امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

°• گـُـفـتــگـوےِ آزاد [448] •°

(26-07-2021، 18:51)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-07-2021، 18:49)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خااااادااااا 6  40  49  26 کجایی خودمو برسونممممم

با منی؟ Telegh_59

آرهههه گفتم تو بودی کلمات عجیب میگفتی دیگه؟ =)) درست نوشتم؟
ها اره Telegh_01
آخه باید وقت تموم بشه بعد جواب بدم خوشگلم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
=/
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/=

ناشناس -_-
آگهی
(26-07-2021، 18:39)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-07-2021، 18:26)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عه چه بد
شما که نزدیکید
ان شالله جور شه برید
اصن حرم نرفتی؟
واقعن بیچاره ای ها
دعا کن جور شه برید
بدون کرب و بلا عشق نافرجام است
جوان نجف که نبیند جوان ناکام است
الان زاهدان هم هیات داره مگ؟
:/
کجاش بازه؟
دیروز ولادت امام هادی (ع) بود ندیدی هیچ جا هیات نیست؟ هیات ها بلا استثنا بسته است ما هم خصوصی میگیریم
گفتم این معجزه اس یک ساله کسی از هیات و حرم و روضه کرونا نگرفته
چرا از کوچولو ها بدت میاد؟ بزرگی به عقله داداش ن به سن
ه هامو درست کردمااااا

ما نزدیکیم؟نمیدونستم@_@
چرا بد باشه
بیچاره؟الان تو رفتی چ گلی ب سر خودت زدی :D
اگه پول سفر خارجی جور کنم مسلما اونجا نمیرم :D

نمیدونم از اونجایی ک کروناس من خیلی از خونه بیرون نمیرم و نمیدونم ملت غیور هیئت جور کردن یا ن ولی میگن مجوز دارن . چطور اگه عروسی باشه همه دستگیرن ولی واسه هیئت ن=)
از کجا میدونی کسی  نگرفته
من کی گفتم از کوچولو ها بدم میاد@_@ نصف رفیقام اینجا از من کوچیک ترن@_@
عه خوبه الان بری ناشناس دیگه کسی نمیشناست :4fvf:

(26-07-2021، 18:38)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا؟^^

اوهوم چون جوجو دوس دارم و کسیو ک دوس داشته باشم در قالب جوجو میبینم  :D

نزدیکه دیگ چقد راه داره تا مهران؟ نهایتا دوازده ساعت اما ما چییییی؟
واقعن ناراحت نیستی؟
هعییییی
بزار یه خاطره واست بگم یکی از رفقام وضعش خراب بود خودش واس من تعریف میکرد و جالبه با همون وضع رفت کربلا میگه زیر گنبد بودم و توسل کردم به امام زمان (عج) و یه استغاثه بردم به حضرت میگه نمازم که تمام شد بلافاصله یه بنده خدا عراقی بود اومد گفت آقا من این پولو نذر کردم احساس میکنم شما نیازمندی اگ نیازمندی این ده هزار دینار خدمت شما میگه اصن باورم نمیشد
موافقی قرارمون باشه شب اول قبر؟
واسه ما که چن شب پیش دم کوچمون عروسی بود چیمیگی؟
آخه هیات نبودی تاحالا
تا حالا زیارت نرفتی نمیدونی چیه
آمار بده ببینم
استان ما هیچی نداده
هیات های استان با هم ارتباط دارن دیگه همه میگن هیچی کی نگرفته
مرسی ازت
ناشناس فقط واس باجنبه هاس اونم فقط شوخی
(26-07-2021، 18:53)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-07-2021، 18:51)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آرهههه گفتم تو بودی کلمات عجیب میگفتی دیگه؟ =)) درست نوشتم؟
ها اره Telegh_01

نهه همینجاا پرسیدمم ولی تگتت نکردمم فک کنم نفهمیدی=)
 سپاس شده توسط shghyegh
(26-07-2021، 18:45)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-07-2021، 18:43)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:///////
من که اجازه نمیدم ناموسم بشینه پشت فرمون مگ من مردم؟
حالا کووووو تا اونموقع شاید عاشورا مردم خدا رو چی دیدی
خوب درسته کار کن اما نه بین مردا مثلن برو آرایشگر شو چه عیبی داره؟ تازه مگ خانما عرضه کار کردن ندارن؟
چشم اصن دو دیقه
خودت بهم گفته بودی
:////////
زرشششششششک نمیخرم
عقاید فکری هرکی متفاوته منم قصد ازدواج ندارم الحمدالله
نه از اون بالاترD:
#آلزایمر

چی بگم؟ نظری ندارم
بعله
مگ پدرتون پاسدار نیس؟
زرشک
کافیه بیام ببینم نسخه جدید زدید و من نبودممم!!
حواستون باشه
 سپاس شده توسط shahid
(26-07-2021، 18:43)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-07-2021، 18:00)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من اون پیشنھادو ب @Medusa میدادم تو ھوا میزد
نخواستیم بابا

منو چرا هی تگ می‌کنین؟!

چه ایرادی داره؟
شما هم تگم کن
ببخشید دیگه تگتون نمیکنم
آخه کابر حرفه ای هستی سر اون
(26-07-2021، 18:53)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-07-2021، 18:39)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ما نزدیکیم؟نمیدونستم@_@
چرا بد باشه
بیچاره؟الان تو رفتی چ گلی ب سر خودت زدی Big Grin
اگه پول سفر خارجی جور کنم مسلما اونجا نمیرم Big Grin

نمیدونم از اونجایی ک کروناس من خیلی از خونه بیرون نمیرم و نمیدونم ملت غیور هیئت جور کردن یا ن ولی میگن مجوز دارن . چطور اگه عروسی باشه همه دستگیرن ولی واسه هیئت ن=)
از کجا میدونی کسی  نگرفته
من کی گفتم از کوچولو ها بدم میاد@_@ نصف رفیقام اینجا از من کوچیک ترن@_@
عه خوبه الان بری ناشناس دیگه کسی نمیشناست 4fvf

اوهوم چون جوجو دوس دارم و کسیو ک دوس داشته باشم در قالب جوجو میبینم  Big Grin

نزدیکه دیگ چقد راه داره تا مهران؟ نهایتا دوازده ساعت اما ما چییییی؟
واقعن ناراحت نیستی؟
هعییییی
بزار یه خاطره واست بگم یکی از رفقام وضعش خراب بود خودش واس من تعریف میکرد و جالبه با همون وضع رفت کربلا میگه زیر گنبد بودم و توسل کردم به امام زمان (عج) و یه استغاثه بردم به حضرت میگه نمازم که تمام شد بلافاصله یه بنده خدا عراقی بود اومد گفت آقا من این پولو نذر کردم احساس میکنم شما نیازمندی اگ نیازمندی این ده هزار دینار خدمت شما میگه اصن باورم نمیشد
موافقی قرارمون باشه شب اول قبر؟
واسه ما که چن شب پیش دم کوچمون عروسی بود چیمیگی؟
آخه هیات نبودی تاحالا
تا حالا زیارت نرفتی نمیدونی چیه
آمار بده ببینم
استان ما هیچی نداده
هیات های استان با هم ارتباط دارن دیگه همه میگن هیچی کی نگرفته
مرسی ازت
ناشناس فقط واس باجنبه هاس اونم فقط شوخی

دوازده ساعتتتتت اووووف
ن خب و متاسفانه یا خوشبختانه اصن تو اولویتام نیست

خب اگه قسمتش بود هر جای دیگم اون پول ب دستش می‌رسید
شب اول قبر چرا؟ Telegh_02
خب اینجام چن وقت پیش ی دومادی رو واسه اینکه عروسی گرفتن بازداشت کردن
چرا رفتم و با کمال احترام باید بگم خیلی خرافات توش بود
آمار ندارم از همین دوروبریام دیدم ک بعد همین زیارتا و اینجور چیزا کرونا گرفتن
خب وقتی خودتون بخوایین هیئت بگیرین ک نمیاین آمار نمیدین . میگین کسی چیزیش نیستو همه سالمن

اره البته اگه بعضیا هم حواسشون باشه چون اونجا ناشناسه نباید هر چیزی رو ب زبون بیارن=)

(26-07-2021، 18:54)itinamk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-07-2021، 18:53)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ها اره Telegh_01

نهه همینجاا پرسیدمم ولی تگتت نکردمم فک کنم نفهمیدی=)

خدایی؟
ببخشید حتما ندیدم عزیزِ دل =(
=/
/=

ناشناس -_-
 سپاس شده توسط shahid
(25-07-2021، 12:44)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2021، 6:29)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گلط کردی این همه پات موندم حالا میخوای طلاق بگیری
.-. عبضی

خیلی بی معرفتی صبا
از دستت ناراحتم
چیرا.-.
 سپاس شده توسط Emmɑ
این یه اولتیماتوم نیست پایان بازیه

@"☆coииoя☆"
ناشناس
(25-07-2021، 10:34)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-07-2021، 7:46)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"نــــــــــⓐنسی"

پاشو پاشو بیدارشو
از رختخواب جداشو

تنبل همیشه خوابه        
جاش توی رختخوابه

گل همه رنگش خوبه

بچه زرنگش خوبه

توی کتاب نوشته

تنبلی کار زشته

تنبل پاشو بیدار شو

از رخت خواب جدا شو

بشور دست و رویت

شانه بزن به مویت

مسواک بزن به دندان

تا بشی شاد و خندان

.ــــــــــــــــــــــــــــــــــــ.

یبلیلففعتغ*-* من و اینطور بیدار میکنی گاو شتری؟*-*
اره لانتی تو جون بخوا.-.

خودم میام دندوناتو مسواک میزنم گوریل مرغی
 سپاس شده توسط _sehun_

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 28 مهمان