امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

_ گـفـتگوی آزاد 229 _

(26-02-2015، 21:32)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آیدا >__________<

هــَـن؟! :|
آگهی
همه از تایپیک اینستاگرم تگ من استفاده میکنن ماشالا ^_^
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ ، ❤уαѕαмιη❤ ، Brooklyn Baby
(26-02-2015، 21:33)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-02-2015، 21:32)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعد شماها میخواین نویسنده هم بشین اره؟:|
خواب ببینید-_-
ی اب نمیارین برا ادم:hiccp:

کی نمیاره؟ غلط میکنه نیآره -_-

من خودم الآن برات یه بشکه اب میارم  :v
احسنت..مرحبا!
تو توی الویتامی._.
 سپاس شده توسط ◄Iяαи► ، ❤уαѕαмιη❤ ، ~ CrAzY HuMaN ~
(26-02-2015، 21:37)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

]
خواب ببینید-_-

اهـورآ ._.
Lινє ιη ѕυcн α ωαу тнαт ιƒ αηуσηє ѕρσкє вα∂ℓу αвσυт уσυ
ησ σηє ωσυℓ∂ вєℓιєνє
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ
(26-02-2015، 21:34)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبی آنی؟ :>

(26-02-2015، 21:32)ғʀᴏsᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه .-.
オコッテノセカイワイチバンキレイナデス .. 
 سپاس شده توسط ~ CrAzY HuMaN ~
(26-02-2015، 21:37)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-02-2015، 21:34)ғʀᴏsᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-02-2015، 21:32)×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خواب ببینید-_-

منُ ببینید یاد بگیرید ._.

:|
اره:»
این مرضی رو ببینید واس من اب و شیرکاکایو و کیک و همچی میاورد:|
دیدن عاقبت ب خیر شد((:
(الکی مصلن:|)
باشد تا برا من اب بیاورید._.

منظورش کاکائو هَست بچه ها ._.

:|

میدونی یادِ چی افتادمـ ؟ :|

قرار گُذاشتیمـ اگِ مُدیر شُدی بت بگمـ آقا اهورا D:

یادته ؟

منمـ مُدیر شدمـ باس ب من بگین مرضیه خانومـ >_< ._.
 سپاس شده توسط ◄Iяαи► ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، ~ CrAzY HuMaN ~ ، ❤уαѕαмιη❤
(26-02-2015، 21:37)ғʀᴏsᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تَگ همـ خز کردین >_<

لعنتیا .. :|

یو هآهآهآ =)

لآمصب سبکش خیلی خوبه..من باس طراحش رُ ببینم :|
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby
(26-02-2015، 21:38) ×WrOnG TuRn× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-02-2015، 21:33)~ CrAzY HuMaN ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خواب ببینید-_-

کی نمیاره؟ غلط میکنه نیآره -_-

من خودم الآن برات یه بشکه اب میارم  :v
احسنت..مرحبا!
تو توی الویتامی._.

منم میارم :|
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ
(26-02-2015، 21:37)◄Iяαи► نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خواب ببینید-_-

تا شیرکاکایو هس آب میخوای چکار ._.
اب میخوام این حالتم بپره-->:hiccp:

این نورا کجاس؟
دلم براش تنگ شده
 سپاس شده توسط ◄Iяαи► ، Brooklyn Baby
(26-02-2015، 21:38)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه از تایپیک اینستاگرم تگ من استفاده میکنن ماشالا ^_^

حالا خوبه عکساشُ خودمـ بت دادمـ :|

بی چشمـُ رو :/

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 12 مهمان