امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۴

(02-06-2020، 16:00)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-06-2020، 15:57)† No Memorise ∅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-06-2020، 15:51)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-06-2020، 15:45)† No Memorise ∅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-06-2020، 15:44)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این شی شی از کجا اومد D: ؟
چیشد ک گفتیم شی شی ؟ ._.
از کلمه شوشول گرفتمش و کردمش شی شی Telegh_01

خاک بر سرت :^
نه این نبود سر ی بحث دیگه بودیم
هاع یادم اومد من مبگفتم بندازش تو دللللم
ط میگفتی چیو ؟ گفتم شی شی و Telegh_01

نه نه نه عارفه چرا چرت میگی Telegh_01
اون اولِ اول
حاجی بیخیال اصن ._.

همونی ک عارفه گف بود دگ ..
آگهی
(02-06-2020، 12:03)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-06-2020، 11:51)mlází نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-06-2020، 11:51)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبين؟ |:

بله497

چرا تو قبرستون عکس گرفتی :vvvv
چشه مگه Confused Confused
بده؟؟؟ Confused Exclamation Idea
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(((:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
•ناشناس•
(02-06-2020، 16:21)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-06-2020، 16:00)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-06-2020، 15:57)† No Memorise ∅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-06-2020، 15:51)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-06-2020، 15:45)† No Memorise ∅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از کلمه شوشول گرفتمش و کردمش شی شی Telegh_01

اون اولِ اول
حاجی بیخیال اصن ._.

پس من چرا یچیز دیگه یادمه ._.
 سپاس شده توسط ⓩⓐⓗⓡⓐ
(02-06-2020، 16:24)mlází نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-06-2020، 12:03)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-06-2020، 11:51)mlází نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-06-2020، 11:51)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبين؟ |:

بله497

چشه مگه Confused  Confused
بده؟؟؟ Confused  Exclamation  Idea
نه اصلا هر جا تو باشی بهشته Big Grin
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
(02-06-2020، 16:30)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی

خوبين؟ |:

بله497

[/quote]
چشه مگه Confused  Confused
بده؟؟؟ Confused  Exclamation  Idea
[/quote]
نه اصلا هر جا تو باشی بهشته Big Grin
[/quote]

مرسی سیروان Blush
(((:

•ناشناس•
(02-06-2020، 16:27)ρυяρℓє_ѕку نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-06-2020، 16:21)| زَرآ | نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون اولِ اول
حاجی بیخیال اصن ._.

پس من چرا یچیز دیگه یادمه ._.

چی ؟ ._____.

+
حالا اینا رو ولش کن
شما برین یاد بگیرین برا رفیقتون با اسنپ عکس نفرستین هاهاها 4fvf
D::

@"† No Memorise ∅"
(02-06-2020، 16:33)mlází نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-06-2020، 16:30)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[/quote]
[/quote]
مرسی سیروان Blush
[/quote]
خواهیش میکنم ابجی گلم Cool Heart
 سپاس شده توسط شـــقآیــق
با اسنپ چجوری عکس میفرستین من با اسنپ نهایت تاکسی بگیرم
ناشناس
 سپاس شده توسط ⓩⓐⓗⓡⓐ ، شـــقآیــق
سیزده تا سپاس داشت عکسمBg6
من خر ذوق3131313131
(((:

•ناشناس•
(02-06-2020، 16:35)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با اسنپ چجوری عکس میفرستین من با اسنپ نهایت تاکسی بگیرم

میدونم که باز رفتی ت فاز نفهمیدنت :|
ولی میگم بازم :/ "اسنپ چت "
 سپاس شده توسط سهَ‌ند ، شـــقآیــق

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  هستی نیستی {نسخه 2}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان