امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاב { 128 }

watch dogs اومد watch dogs اومد pillpillpillpillfly2fly2:am4::am4::500::500::498::498::494::494:
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاב { 128 } 157
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط Adl!g+ ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
آگهی
یک ؛ دو ؛ سه امتحان میکنیم :| [!!]

به این یکی هم حس خوبی ندارم :/
 سپاس شده توسط Adl!g+
اون اواتاره که کج بود الان گذاشتی دختره زبونش رو اورده بود بیرون
خوب بود بد نبود
ولی اینی که الان گذاشتی بازم یه جوریه
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
این یکی خوبه دیه گیلدا ؟! (:
 سپاس شده توسط Adl!g+
طولانی ترین پستم رو گزاشتم در باره call of duty 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قدرت همه چیز را تغییر می دهد | ویژه نامه Call of Duty : Advanced Warfare
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاב { 128 } 157
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط Adl!g+ ، Mason ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
(27-05-2014، 9:36)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره خوبه ممد (:
اواتار من خوبه؟؟
(27-05-2014، 9:37)Adl!g+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-05-2014، 9:36)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره خوبه ممد (:
اواتار من خوبه؟؟

من رو یاد مونا میندازه .. cry girl
 سپاس شده توسط Adl!g+
(27-05-2014، 9:39)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-05-2014، 9:37)Adl!g+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره خوبه ممد (:
اواتار من خوبه؟؟

خوب از عمد این جوری کردم که مثل موتا باشه
مونا اومدش مونا جون اومد
شمارشو داد
دیروز یه 5 دقیقه ای اومد
(27-05-2014، 9:40)Adl!g+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-05-2014، 9:39)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره خوبه ممد (:
اواتار من خوبه؟؟

خوب از عمد این جوری کردم که مثل موتا باشه
مونا اومدش مونا جون اومد
شمارشو داد
دیروز یه 5 دقیقه ای اومد
اوضـای مونا خیلی داغونه ؟! :/

امیدوارم زودتر درست بشه :/
 سپاس شده توسط Adl!g+
(27-05-2014، 9:37)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طولانی ترین پستم رو گزاشتم در باره call of duty 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قدرت همه چیز را تغییر می دهد | ویژه نامه Call of Duty : Advanced Warfare

کال اف دیوتی از 1800 و خورده اینا شروع کرد به بازی ساختن و همینجوری میره به سمت اینده ... 

دیدی یه وقت رسید به سال 3400 :|  ایول پستت خوبه سپاسیدم ^_-

سلام ..
 سپاس شده توسط Aiden Pearce ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Adl!g+

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان