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خواب ببینید-_-

منُ ببینید یاد بگیرید ._.

اره:»
این مرضی رو ببینید واس من اب و شیرکاکایو و کیک و همچی میاورد:|
دیدن عاقبت ب خیر شد((:
(الکی مصلن:|)
باشد تا برا من اب بیاورید._.

منظورش کاکائو هَست بچه ها ._.

میدونی یادِ چی افتادمـ ؟ :|

قرار گُذاشتیمـ اگِ مُدیر شُدی بت بگمـ آقا اهورا D:

یادته ؟

منمـ مُدیر شدمـ باس ب من بگین مرضیه خانومـ >_< ._.
ن منظورم کاکایو هست:|
دنیا میدونه._.
.
.
.
یادمه چقدم گوش کردین:|
مرضی خانوم._.
بت نمیاد:|
هوی مرضی:||

مرضیه جون چطوره ؟ :|

آبجیمـ اینطوری صِدامـ میکُنه .. مرضییی :|

یهویی .. نمیشه با تایپ لحنشُ نشون داد :|
 سپاس شده توسط ◄Iяαи►
مردم مدیر ندیدن |: هعی اهورا ._.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
_ گـفـتگوی آزاد 229 _ 159
 سپاس شده توسط ❤уαѕαмιη❤

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 23 مهمان