امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۶ ≈

جنا رو تو گونی میکنه
کمونیسم هارو تو گونی میکنه
Everything is Temporary(:
آگهی
(01-11-2020، 10:37)Маджид Гангстер نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-11-2020، 10:21)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جدی؟

آره نکنه يارت رفته
الكل به مقدار كمي تو بدن لازم

یادم رفته بود اره
یارمم خیلی وقته رفته

(01-11-2020، 10:38)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حرف زدم با خودم
:|

دُردونه ؟ حرف زدن با خود یه چیز طبیعی و لازمه
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
fishing
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، *VENUS*
(01-11-2020، 10:35)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یعنی اونقدر خوابم سنگین بود که هیچکدوم از سه هشدارو نشنیدم؟
صبحتونم بخیر

صب بخیر حاج آقا
 سپاس شده توسط *Aɴѕel* ، م‍حمّد
(01-11-2020، 10:40)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-11-2020، 10:38)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حرف زدم با خودم

اییی خدا:/
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس
 سپاس شده توسط SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، *VENUS*
اره لازمه:
پرهام:سلام
پرهام:خفه
پرهام:منیبگتثقجحثقئنمدکنم
Everything is Temporary(:
(01-11-2020، 10:41)B I N A M نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

fishing

هنوز ماهی نگرفتی؟!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نآشناس
 سپاس شده توسط B I N A M
(01-11-2020، 10:40)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-11-2020، 10:37)Маджид Гангстер نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره نکنه يارت رفته
الكل به  مقدار كمي تو بدن لازم

یادم رفته بود اره
یارمم خیلی وقته رفته

حرف زدم با خودم

من همیشه با خودم حرف میزنم پس من طبیعی ام
ناشناس
 سپاس شده توسط *VENUS*
(01-11-2020، 10:41)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اییی خدا:/

ولی خب منم اینجام که باهام حرف بزنی ^.^

(01-11-2020، 10:42)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یادم رفته بود اره
یارمم خیلی وقته رفته

من همیشه با خودم حرف میزنم پس من طبیعی ام

کاملا طبیعی ای ..
 سپاس شده توسط *Aɴѕel*
(01-11-2020، 10:42)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-11-2020، 10:41)B I N A M نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

fishing

هنوز ماهی نگرفتی؟!

ن

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 32 مهمان